Neden Böyle Kasıyor

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kefef35
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Neden Böyle Kasıyor

Mesaj gönderen kefef35 »

Merhaba arkadaşlar. Yeni bilgisayar topladım ve oyunu açtım. Oyunda 10 kişi görünce b ianda kasmalar oluyor fakat youtube videolarında insanlara bakıyorum klan savaşında hiç kasma yaşamakyorlar. Onlar o kadar kalabalıkta kasma görmedikleri halde ben neden bir kaç kişi görünce bir anda kasma yaşıyorum? Yardımcı olur musunuz?
Kullanıcı avatarı
SowlyAli
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Türkakıncısı

Re: Neden Böyle Kasıyor

Mesaj gönderen SowlyAli »

Oyuna girdiğinde ilk gördüğünde mi kasıyor sadece yoksa kalabalık bir ortamda sürekli mi?
onuruq1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen onuruq1 »

Oyunun rotasyonu ile ilgili karaköy geldiğinde sunuculara kişi sınırı koyuldu. Dolu yazıyorsa sadece pluslular girebiliyor. Eğer oyuna doluyken girersen kasması gayet normal.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

onuruq1 yazdı: 13 Oca 2023 10:47 Oyunun rotasyonu ile ilgili karaköy geldiğinde sunuculara kişi sınırı koyuldu. Dolu yazıyorsa sadece pluslular girebiliyor. Eğer oyuna doluyken girersen kasması gayet normal.
:ok_hand: kesinlikle
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
kefef35
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen kefef35 »

Oyuna ilk girdiğimde de kasma yaşıyorum. Fakat sonrasında server çok kalabalık olduğunda yanımda 3 4 kisi olsa da fps aşırı dusuyor ki klan savaslarinin yanindan gecerken kesin olarak fps 40 oluyor sabit sekilde sonra bos bi yere gidince kendini toparlayabiliyor
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

kefef35 yazdı: 13 Oca 2023 15:37 Oyuna ilk girdiğimde de kasma yaşıyorum. Fakat sonrasında server çok kalabalık olduğunda yanımda 3 4 kisi olsa da fps aşırı dusuyor ki klan savaslarinin yanindan gecerken kesin olarak fps 40 oluyor sabit sekilde sonra bos bi yere gidince kendini toparlayabiliyor
Windows update’lerin hepsini yap sonra bilgisayarı yeniden başlat. Sonucu yazarsan sevinirim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
kefef35
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen kefef35 »

windows updatelerimi de yaptım fakat hala 15-20 kisi arasindan gecerken 40fps ye dusuyor hele ki buyuk buyucude 2grup ve 3 4 insan olunca inanılmaz kasmalar yasiyorum
Velocity
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Velocity »

Plus üyelik ayda 200 lira olsun, 500 üye plus alsa ayda 100 k eder, adam gibi bir sunucu alirsiniz lag da olmaz
zikirmatik
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen zikirmatik »

elektrik faturalarına İKV payı getirilsin. herkesten 1 lira alsalar ayda 47 milyon eder. buradan elde edilen gelirle yeni sunucu alınsın ve Velocity'nin lag sorunu çözülsün. kimsenin oyuncuları mağdur etmeye hakkı yok.
Velocity
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Velocity »

zikirmatik yazdı: 20 Oca 2023 21:39 elektrik faturalarına İKV payı getirilsin. herkesten 1 lira alsalar ayda 47 milyon eder. buradan elde edilen gelirle yeni sunucu alınsın ve Velocity'nin lag sorunu çözülsün. kimsenin oyuncuları mağdur etmeye hakkı yok.
Çok komiksin kardeş, stand up yapsana