Ticaret

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Game Of Karaköy

Re: Ticaret

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

Evet bugün 300 bin hol madenine Met23 satmış bulunmaktayım. Hayırlı uğurlu olsun :d Yakında hedef 1 milyon :d
Eminönü: onix - onixx - oonix
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

IKVFATALITY yazdı: 30 Haz 2022 20:07 Evet bugün 300 bin hol madenine Met23 satmış bulunmaktayım. Hayırlı uğurlu olsun :d Yakında hedef 1 milyon :d
venezueladan beter
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Game Of Karaköy

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

AGRESIF yazdı: 30 Haz 2022 20:38
IKVFATALITY yazdı: 30 Haz 2022 20:07 Evet bugün 300 bin hol madenine Met23 satmış bulunmaktayım. Hayırlı uğurlu olsun :d Yakında hedef 1 milyon :d
venezueladan beter
Cidden oyunda dehşet enflasyon var. Bi aralar 10 bin maden çok geliyordu. 20 bini görünce koşa koşa bu başlığı açmıştım. Şimdi 20 bine met21 satan bulamıyoruz. Hey gidi hey.
Eminönü: onix - onixx - oonix
Kullanıcı avatarı
AVAX
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen AVAX »

IKVFATALITY yazdı: 13 Nis 2022 18:45 Evet Eminönünde dün bir arkadaş 20 bin hol madenine met 23 arıyordu. Satan birini de buldu sanırsam. Ben de satacaktım ama sonra dedim girip silerler falan met 23'ten olmayalım :d

Ne düşünüyorsunuz sizce bu işin sonu ne olacak? Birkaç ay sonra " 300 bin hol madenine Met23 satılır " sözlerini duyar mıyız genel sohbet alanında :d
Az önce bölgeden met23 alınır 200 bin hol madeni verilir yazısını gördüm yakında met23 değeri 1 milyon hol madeni olursa şaşırmayın :)
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

1 takiya 400.000 maden verdiler :)
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

02ARMA02 yazdı: 03 Tem 2022 19:12 1 takiya 400.000 maden verdiler :)
Hey maşalllah o neymiş öyle.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Mesaj gönderen Equalero »

Sonne yazdı: 05 Tem 2022 13:45
02ARMA02 yazdı: 03 Tem 2022 19:12 1 takiya 400.000 maden verdiler :)
Hey maşalllah o neymiş öyle.
İyi ki bırakmışım

10x de Me 2.1 vardı eskilerden Kalan oyunu komple verseler satmak için girip başlamam B-)
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
ondergungor89
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ondergungor89 »

öncelikle herkese merhabalar
Eminönü sunucusunda herkes kendı kafasındakı fiyata göre karakoy reçetesi Satmakta
ayrıca satan arkadaşlara bir ricam lütfen bır sey satın almak ısteyen oynculara TEKLİF SORU İŞARETİ yapmayın belli bir fiyat soyleyın halley zırha 5bin karakoy madenı asaya 5binkarakoy madenı isteyen aç gözlü oyuncular bulunmakta
Gelelim kopya meselesine isteyen istediği kadar madenı kopyalamakta benı alakadar etmıyor adamın bırı sosyalmedya üzerinde 24milyon karakoy madenı sattıgını belirten paylaşımlarda bulunmuş o arkadaş içinde ekmek kapısı olabilir saatlerini veriyor olabilir ama EMİNÖNÜ sunucusundakı ticaret venezullaya dondu bono ile satan yok iksir maden takası hekes tabiri caizse istediği fiyattan yapıştırıyor şu oyunda kopyanın önüne geçilmeli ,
şöyle bir yol olma ihtimali varmı sıfırlayın abı tüm madenleri sedece topkapıda satılsın nasıl martıan satılıyorsa item basacak üretim yapacak oyuncu oyun parasıyla alsın ihtiyacı kadar böylelikle kopyanında önune geçilmiş olur

Son olarakta şunu belirtmek istiyorum oyunu oynatmayan kendini begenmiş Narsist kişilik bozuklugu ergenlik dönemlerinde sıkıntı yaşayan toksik insanlar var arzlarla lodoslar karşılıklı savaşıp agza alınmayacak küfür eden ahlak yoksunu tipler var birbirlerinin oyun için anasına bacısına söven sırf gruba alınmadıgı için bos kaçıran bug kesenler (bug tartışmaya açıkbir konu tartışlır) tipler var
belkide böyle olmasında oyunda GM yöneticilerin oyunda olmamasından da kaynaklanabiliyor olabilir yapılanlara ya 999 verecekler ki bu bahsedilen toksik ergenuslar akıllansın
umarım daha düzgün seviyeli insanlarla karşılasıp saygılı birşekilde bu oyunu oynamaya devam ederiz .
Leclerc
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Leclerc »

Oyundan karaköy reçeteleri tamamen silinmeli, bosslar artık reçete atması kaldırılmalıdır
1. kademe tılsımların düşmesi artık kaldırılmalıdır.
Topkapıya ekle leyla gibi 6 npc
3 tanesi karaköy itemlerini
3 tanesi tılsım satsın akçe karşılığında
O kopya yapanlar yaptıkları madenleri üst üste koyarak kule yapsınlar
badcompany
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen badcompany »

Leclerc yazdı: 06 Tem 2022 18:24 Oyundan karaköy reçeteleri tamamen silinmeli, bosslar artık reçete atması kaldırılmalıdır
1. kademe tılsımların düşmesi artık kaldırılmalıdır.
Topkapıya ekle leyla gibi 6 npc
3 tanesi karaköy itemlerini
3 tanesi tılsım satsın akçe karşılığında
O kopya yapanlar yaptıkları madenleri üst üste koyarak kule yapsınlar
Tabi efendim tabi reçetelerle ne alıp veremediğin var