Oyunun Bizim İçin Anlamı.!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
mehmetoskay61
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Oyunun Bizim İçin Anlamı.!

Mesaj gönderen mehmetoskay61 »

Kötü bilgisayar muhabbetine katılıyorum olabilir ama elimde 3060'lı bilgisayar var arada bir köpek gibi özlediğim duygulandığım çok üzüldüğüm vakitlerim oluyor.. :(
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Resim
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

AFRASiYAB yazdı: 07 Ara 2021 05:32
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Erronblack
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Erronblack »

Oyunun sahibi firmanın çalışanları Nerull ve Orti. Bunlar içinden Nerull oyunu ayakta tutabilmek için neler yaptığını bir YouTube konuşmasında anlattı. Ve hala pes etmediğini dile getirdi. Diğer çalışanlar ise gönüllü. Siz oyunun yetkili firmasından bu oyuna bir katkı sunmamasından dert yanmanız gerekirken birkaç gönüllüye gücünüz yetiyor. Sizi de ben anlamadım gitti.
Yatak odası takımını kız tarafı almalıdır.
Sigmund Freud
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Oyunun benim için bir anlamı kalmadı, oynamıyorum da zaten. Ayda yılda bir foruma giriyorum, birkaç konuya yorum yapıp tekrar kayıplara karışıyorum.
"Forumun bizim için anlamı ne?" diye soracak olursak şayet onu cevaplayabilirim.
Çocuk yaşımdan bu yana çok farklı türlerde oyunlar oynadım. Bazı türleri birden fazla kez denedim.
Bütün bu oyunlar içerisinde; yöneticiler ve oyuncular tarafından aktif kullanılan, hem ihtiyaç halinde hem keyfî olarak yöneticilerin geri dönüşler yaptığı, birbirinden kaliteli ve nezih insanları barındıran tek forum olduğu için forumun yeri bende ayrıdır.
Diyeceklerim bu kadar, vesselam.
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

Binden fazla oyun oynamışımdır çoğu döneminin en hype alan oyunlarıydı bütün oyunlardada gerekli samimi ortamı yakaladım ancak İkvde çocuklugum yatıyor.Bana internet cafe ortamını hatırlatıyor , Bir item düştü diye klavye kırdıgımız günleri hatırlıyor mahalle olarak oynadıgımız bir oyun oldugu için mazi yatıyor bu oyunda.
Bilgisayarım orta seviyede istesem çok iyi oyunlarda oynayabilirdim 12 sene bu oyuna verecegime ama kürkçü dükkanımız olmuş bizim.
Resim