Dua ederek item düşüren oyuncu efsanesi?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Dua ederek item düşüren oyuncu efsanesi?

Mesaj gönderen benibanladilar »

Dostlar selamlar,

Bu hikayeyi CaptainAtx'den duymuştum.

Bir kaç yıl önce CaptainAtx foruma gelip ikv hala aklımda gibi bir şey yazmıştı. Akşam sohbet edelim diyip discord linki atmıştı. Bizde toplanmıştık 30 kişi falandık herhalde.
Discordda seslide CaptainAtx eski günlerden bahsediyordu. Sohbet ediyordu seslidekilerle, ben dinliyordum sadece.

2009 larda falan, CaptainAtx ve o zaman ki oyuncular item düşürmeye çalışırken oyunculardan birine (imam veya dindar birisi diye söylemişti) sürekli item düştüğünü, herkesin şaşırdığını, sorduklarına ben okuyup üflüyorum o yüzden düşüyor dediğini söylemişti.

Hatta bu kişinin o zamanki meşhur gamex buluşmasına geldiğini, tanıştıklarını söylemişti. Ayrıca bu kişinin gamex'e hacı gibi bir kıyafet ile geldiğini de söylemişti :grin:

Eksta olarak çınaraltı radyosu bölümlerinden birinde (hangisi hatırlamıyorum) konuk DEV, gamex buluşmalarından birinde görebileceğiniz en dindar kişi ile en tam tersi kişinin bir araya gelip harika bir sohbet edebildiklerini bu yüzden ikv yi ve oyuncuları çok sevdiğini söylemişti.

Böyle bir efsaneyi duyan veya o dönemde şahit olan var mı?
O hacı hayattaysan seni buraya davet ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: Dua ederek item düşüren oyuncu efsanesi?

Mesaj gönderen Sonne »

Ben de bayağı merak ettim umarım hala buralara uğruyordur.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

benibanladilar yazdı: 26 Tem 2021 00:13 Eksta olarak çınaraltı radyosu bölümlerinden birinde (hangisi hatırlamıyorum) konuk DEV, gamex buluşmalarından birinde görebileceğiniz en dindar kişi ile en tam tersi kişinin bir araya gelip harika bir sohbet edebildiklerini bu yüzden ikv yi ve oyuncuları çok sevdiğini söylemişti.
17.03.2018 tarihli Murat "Teisaba" AFŞAR ile beraber yapılan Çınaraltı Radyosu yayınında, 2010 GameX'inden bahsedilirken 1'nci saat 26'ncı dakika 20'nci saniyede başlayan sohbette geçer bahsettiğiniz konu.
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Kimdir acep kimdir
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

BilgeTonyukuk yazdı: 01 Ağu 2021 17:49
benibanladilar yazdı: 26 Tem 2021 00:13 Eksta olarak çınaraltı radyosu bölümlerinden birinde (hangisi hatırlamıyorum) konuk DEV, gamex buluşmalarından birinde görebileceğiniz en dindar kişi ile en tam tersi kişinin bir araya gelip harika bir sohbet edebildiklerini bu yüzden ikv yi ve oyuncuları çok sevdiğini söylemişti.
17.03.2018 tarihli Murat "Teisaba" AFŞAR ile beraber yapılan Çınaraltı Radyosu yayınında, 2010 GameX'inden bahsedilirken 1'nci saat 26'ncı dakika 20'nci saniyede başlayan sohbette geçer bahsettiğiniz konu.
Robot gibisin mübarek. Etkilendim.