Geri döndüm önerileriniz gerekiyor.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
emnatmaca
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Geri döndüm önerileriniz gerekiyor.

Mesaj gönderen emnatmaca »

Uzun bi süre sonra tekrar başladım. Tabi baya zorlaşmış oyun. Ama yine geldik başladık.
57 lvl şifayım. Karaköye girebiliyorum. GBZ ye kadar olan görevleri yapmışım. Çarda yüklü 5500 akçede varmış plus aldım. Şimdi para yok tabi para kasmak içinde e.ö bölgesindeki madenleri çekmeye başladım. çöp madenlerin saf madenlerin durumu nasıldır. maden çekmek için yada bossa gitmek için arayı kapatmak için hangi sunucuyu önerirsiniz, kısacası sunucu durumları hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Sunucu: Eminönü
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Re: Geri döndüm önerileriniz gerekiyor.

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhabalar hoş geldiniz ':)

Arttırıcı alma imkanınız varsa eğer sivri ada madenlerinden ''Gano,yonca,saf platin,irdiyum,şelit'' gibi madenler çekerek rahat şekilde para kasabilirsiniz. Beyazköşk sunucusunda güzel para ediyor.
Resim
emnatmaca
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen emnatmaca »

SPIEGLEIN yazdı: 04 Nis 2021 13:33 Merhabalar hoş geldiniz ':)

Arttırıcı alma imkanınız varsa eğer sivri ada madenlerinden ''Gano,yonca,saf platin,irdiyum,şelit'' gibi madenler çekerek rahat şekilde para kasabilirsiniz. Beyazköşk sunucusunda güzel para ediyor.
Hoşbulduk. Teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
vokalanestezii
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen vokalanestezii »

Hoşgeldiniz. Ada ve eö madenlerinden çekmenizi tavsiye ederim. Biriken para ile de ilk etapta ask müte set alırsınız ki zaten ucuz sayılır onlarda. Cilveli asa basıp ordan devam edersiniz sonrası için de. Şifa olunca grup bulmanız çok kolay çok basit olacaktır. Düzgün birde lonca bulursanız çok da zorlanmazsınız diye düşünüyorum.
Pycelle
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

vokalanestezii yazdı: 04 Nis 2021 16:53 Hoşgeldiniz. Ada ve eö madenlerinden çekmenizi tavsiye ederim. Biriken para ile de ilk etapta ask müte set alırsınız ki zaten ucuz sayılır onlarda. Cilveli asa basıp ordan devam edersiniz sonrası için de. Şifa olunca grup bulmanız çok kolay çok basit olacaktır. Düzgün birde lonca bulursanız çok da zorlanmazsınız diye düşünüyorum.
Caner'ciğim seni tekrar görmek ne güzel :)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Piyasa aynımı bilmiyorum ama saf gümüşü koniyi zamkı 1tden okutuyordum. Adada 3. Saf kovalamaya değmez. Zaten 3. saf çeksen max 2ye verirsin, o da alıcı bulursan. Kaldı ki 3. saf 3-4 saatte bir çekersin. Ben saatte minimum 4 saf gümüş 4 koni çekiyordum.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU