Eminönü Sunucusu Dolu.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
LAWENA
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Re: Eminönü Sunucusu Dolu.

Mesaj gönderen LAWENA »

Eminönü sunucusuna aşırı yüklenme var kapasite artırımı söz konusu olamıyor anladık
Çözüm olarak oyunda olup ama hiçbir şey yapmadan Pasif şekilde oturan karakterlerin sistem tarafından atılıp oyunu oynayacaklar için yer açılmasının sağlanması. İnsanların zaten bir hafta sonu var oyuna girdiği vakit. Onda da plus+ olayı oyundan soğutmaktan başka bir şey yapmıyor
Kullanıcı avatarı
mash
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen mash »

2 gündür salgı kasıyorum dün gece oyun çöktü ve geri sardı düşen salgılar gitti, az önce de bir daha düştü ve ymuhtemelen yine gidecek çünkü oyun çöktü.
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Pluslu bile oyuna giremediğimiz bir dönemde oyuna acilen eklenilmeli diye düşünüyorum. 10 dk.'nın üstünde afk kalan karakterler 183 yesin. Hem kopyacılar atılmış hem de afk kalanlar yüzünden oyuna giremeyen insanlar olmaz.
LOSTinSPACE
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen LOSTinSPACE »

Banka ve köprüde afk çar dolu.
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

Bunda süre sınırlaması uzun olmalı.
Bronz 20 dakika da mı ne kalkıyor. Görev yapacam diye beklemek zorundayım başında ki bekledim. O ara oyundan düşüp tekrar grup kurmak biraz uğraştırıcı ki gel de dolu sunucuya açık bulup girmişin.Ya tekrar girilmezse?
Kapasite artırımı basit olmalı yapılmıyor ise demek ki sınırında daha fazlası performans düşüşü sağlar. Bu sefer de lag ve oyundan düşmelerden şikayetçi oluruz.
corleone77
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Sonu Gelmez

Mesaj gönderen corleone77 »

Eminönü sunucusu gördüğüm 2 gündür sabah saatleri 04.00'dan sonra kapanıyor ve güncelleme saatinden saatler sonrasın'da açılıyor.

Oyun kapanma geri sarma sorunu sunucu kalabalıklığıyla veya aşırı yüklenmeden kaynaklı oluyor diye biliyordum bu saatde oyunda aktiflik sayısı az iken bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir.?
Resim
Resim
Burak3434
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Burak3434 »

EMİNÖNÜ SUNUCUNA GİRİŞTE SÜREKLİ İNTERNET BAGLANTI SORUNU VERMESİ AMA DİGER SUNUCULARA RAHATLIKLA GİRİLMESİ BUNA BİR ÇÖZÜM BULUNMASI LAZIM. SAATLERCE BİLGİSAYAR BAŞINDA OYUNA GİRMEYE UGRAŞMAK SAÇMALIK
Kullanıcı avatarı
Kable
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü

Re: Eminönü Sunucusuna erişim yok.

Mesaj gönderen Kable »

Cevap aramana acidim acikcasi. Kac gundur boyle. Sadece mesajlari tasiyorlar/siliyorlar.
MezarKabul...
xMzrKbL...
xxMzRKbL...
Pasadarbe
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Pasadarbe »

S. Aleykum size olan tek saygım şu oyunun duruşunu yani konusunu bozmadınız tek bir çizgide geldi lakin eminönüne giremiyoruz işten gelip Bi takılalım diyoruz ondada sinirden geberiyorum kardesım pulus tamam standart nedir söyleyin onuda alalım yada artık hafızasımı alanı neyse genişletin
singleshot23
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen singleshot23 »

Önceden dolu yazsa bile girebiliyorduk. Şimdi çok kalabalıkken bile giremiyoruz