Oyunun ilk 3 senesi güzel geri kalan 10 sene hataları

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
tugayklc
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Oyunun ilk 3 senesi güzel geri kalan 10 sene hataları

Mesaj gönderen tugayklc »

Ben oyuna ilk başlayan ilk fuarına katılan bir oyuncuyum ve devamı aşşada
Sizde biliyorsunuz ki bu oyun bana göre en iyi olduğu dönemdi ilk 3 sene herşey güzel ortam oyun kalitesi,düzeni,grafik,oyun yönetimi, hikayesi,oyuncu sayısı, aktiviteler vs. vs.
peki sonra ne oldu leveller arttı yeni eşyalar bölgeler madenler canavarlarrr boslarrrrr
Peki hiç dikkatinizi çektimi
Oyun alt yapısı oyuncu konusunda yetersiz bölgeler fazlalaştı ama oyuncu kapasitesi arttırılmadı oyunda
Grafikler 3. seneden sonra görsellik,karakter detayı canavarlar yetenek efektleri heleki yolda yürürken saçma sapan yerlere takılma durumu kitleniyor yürüyemiyorsun bunlar hiç değişmedi
peki ya oyun içi destek bir video çekeceksin desteğe atacaksın diyene kadar insanlar oyundan soğuyor
karaköy geldikten sonra ne mi oldu o ilk 39 levele kadar olan arz lodos savaşı birden yok oldu herkes klansız olmaya başladı klan savaşları da raha kaldırıldı peki ya kopya üstünü fulleyen bir başkasının boss kesimine mani oluyor yani bir çekememezlik duru mu peki karaköy de grup bölgesinin olmaması neye sebep oluyor 1. kolay kolay kimse boss kesemiyor 2. artık arz ve lodos savaşları yok
hiç düşündünüz mü hınca hınç dolu olan 7 sunucunun neden sadece 3 ü dolu ???
umarım bu oyun iyi bir yönetimin eline geçer biz de bu oyundan ilk 3 senedeki zevki alırız ben kimmiyim
Kankaxsimyacı RealxSimyacı MoLeNi şu an TohatDÜKÜ sevgiler saygılar