Er Meydanında 12 tılsım aldık ama ya kopya ise?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: Er Meydanında 12 tılsım aldık ama ya kopya ise?

Mesaj gönderen 4thEspada »

Tılsım üst üste binmediği için kopyalanması zor bence. Ben pek kopya olduğunu düşünmüyorum ama tılsımı oluşturan materyaller ya kopyaysa? Buyur burdan yak
Kullanıcı avatarı
WeYCeL
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen WeYCeL »

Ben tılsım sunucusun da bunlara tılsım sattım 1 saat sonra hesabım ban yedi.
ENFAL

ENFALII

TOXİC

GÖLGE HARAMİLERİ
Kullanıcı avatarı
TheWesTSooNN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TheWesTSooNN »

Lexoqe yazdı: 12 Nis 2020 21:51
TheWesTSooNN yazdı: 12 Nis 2020 20:36 Selamlar,
Er meydanında kazandığınızı gösterip videoyu yayınlamak için "kopya" ismi altında konu açtığınızı düşünüyorum. Madem kopya olacağından şüpheleniyordunuz neden iddialı em attınız o halde ?
Adama çözüm sunmaktan çok kopyacı muamelesi yapman trajikomik.
Konuya açan arkadaşa kopyacı muamelesi yapmadım iletiyi tekrar okumanı ve iyice anladıktan sonra cevap vermeni rica edeceğim, iyi forumlar :)
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Murat, boş yapma.
delixd
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen delixd »

Yönetim malesef öyle konularda yardımcı olamıyor, şüphelendiğiniz eşyaları yere atın diyebilirler oynadığımız oyun bu kadar saçma yönetim ilgi desen sıfır yardımcı olacaklarını sanmıyorum. Sen bileğinin hakkıyla iddalı er meydanı atar bişeyler kazanırsın kaybettiğin şey emeklerin olur ban yersin o adam kopya yapar er meydanı kaybeder ama oyunda malzeme kazanır :grinning: :grinning:
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

delixd yazdı: 13 Nis 2020 15:45 Yönetim malesef öyle konularda yardımcı olamıyor, şüphelendiğiniz eşyaları yere atın diyebilirler oynadığımız oyun bu kadar saçma yönetim ilgi desen sıfır yardımcı olacaklarını sanmıyorum. Sen bileğinin hakkıyla iddalı er meydanı atar bişeyler kazanırsın kaybettiğin şey emeklerin olur ban yersin o adam kopya yapar er meydanı kaybeder ama oyunda malzeme kazanır :grinning: :grinning:
Tılsımların kopyadan değil de, aynı bakitte fazlaca aktarılmasından kopya muamelesi diye sunucu banı yersin. Geçmiş olsun.

(Şahsi görüşürüm, yine de yönetime sor)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia

Mesaj gönderen SeRRuh »

TheWesTSooNN yazdı: 13 Nis 2020 13:53
Er meydanında kazandığınızı gösterip videoyu yayınlamak için "kopya" ismi altında konu açtığınızı düşünüyorum. Madem kopya olacağından şüpheleniyordunuz neden iddialı em attınız o halde ?
Konuya açan arkadaşa kopyacı muamelesi yapmadım iletiyi tekrar okumanı ve iyice anladıktan sonra cevap vermeni rica edeceğim, iyi forumlar :)
Ben de yazdığın iletiyi tekrar okumanı ve konuya hiç bir artı katmadığını görmeni rica ediyorum. Kazandığımız er meydanlarını youtube da canlı yayın dahil olmak üzere zaten paylaşıyorum. Forumda da ayrı başlık açıp yine er meydanı içerikli paylaşım yapıyorum. (Bkz. viewtopic.php?f=46&t=159258) Önyargı kötüdür. Bu konudaki amaç er meydanı kazandık falan değil ilk defa er meydanı atmıyoruz ve ilk defa da kazanmıyoruz. Buradaki endişem 12 adet tılsım teslim alıp sebepsizce banlanma kaygısı keza başıma bir oyun hatası denk geldi ve hala muhattap bulamıyoruz. Banlanmadığım halde muhattap bulamazken, er meydanı kazandım diye ban yediğimi düşünsene? Korkutucu değil mi?
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

SeRRuh yazdı: 13 Nis 2020 17:29
Ben de yazdığın iletiyi tekrar okumanı ve konuya hiç bir artı katmadığını görmeni rica ediyorum. Kazandığımız er meydanlarını youtube da canlı yayın dahil olmak üzere zaten paylaşıyorum. Forumda da ayrı başlık açıp yine er meydanı içerikli paylaşım yapıyorum. (Bkz. viewtopic.php?f=46&t=159258) Önyargı kötüdür. Bu konudaki amaç er meydanı kazandık falan değil ilk defa er meydanı atmıyoruz ve ilk defa da kazanmıyoruz. Buradaki endişem 12 adet tılsım teslim alıp sebepsizce banlanma kaygısı keza başıma bir oyun hatası denk geldi ve hala muhattap bulamıyoruz. Banlanmadığım halde muhattap bulamazken, er meydanı kazandım diye ban yediğimi düşünsene? Korkutucu değil mi?
Elinde zaten görüntüler var, karakter ban yerse ikv dessteğe at! Kanıtın var en azından..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Furkaaaaann yazdı: 12 Nis 2020 21:28
SeRRuh yazdı: 12 Nis 2020 18:50 Verdikleri tılsımlar hep aynı tılsımlar. İnsan şüphe etmiyor değil. Eğer hesaplarımızın başına bir şey gelirse sorumlusu [Düzenlendi] dir.
eğer hesaplarımın başına bir şey gelire bundan google play store sorumludur
Durum buna döndü cidden
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia

Mesaj gönderen SeRRuh »

Esadullah yazdı: 13 Nis 2020 17:35
SeRRuh yazdı: 13 Nis 2020 17:29
Elinde zaten görüntüler var, karakter ban yerse ikv dessteğe at! Kanıtın var en azından..
Abicim 2 yıldır karakterimin hesabımdan kaybolması ve seviyesi düşürülmesi ile alakalı sorunu yazıyorum çiziyorum söylüyorum ama muhattap bulamıyorum. Sen desteğe at diyorsun! Neyi kime kanıtlayayım ben? 1 kuruş bile kopya mopya işim olmaz, 250 tane ipekle ortada dolaşan adamlar varken benim kaybolan karakterim için muhattap bulamayışım bu kaygıya sürüklüyor. Ha banlanır veya yine başıma saçma sapan hesaptan karakter kaybolması ve seviyesi düşürülmesi gibi bişey gelirse daha ben kime ne anlatayım? Kime güveneceğiz arkadaş? Oyun hatası yaşıyoruz ama destek yüz çevirmiş, geliştirici ile görüşüyoruz " yoo ceza almamışsın ki " diyor. E noldu o zaman bu karaktere? Allahtan belasını mı buldu naptı? Sizler alışveriş esnasında kopya muhabbetinden şüphe ettiğinizde ne yapıyorsunuz onu söyleyin. Ben alışveriş yapmayalı, ticaret yapmayalı 2 yıl olmuştur. Bu konuda yardımcı olmanızı rica ettim hepsi bu kadar...
TOLGARDA yazdı: 13 Nis 2020 17:36
Furkaaaaann yazdı: 12 Nis 2020 21:28
SeRRuh yazdı: 12 Nis 2020 18:50 Verdikleri tılsımlar hep aynı tılsımlar. İnsan şüphe etmiyor değil. Eğer hesaplarımızın başına bir şey gelirse sorumlusu [Düzenlendi] dir.
eğer hesaplarımın başına bir şey gelire bundan google play store sorumludur
Durum buna döndü cidden