Türk Telekom'da Yönetim Kurulu Değişikliği

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Materyalist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: Türk Telekom'da Yönetim Kurulu Değişikliği

Mesaj gönderen Materyalist »

Oyun yavaştan gidici bono yüzünden adamlar üyelik alımını durdurdu baştan güzel bir arayüzle yeni oyun hikayeleri ve farklılıklarla oyun tekrar inşa edilmeli ikvden sonra hiç oyun oynamadım 4,5 senedir boşum
Oyunda farklı sunucularda adımı kullanan 2 karakter var ve 2'side değilim.
Bu karakterlerin neden ve niçin adıma hesap açtığını bilmiyorum bilginize.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

sabitfikir yazdı: 31 Tem 2019 13:52 Sobee kapatılalı 1 yıl olmuş. Türk Telekom niye oyun yapmak gibi hiç alakası olmayan bir işe girişsin. Hadi girişti diyelim, niye ikv'yi kurtarmaya çalışsın.

Yeni CEO'nun önünde dağ kadar borç, personel maaşları, arızalar, şikayetler var. İkvyi ne yapsın. İkv'nin adamın dertlerine sunduğu bir çözüm var mı?
Türk Telekom'un alakası yoksa Sobee Studios'u neden aldı ya da TTÇocuk neden kuruldu. İkisi de şuan kapatılmış projeler ama bir operatör olması başka bir alana el atamayacağı anlamına gelmez.
SalurBeyi yazdı: 31 Tem 2019 12:08 TT'nin yüzde ellibeşi şuan da üç bankaya ait biliyorum. Eski CEO bu bankalardan krediyi çekti ve geri ödeme yapmadı. Alacaklı olan birisi neden yatırım yapsın ki sorusu geliyor aklıma.
Şirketin başına alacaklı adamı getirmediler ya, gelen adam yine şirketin yükselmesi ve borçtan kurtulması için çalışacak. Bu durumda para kazandıran her işe girişebilir ayrıca daha önce pek çok ceo'nun şirketlerini alakasız alanlarda ön plana çıkarmaya çalıştığını gördüm.bunun en büyük örneği Turkcell'in başına Süreyya Ciliv geldiğinde Appmarket üzerine çalışıldı Google Play gibi bir mağaza yapmaktı amaç. Başarılı olamadı ama bu farklı alanlara el atılınabildiğinin bir örneği. Şimdiye kadar TT'nin başında olanlar varken oyun bu hale geldi. Onların değişmesi bir umuttur bence.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
MaraSalvatrucha
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: MAN

Mesaj gönderen MaraSalvatrucha »

Mevlüt dinç boşuna satmadı oyunu oyun zirvedeyken bu günleri gördü
Kullanıcı avatarı
iautr
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen iautr »

Oyun içi ürün satılan bir oyunu kapatmaları hukuken çok zor. Sonuçta hayal ürünler bile olsa burada da tüketici haklarımız mevcut. Facebook'da Car Town diye bir oyun vardı. 20 TL vermiştim zamanında bir araba almak için. Oyun kapatıldığı için para iadesi almıştım. Elbette bir kuralları şartları vardır, "kesin olmaz, kapatılamaz" denemez. Bir arkadaş demiş TTNET'in oyundan bile haberi yoktur diye. Bence de pek haberi yoktur. Eskiden "ttoyun" vardı sanırsam ilk "İKV Derindeki Sır" adlı kutusunda premium üyelik vermişti. Şimdi "playstore" oldu. Yani kısacası TTNET oyunun marka değerini arttırması için almıştır İKV'yi.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

iautr yazdı: 01 Ağu 2019 12:13 Oyun içi ürün satılan bir oyunu kapatmaları hukuken çok zor. Sonuçta hayal ürünler bile olsa burada da tüketici haklarımız mevcut. Facebook'da Car Town diye bir oyun vardı. 20 TL vermiştim zamanında bir araba almak için. Oyun kapatıldığı için para iadesi almıştım. Elbette bir kuralları şartları vardır, "kesin olmaz, kapatılamaz" denemez. Bir arkadaş demiş TTNET'in oyundan bile haberi yoktur diye. Bence de pek haberi yoktur. Eskiden "ttoyun" vardı sanırsam ilk "İKV Derindeki Sır" adlı kutusunda premium üyelik vermişti. Şimdi "playstore" oldu. Yani kısacası TTNET oyunun marka değerini arttırması için almıştır İKV'yi.
Oyunun şartlarına göre bu düzenlenebilir. Bu konuyu düşünüp ben de kullanıcı sözleşmesini okudum. İkv'de durum böyle değil. Üye olurken, akçe alırken bu aldığın akçelerin sana ait olmadığını gerektiğinde elinden alınabileceğini kabul ediyorsun. Bu yüzden harcamadığım şu kadar akçem vardı kapatamazsınız deme hakkımız yok.
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Life and Death

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

Bence yeni yönetim İKV yi görüp, böyle saçma sistem mi olur diyip İKV sunucularını kapattı. :)
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan

Mesaj gönderen noctiluca »

Bu konuyu bir dörtlükle yorumlamak isterim arkadaslar

Boylesine bir kriz ortaminda,
boylesine bir borcla dolu firma,
böylesine populer olmayan bir oyuna
sizce öylesine yatırım yaparmı? 🙂
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

ReLenTLesSx yazdı: 02 Ağu 2019 00:06 Bence yeni yönetim İKV yi görüp, böyle saçma sistem mi olur diyip İKV sunucularını kapattı. :)
İşte bunu beğendim :)
smartenes
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen smartenes »

iautr yazdı: 01 Ağu 2019 12:13 Oyun içi ürün satılan bir oyunu kapatmaları hukuken çok zor. Sonuçta hayal ürünler bile olsa burada da tüketici haklarımız mevcut. Facebook'da Car Town diye bir oyun vardı. 20 TL vermiştim zamanında bir araba almak için. Oyun kapatıldığı için para iadesi almıştım. Elbette bir kuralları şartları vardır, "kesin olmaz, kapatılamaz" denemez. Bir arkadaş demiş TTNET'in oyundan bile haberi yoktur diye. Bence de pek haberi yoktur. Eskiden "ttoyun" vardı sanırsam ilk "İKV Derindeki Sır" adlı kutusunda premium üyelik vermişti. Şimdi "playstore" oldu. Yani kısacası TTNET oyunun marka değerini arttırması için almıştır İKV'yi.
O facebook politikasından dolayıdır.
TTnet yatırım için aldı İKV'yi. Almasaydı ikv sanırım 2008'de mynet ile anlaşmazlıklardan dolayı kapanacaktı. TTNet satın almıştı bir kaç vakit sonra derindeki sır ek paketi çıktı. Şimdi aynı sorun 2012'den beri var. Oyunu o tarihte başka bir yayıncı firma satın alıp fonlasaydı oyun gelişirdi. Ama oyun 7 senedir komada. Karaköy eklenti paketi de dev'lerin(gorgar vs.) kendi fedakarlıkları sayesinde getirildi, TTnet ile alakası yok.
-"Lodos kalmayana dek Arz. Arz olmak bir tarz."
smartenes - Eminönü since: ?/Mart/2006
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Hayır o değil de, keşke yönetim çıkıpta bir açıklama yapsa da oyuncular rahatlasa..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: