oyunun yargı sistemi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
DeathxShock
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Death

oyunun yargı sistemi

Mesaj gönderen DeathxShock »

kimdir bilmiyorum bu oyunun yargı işlerini yöneten arkadaşlara öncelikle saygımı iletiyorum ve kendilerine iki çift sözüm var,

sizler bu oyunun hem polisi, hem avukatı hemde hakimisiniz. bizlerin hakkını bizden önce savunmanız ve gereğini yapmanız gerekir. adalet sağlamak için insanları susturmanız değil konuşan insanların ne söylediği üzerine çalışmanız ve doğru yolu göstermeniz gerekir. Oyun geri sarıyor, saatler süren emekler boşa gidiyor. Şikayete muhattap bulunamıyor. Mailler cevapsız bırakılıyor. Ama gelin görün biri çirkin bir laf etsin, daha konuşma penceresinden kaybolmadan susturma işlemi gerçekleştiriliyor. Biraz adil olun. Bu oyunda bizlerin huzuru sadece temiz bir konuşma penceresi görmekten ibaret değil. Hakkımızı emeğimizin karşılığını görmek. Para vermedende huzurlu bir şekilde oyun oynayabildiğimizi görmek. Konudan konuya atlamak istemiyorum söyleyecek çok lafım var ama konuyu burada bırakıyorum.

teşekkürler
DeaTHxSHoCK

DeaTHxTeRaPi
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Re: oyunun yargı sistemi

Mesaj gönderen zeynel55 »

Haklı bir serzeniş.
Resim
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Re: oyunun yargı sistemi

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Üzgünüm ki bu oyunda başından beri oturamamış/oturtulamamış bir moderasyon sistemi var. Artniyetli olduklarını düşünmüyorum ama bu konuda başarılı oldukları bir zaman dilimi de hatırlamıyorum. Gönüllü ekip yerine profesyonel bir ekip hazırlansa çok daha sağlıklı olacaktı ama oyun bu şartlarda iken oho..
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*