Ne yapayım ben?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Alexa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Ne yapayım ben?

Mesaj gönderen Alexa »

yunusreyy yazdı: 12 Mar 2018 02:05
Alexa yazdı: 12 Mar 2018 01:58
yunusreyy yazdı: 12 Mar 2018 01:34
Alexa yazdı: 12 Mar 2018 01:30
Windowss yazdı: 11 Mar 2018 23:49 Önünde çok uzun bir yol var umarım iyi ve yardımsever insanlarla karşılaşırsın
Dediğim gibi iyi niyeti falan geçtim artık. Madem herkes çıkar peşinde, arttırıcı alıcam sözüm söz.
14 tane full carim var.
Tilsim oyun parasi maden var ve oyunu oynamak istemiyorum. Çünkü karakoy gelmeden önce hersey yapabiliyorduk topluca simdi yaptigimiz tek sey karakoyde birbirlerine milletin kufur etmesi sarjos gibi ordan oraya kosmasi.

Maden cekme oyunu direk birak ctye girsen uretsen ne olcak ki ? 55 de hasar düşüyor o zaman ne yapacaksin ?
Abi çemberli itemlerini napıcaksın? Yeni itemler çıktı onları yapman lazım, bunlar her mmorpgde olan şeyler garip birşey değil. Anladığım kadarıyla itemlerinin çöpe gitmesi zoruna gitmiş biraz. Ben senelerce wow oynadım. 2 ay uğraşıp item dizdikten 2 gün sonra itemlerin çöp olduğunu hatırlıyorum yapıcak birşey yok :grin: Benim şuan tek istediğim şey karaköye gidip görev yapmak, item yapmak. Ama yok yani olmuyo..
Nasil ya wow da boyle mi dostum par verip + basip parlatip sonra hasarin dusmesi normal mi ? 5 senedr millet tamamlamadi carlarini karakoye girsen ne olacak gozunu seveyim boşver oyun tamamen bitti.
4 ayda bir güncelleme geliyor, oyuna yeni grup bölgesi geliyor. Daha üst itemler atıyor. 2 senede birde büyük yeni bölge geliyor.Ve şöyle birşey var; mesela kenan kestiniz item attı veya madalyon, o hafta bi daha item atmıyor. Her bossu haftada 1 kesebiliyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
Ertugrulgazi11
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Ertugrulgazi11 »

Kardeşim bu oyunda emeğinin karşılığını hiçbir zaman alamazsın boşuna akçe çekip artı basıp plus alıp cebini yorma oyun bitti 🙂
I Y I
Singleplayer
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Singleplayer »

Çok fazla harcama yapmanı önermem.Biraz maden çekip onları satarak yeni bölgeden kendine eşya al sonra o eşyalar ile seviyeni yükselt.Bossların görevleri yapılmadan item atıp atmadığını bilmiyorum ama seviyesini geçince item atıyor biraz üstünü dizersin.O sırada belki birileri ile tanışıp arkadaşlık kurarsın ve beraber görev yaparsınız ama oyuna çok vakit ayırmanı önermem.Eğlendiğin sürece oyna.
Alexa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Alexa »

Singleplayer yazdı: 12 Mar 2018 07:02 Çok fazla harcama yapmanı önermem.Biraz maden çekip onları satarak yeni bölgeden kendine eşya al sonra o eşyalar ile seviyeni yükselt.Bossların görevleri yapılmadan item atıp atmadığını bilmiyorum ama seviyesini geçince item atıyor biraz üstünü dizersin.O sırada belki birileri ile tanışıp arkadaşlık kurarsın ve beraber görev yaparsınız ama oyuna çok vakit ayırmanı önermem.Eğlendiğin sürece oyna.
hocam anlatamıyorum galiba ya. 53 levelım 34 levellık zırh var üstümde. almıyolar gruplara gerçekten almıyolar..
Singleplayer
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Singleplayer »

Alexa yazdı: 12 Mar 2018 07:11
Singleplayer yazdı: 12 Mar 2018 07:02 Çok fazla harcama yapmanı önermem.Biraz maden çekip onları satarak yeni bölgeden kendine eşya al sonra o eşyalar ile seviyeni yükselt.Bossların görevleri yapılmadan item atıp atmadığını bilmiyorum ama seviyesini geçince item atıyor biraz üstünü dizersin.O sırada belki birileri ile tanışıp arkadaşlık kurarsın ve beraber görev yaparsınız ama oyuna çok vakit ayırmanı önermem.Eğlendiğin sürece oyna.
hocam anlatamıyorum galiba ya. 53 levelım 34 levellık zırh var üstümde. almıyolar gruplara gerçekten almıyolar..
Dediklerini anladım ama sen beni anlamadın galiba :) Karaköy de sakin olduğu saatler de maden çek saf madenler gayet para ediyor.Kendine arttırıcı da alabilirsin.Sonra madenleri item yada para karşılığı satarsın hasarın biraz artınca gruplara alırlar
Alexa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Alexa »

Singleplayer yazdı: 12 Mar 2018 07:17
Alexa yazdı: 12 Mar 2018 07:11
Dediklerini anladım ama sen beni anlamadın galiba :) Karaköy de sakin olduğu saatler de maden çek saf madenler gayet para ediyor.Kendine arttırıcı da alabilirsin.Sonra madenleri item yada para karşılığı satarsın hasarın biraz artınca gruplara alırlar
valla henüz nadir göremedim bakalım :D ama deidğim gibi lonca arıyorum şuanda.
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Alexa yazdı: 11 Mar 2018 22:05 [n]Ben 29 ve 39 zamanlarında çok oynadım, Inwisiblewoman'dı adım. Geçen sene oyuna dönme kararı aldım. 49levela kastım bölgelere girmeye çalıştım item yok diye almadılar. İşten gelip sabaha kadar maden kasarak kıyamet asa ürettim ve parlattım. Bu seferde tılsımım yok diye almadılar sinirlenip oyunu bıraktım. Karaköyün geliceği haberini aldım betasına girdim çok hoşuma gitti. Bu vesileyle insanlara yetişirim oynayabilirim dedim. Oyuna girdim birde ne göreyim gaffar dayıyı kesmedim diye karaköye giremiyorum :D Büyücüm kuklacıdaydı, Eminönü daha kalabık diye orda karakter açayım dedim. Şimdi girebiliyorum ama görev yapamadığım için bi artısı yok çünkü itemim yok. Junon, çt ve hol görevlerimi yapamıyorum. Şimdi sorarım size ben ne yapayım arkadaşlar? Varsa görevlerimi yapacak bir lonca, istediğiniz arttırıcıyı alıcam loncaya. Gerçekten başka şansım kalmadı. Bir oyunu oynamak isteyipte oynayamamak denir buna gerçekten. Bu konu altına yöneticileri, developerlarıda bekliyorum. Çünkü kimsenin girmediği bölgelerdeki görevleri nasıl yapıcam anlayamıyorum, cevaplasınlar merak ettim..[/n]
49 level olan her karakter bölgeye giriş yapabiliyor artık,
ayrıca görevi yapanlar babasının hayrına yapmadı o kadar görevide
bırakta bi ayrıcalığı olsunlar , görevi yapanlar enayi yapmayanlar mı değil senin mantığına göre ?
Bi siz zekisiniz , armut piş ağzıma düş hazıra amma alışmışsınız ya , la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim...
Alt görevlerini yapanlar Karaköyden görev alıp oyuna devam edebilirler , alt görevleri yapılı olmayanda girecek ama görev alamayacak gayet mantıklı adaletli bi sistem...

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

Alexa yazdı: 11 Mar 2018 22:05 Ben 29 ve 39 zamanlarında çok oynadım, Inwisiblewoman'dı adım. Geçen sene oyuna dönme kararı aldım. 49levela kastım bölgelere girmeye çalıştım item yok diye almadılar. İşten gelip sabaha kadar maden kasarak kıyamet asa ürettim ve parlattım. Bu seferde tılsımım yok diye almadılar sinirlenip oyunu bıraktım. Karaköyün geliceği haberini aldım betasına girdim çok hoşuma gitti. Bu vesileyle insanlara yetişirim oynayabilirim dedim. Oyuna girdim birde ne göreyim gaffar dayıyı kesmedim diye karaköye giremiyorum :D Büyücüm kuklacıdaydı, Eminönü daha kalabık diye orda karakter açayım dedim. Şimdi girebiliyorum ama görev yapamadığım için bi artısı yok çünkü itemim yok. Junon, çt ve hol görevlerimi yapamıyorum. Şimdi sorarım size ben ne yapayım arkadaşlar? Varsa görevlerimi yapacak bir lonca, istediğiniz arttırıcıyı alıcam loncaya. Gerçekten başka şansım kalmadı. Bir oyunu oynamak isteyipte oynayamamak denir buna gerçekten. Bu konu altına yöneticileri, developerlarıda bekliyorum. Çünkü kimsenin girmediği bölgelerdeki görevleri nasıl yapıcam anlayamıyorum, cevaplasınlar merak ettim..

kardeşim konuyu biri hortlatmış sağolsun gördüm . Teşkilatta başlamak istersen yeni lonca kuruyoruz. HA bizde öyle full insanlar fln değiliz sayımızda çok değil ama herkese elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz. Yazın iyice aktif olmayı planlıyoruz. Eğer sende aktif oynarsan ve muhabbet fln istiyorsan özelden bana mesaj at sana discord linki atayım.

Görevler konusunu kafana takma daha bende yapmadım ama karaköy de item düşürmeye fln çalışıyorum arada maden çekiyorum. Görev daha sonra halledilebilir merak etme
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

diltemiz yazdı: 15 May 2018 01:24 49 level olan her karakter bölgeye giriş yapabiliyor artık,
ayrıca görevi yapanlar babasının hayrına yapmadı o kadar görevide
bırakta bi ayrıcalığı olsunlar , görevi yapanlar enayi yapmayanlar mı değil senin mantığına göre ?
Bi siz zekisiniz , armut piş ağzıma düş hazıra amma alışmışsınız ya , la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim...
Alt görevlerini yapanlar Karaköyden görev alıp oyuna devam edebilirler , alt görevleri yapılı olmayanda girecek ama görev alamayacak gayet mantıklı adaletli bi sistem...
yahu adam haksızlık mı demiş başka bişey mi demiş yapamadığını ve birlerinin yardım edip etmiyeceğini sormuş. Niye durduk yere birilerini azarlıyosun.
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

AyYildizli yazdı: 11 Mar 2018 22:31
Alexa yazdı: 11 Mar 2018 22:05 Bir oyunu oynamak isteyipte oynayamamak denir buna gerçekten.
Canım ikv'nin bana yaptığı da bu :D
+1

Konuyu açan arkadaş sana cevabım ise oyuna tekrardan başlamaman yönünde olur. Karaköy bosslar üzerine kurulu bir bölge. Herkes item peşinde. Yardım eden yok. Akçe hediye edersen o zaman pmlere yetişemezsin. Karaköy nadide itemlerini üretmek pahalı. Gruba alın baride ceket, pantolon, ayakkabı, eldiven düşüreyim desen beleşe gruba da almazlar. Silahlar ve zırhlar sadece üretim zaten. Bosslardan düşmez. Bir ton rezillik çekersin oyunda. Reelde muhattap olmayacağın adamlar, sanalda kral görüyorlar kendilerini. Sinir, stres sahibi olursun benden demesi. O eski ikevenin dostluğu, kardeşliği, yardımlaşması, eğlencesi yok artık. Oyun tamamen farklı bir boyut aldı resmen. Oyunda yapılacak bir şey de yok zaten. Görevleri yaptıktan sonra, üstü yarım yamalakta olsa dizdikten sonra yapılacak tek şey PvPdir ikevede. Piyasada bir sürü oyun var. Maksat zaman öldürmek değil mi zaten? Diğer oyunları oyna. İkeve gerçekten zaman kaybı.