Drençler Tekrar ayarlanmalı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Genco38
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Genco

Drençler Tekrar ayarlanmalı

Mesaj gönderen Genco38 »

Çemberlitaşta hayat durdu.Görev yapamıyoruz.Savaşçı 2 vurusta yere ınıyor ve bi semiha kesebılmek ıcın cok ugrastık buna bı duzenleme gelmelı
10urbey
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Re: Drençler Tekrar ayarlanmalı

Mesaj gönderen 10urbey »

Oyunu biz bozduk bence olması gereken bu. Stusuz gaffar artık zor gibi ve olması gereken bu. Tanksız gruplar artık bir hiç. Bence böyle olması daha iyi. Çemberli ilk geldiğinde 2+2+2 giriliyordu biz bozduk oyunu :)
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

10urbey yazdı: 04 Mar 2018 23:50 Oyunu biz bozduk bence olması gereken bu. Stusuz gaffar artık zor gibi ve olması gereken bu. Tanksız gruplar artık bir hiç. Bence böyle olması daha iyi. Çemberli ilk geldiğinde 2+2+2 giriliyordu biz bozduk oyunu :)
+1
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

10urbey yazdı: 04 Mar 2018 23:50 Oyunu biz bozduk bence olması gereken bu. Stusuz gaffar artık zor gibi ve olması gereken bu. Tanksız gruplar artık bir hiç. Bence böyle olması daha iyi. Çemberli ilk geldiğinde 2+2+2 giriliyordu biz bozduk oyunu :)
Katılıyorum , Savaşçılar da artık ön plana düştü onlarda oynayacaklar
, Dirençlerin düşmesiyle artık bazı grup bölgerine bile 2 savaşçı ve 2 şifacı girebileceğiz.
yani arkadaşında dediği gibi Büyücü , Şifacı artık Çemberlitaş grup bölgerinde çok zor.
2 + 2 + 2
2 Büyücü 2 Şifacı ve 2 Savaşçı gibi girilecek gözüküyor.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Herkese açık olarak yapılan bölgelerden girseniz mesela 10 kişi kadar görevler yapılır ayrıca savaşçı sınıfı Çemberlitaş’a girmeye yakınıyordu maalesef hızlı kesim daha cazip geldiği için 5+1 büyücü sistemi ile giriliyordu büyücüler şef düşmanları Sığınak ve Migrat geldiğinde de tanklıyordu ama bu işin cılkı çıkınca 600/1000 olarak düşürüldü maksimum direnç
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Thrashmetal yazdı: 05 Mar 2018 06:36 Herkese açık olarak yapılan bölgelerden girseniz mesela 10 kişi kadar görevler yapılır ayrıca savaşçı sınıfı Çemberlitaş’a girmeye yakınıyordu maalesef hızlı kesim daha cazip geldiği için 5+1 büyücü sistemi ile giriliyordu büyücüler şef düşmanları Sığınak ve Migrat geldiğinde de tanklıyordu ama bu işin cılkı çıkınca 600/1000 olarak düşürüldü maksimum direnç
10 kişi mi? 20 kişi koy zor gidiliyor.

O 10 kişi için m1, m 23 kurtarmıyor haberiniz var mı?
Son güncelleme öyle bir bozduki resmen yeni oyuncunun önünü kapadı.
O 10 kişi m1 m23 ü geçtim 2331 hasar mavi met 3 bb3 takması lazım çemberlitaşa girmesi için tüm kıyamet seti üretmesi lazım zihin bile yemiyor artık hiçbiri düşün. Normal çemberlitaştan daha zorlaştı. En azından normalinde zihin yiyorlar.
Sen m1 m23e koyarsan nerf çekersen direnci 600e
Görevi olan şifacı nasıl tutsun tankı?
İksir bombardımanı yapsa süreden yetmiyor o derece saçma bir oyun oldu
Yemin olsun ki yeni başlayan bir oyuncu için ikv resmen sınırları zorluyor gidin başka oyun bulun daha iyi diyor
Bu oyun asla yeni oyuncu çekemeyecek sadece varolan, bırakmış eski oyuncuları tekrar döndürecek onlar da bunu görünce bakalım neler olacak
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
kfat4
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kfat4 »

Bunun olacağı aşikardı. Geliştiricilerin elinin ayarı yok. Ya tam zorlaştırıyorlar ya da aşırı kolaylaştırıyorlar. Meteoritin 3 kritikten sonrasını kırmamasını anlarım ama direncin maksimum 600'de kalması çok saçma bir olay. Hadi bunu da yaptın diyelim bari yaratıkların enerjisini düşür de item düşürmek için giren ekipler kesebilsin. Şu anda Çemberlitaş itemleri yalnızca Karaköy'de kasmak için iş görüyor. O da 56. seviyeye kadar. Sonrasında yine çöp oluyor. Çemberlitaşın düzeltilmesi lazım en azından.
KORLEG
ZÜLKARNEYN
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

2 şifacı 1 tank 2 adet hasarı düşük büyücü(direnç kırma görevi görecek) ve 1 adet y2(ben)

Girdik junona, hobarey kestik yaratıkları geldik junona. Tank hs ile kestirmeye çalıştı baktım junon tanka vurdukça kendine can basıyor. Neden çünkü tank dediğimiz adamın topuğuna sıktılar. Adam hasar alıyor. Sonra çıldırdım hs'siz vurmaya başladım. Geldik 9 can'a. Baktım zindana beni attı . Hadi tank junonu üstünde tutacak peki bu yılanı kim alacak ?? İtem düşürsün diye Miğrat'a aldığımız hasarsız büyücüler mi ? Hahaha tabii ki Tıssss yedik ve öldüler. Peki soruyorum size saygı değer yöneticiler ; Ne yapmalıyız bu gibi durumlarda. 3 adet full hasar elektrik 1 adet tank ve 2 adet şifacı ile mi girelim ? Benim alacağım yok şahsen gelecek diğer elektrik hasarı arkadaşlarında yok diye düşünüyorum. Çünkü sağolun 55 seviye'den sonra hasarları düşürdüğünüz için adam oradan alacağı şaheser ?! takıları ve zırhları düşürmeye niye uğraşsın gider Karaköy eşyalarından tek item kolye yüzük alır o bile bu şaheser ?! denen eşyalara on basıyor. Yemin ediyorum her şeyi elinize yüzünüze bulaştırdınız.

Saygılarımla.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

bir tane mod ya bir tane game master bir tane dev şu konuya bakamaz mı bir tane ya 1
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

tanklar defansif açtıklarında dirençleri 1000 olabilir gibi birşey yapsalar hem büyücüler hem tanklar hem şifacılar için olay çözülecek sanki.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz