Protesto! Güncellemeye dair resmi bir veri paylaşılmadıkça dükkandan alışveriş yapmıyoruz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
muhalif
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran

Re: Protesto! Güncellemeye dair resmi bir veri paylaşılmadıkça dükkandan alışveriş yapmıyoruz

Mesaj gönderen muhalif »

KRoNicK yazdı: 04 Kas 2017 00:46 Ne bu acele arkadaş ben anlam veremiyorum yahu,adamlar yapıyor işte bekletip ellerine ne geçecek sen almak istemiyorsan alma ama başkalarını yönlendirme cürreti de göstermemelisin bence büyük bir nankörlük içine düşersün bir,ikinciside tamam bu oyuna yürekten bağlıyız bizim için yeri ayrı ama ne olursa olsun oyunu hayatımızın merkezinde tutmayın,elbet gelecek yani adamlar kendilerine sunulan imkanlar dahilinde ellerinden geleni yapıyorlar,böyle davranarak o insanlarında nefretini kazanmayın çok büyük ayıp,bu 5 sene içerisinde güncelleme gelmemesinin sorumlusu da yönetim değil emin olun ve şu düşünceye sahip olan insanlar kafalarından atsın bunu,gerçekten bu tarz başlıklar da ben utanıp üzülüyorum yani.
bence sadece yönetimi desteklemek için yazanlar ile gerçek oyuncular burada açıkça ortaya çıkıyor. kraldan çok kralcı olmayın, gerçek oyuncuysanız insan biraz merak eder, ben sadece 4 aydır gece gündüz çalışıyoruz deyip duruyorlar ancak resmi kanaldan en ufak bir görüntü bile paylaşılmadı, bu da mı yok? bunu da mı çizemediler? gerçek bir oyuncu buna nasıl destek vermez? talebimiz çok mütevazi , herhangi bir çalışma varsa , bu oyuna yıllarını vermiş oyuncularla paylaşılmasında hiçbir sakınca olamaz...
Kullanıcı avatarı
muhalif
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Protesto! Güncellemeye dair resmi bir veri paylaşılmadıkça dükkandan alışveriş yapmıyoruz

Mesaj gönderen muhalif »

xMrSpyx yazdı: 03 Kas 2017 23:21 İİsssyeeeaaaannnnnnn
ahahahhahaah süpersin :') :') :')
Kullanıcı avatarı
kfat4
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kfat4 »

Desteğimizi sonuna kadar veriyoruz. Çok yerinde bir davranış. Gelişmeler var diyerek insanları daha fazla harcamaya yönlendirmek etik değil.
KORLEG
ZÜLKARNEYN
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Yaptığınız işleri daha çok zora sokar.
Diyelim ki bu oyunun şirketteki müdürü Nerull öyle değil ama öyle varsayalım.
Nerull ilgili departmana ilgili verilerle aylık, haftalık rapor sunar. Nerull "biz sadece güncellemenin geleceğini duyurmamıza rağmen akçe satışlarında şu kadar artış oldu, aktif oyuncu sayısında şu kadar artış oldu vs" diyebilmeli ki Türk Telekom şirketi oyuna daha fazla yatırım yapmaya kanaat getirsin.

Ayrıca sabredin 2 çizim göstermekle olmaz bu işler. Adam akıllı etkileyici bir trailer üzerinde çalışıyor olmalılar. Trailer için ise gelecek olan bölgenin %90 bitmiş olması gerekir.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Tertip
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Tek Yumruk

Mesaj gönderen Tertip »

muhalif yazdı: 03 Kas 2017 21:34 Güncelleme açıklanalı 4 ay oldu, resmi kanaldan ne bir görüntü ne trailar hiçbir şey paylaşılmadı. kabul edelim daha bir iki yıl bu güncelleme gelmez. daha bir görüntü hazırlayamayan, trailar a bu ay yetişmez diyen koca oyunu kaç yıl yapar artık düşünün...
ben ve arkadaşlarım güncellemeye dair resmi bir paylaşım gelinceye kadar kesinlikle dükkandan alışveriş yapmayacağız. sizleri de protestoya davet ediyurum!!!
İstediğin görüntü olsun buyur;

:grinning:
Resim
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Tertip yazdı: 05 Kas 2017 04:47
muhalif yazdı: 03 Kas 2017 21:34 Güncelleme açıklanalı 4 ay oldu, resmi kanaldan ne bir görüntü ne trailar hiçbir şey paylaşılmadı. kabul edelim daha bir iki yıl bu güncelleme gelmez. daha bir görüntü hazırlayamayan, trailar a bu ay yetişmez diyen koca oyunu kaç yıl yapar artık düşünün...
ben ve arkadaşlarım güncellemeye dair resmi bir paylaşım gelinceye kadar kesinlikle dükkandan alışveriş yapmayacağız. sizleri de protestoya davet ediyurum!!!

':) ':)
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
xMrSpyx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter ls Coming

Mesaj gönderen xMrSpyx »

Kar gördüm kaydım. Kaymaz olaydım.
Tertip yazdı: 05 Kas 2017 04:47

Resim
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Evet arkadaşlar yeni bölge gelene kadar teşkilata savaş açmış bulunmaktayız yeni bölge gelmezse hergün 100 lerce teşkilat üyesi ölecektir !
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

cepni yazdı: 05 Kas 2017 12:44 Evet arkadaşlar yeni bölge gelene kadar teşkilata savaş açmış bulunmaktayız yeni bölge gelmezse hergün 100 lerce teşkilat üyesi ölecektir !
Güncelleme gelmezse Umut ölür.
Resim
Kullanıcı avatarı
vatankankirmizi1
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen vatankankirmizi1 »

muhalif yazdı: 04 Kas 2017 21:22
maskoff yazdı: 04 Kas 2017 19:26
vatankankirmizi1 yazdı: 04 Kas 2017 00:31
movie yazdı: 04 Kas 2017 00:23
Sen trailer'ı çok yanlış anlamışsın trailer her şey bittikten sonra paylaşılır. Trailer'dan sonra düzeltme ve testler yapılır.Yani trailer paylaşılıyorsa o güncelleme %99 hazır demektir.
Çok dogru noktaya degişmişsin.Napsın adamlar hazır olmayan mapde teasermi hazırlasınlar
Konsept fotoğrafı bossların fotoğrafı falan da mı yok insan da bir soru işareti kalmıyor değil
arkadaşlar, rica ediyorum biraz mantıklı olalım. kraldan çok kralcı olmayın. kelimelere takılıp işin özünden uzaklaşmayın, açık ve net söylüyorum " Güncellemeye dair resmi kanaldan herhangi bir veri!!!!! herhangi bir resim, görüntü, kısa bir müzik, resmi kanaldan yayınlanacak herhangi bir şey istiyoruz ... güncelleme gelsin şimdi yayınlansın demedik, açık ve net isteğimiz mütevazi olası basit bir şey. siz oyuncuysanız bunu desteklersiniz. oyuncu ile oyuncu olmayan , forumda sadece yönetimi desteklemek için yazanlar belli oluyor!!
Öncelikle şunu belirtiyim ne yönetimle bir alakam var nede geliştirici ekiple.Oyunun geçmiş geliştirme süreçlerine baktımızıda 1 teaser verilirdi yani dedigin gibi ne yarım bir müzik ne sadece bir konsep bir çizim bence yarım yarım vereceklerine biraz bekleyip elle tutulur bir teaser izlemeyi yeglerim.