OYUN HİKAYELERİNİN DEVAMI NEREDE ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Prince
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

OYUN HİKAYELERİNİN DEVAMI NEREDE ?

Mesaj gönderen Prince »

Hepinize Selamlar..

Arkadaşlar bu oyunu sizler bizler hepimiz çok iyi biliyoruz bazen oyun oynadığımızı unutuyor bazende sadece oyun olarak görüyoruz.

Ancak ben bu oyunun en sevdiğim kısmının devamını fazla göremiyorum.Yani evet yeni leveller geldi fakat o yeraltının meran bölgesinin yepyeni "hikayeleri"de gelmeliydi bende yani oyunun ilk sıralarında çok ilgi çekiic hikayeler vardı neredeyse hepsini bir çok defa okudum.

Ancak bu kadar geniş ve özgün bir senaryoya sahip bir oyunda yeni eklelenen bölgelerle beraber birçok hikayeninde tamamlanması gerekiyordu bence.Bu sayede oyunu sadece "oyun" olarak görünmez, büyük bir başyapıt olarak benimsenir.

Bu hikayeleri bazı arkadaşlarımız yazıyor mesela 1 yıl önce "Semazen"i hatırlıyalım, yeni bölümlerini iple çekerdik.Ancak şu anda oyunu oynayan arkadaşlarımız çoğunlukla forum olsun başka yerler olsun çok fazla bir biçimde "çarım çalındı, hesabm soyuldu, şu oldu, bu oldu, şöyle, böyle"

Bazıları çok abartılmış.Oyuna ilgi göstermiyoruz arkaaşlar bu oyun hepimizin bunu bilerek oynayalım, bir oyun olduğunu unutmadan vede bir oyundan daha öte olduğunu bilerek oynayalım arkadaşlar.

Yetkililerede burdan sesleniyorum eski hikayelerin devamları bence çok ilginç olacaktır biliyorum çok yoğunsunuz yeni bölgelerle uğraşıyorsunuz ancak bir yerden başlanmak zorunda, rica ediyorum.

İyi Forumlar..
Kullanıcı avatarı
SanCakTR17
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Re: OYUN HİKAYELERİNİN DEVAMI NEREDE ?

Mesaj gönderen SanCakTR17 »

Katılıyorum.Resmi siteye yeni hikayeler,yeni ekran görüntüleri,yeni konsept çizimleri eklenmeli.Özellikle ekran görüntüleri beta zamanından kalma oyunu ilk defa gören 29 level sanar... :ugeek:

~~ Anadolukaplanı ~~
// Başka bir oyuna ait ve boyutları da uygun olmayan ekran görüntüsü kaldırılmıştır.
©Copyright M3
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
Mrdz
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Mrdz »

Semazen hikayesinin yazarı olarak, talep olursa devam edebiliriz derim ;)
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

Ömer DÜZ
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

Hikayelere devamm 🖒