Tasarım Çalışmaları Duyuru Konusu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Re: Tasarım Çalışmaları Duyuru Konusu

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Arkadaşlar Photoshop yapmada ilgisi olanlar için benimde bir kaç cümle tavsiyelerim olacaktır.
Öncelike Photoshop yapmaya sanırım geçen Ramazan ayından beri başlamıştım :)
GWYNBLEIDD'a hangi program ile yapıldığını sormuştum oda ismini söyledi ve indirdim. Karşımda karman çorman şeyler vardı :D
En önemli faktör video izleye izleye bir şeyler yapabilirsiniz kısa yolları ezberleyerek neyin ne işe yaradığını öğrenerek bu şekilde ilerleme kayıt edebilirsiniz. Photoshop'u İKV üzerinde yapmak bence daha hızlı bir şekilde öğrenmenize ve heves ile yapmanıza sebep verecektir :) Canlı resimlerden ziyade İKV resimleri ile kendinizi geliştirin.
Programı video izlemeden kullanmaya başladığınız zamanda tamamen geriye kalan şey hayal gücünüz ile ilgili istediğiniz şeyin nasıl olmasını istiyorsanız bu program ile yapabilirsiniz :)
Ben ilk başından beri Adobe Photoshop CC 2014 kullanıyorum gayette alıştım yeni başlamayı düşünen arkadaşlara başarılar dilerim.
Kullanıcı avatarı
arzlodoss
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen arzlodoss »

Çalışmaların sadece hayali pekte onemli çalışmalar değil pekte beğendiğimi soyliyemem seni tanımam etmem ama eleştiriyede umarım açıksındır
Kullanıcı avatarı
arzlodoss
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Çalışmaların sadece hayali pekte onemli çalışmalar değil pekte beğendiğimi soyliyemem seni tanımam etmem ama eleştiriyede umarım açıksındır
Kullanıcı avatarı
arzlodoss
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı