İKV Evreninde ilk 4 MİLYAR LP [KİNG]

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SaRP
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kingdom Of Tılsım

İKV Evreninde ilk 4 MİLYAR LP [KİNG]

Mesaj gönderen SaRP »

Merhaba Arkadaşlar,

İKV oyuncularının yıllardır oyuna olan bağlılığını ve desteğini hepimiz iyi biliyoruz. Konunun sadece lonca puanı olmadığını da paylaşmak isterim. Oyunun gelişiminin ortalama iki yıl gibi bir sürede olmaması ve yerinde kalması oyuncu arkadaşlarımızı oyunu bırakmalarında etkili neden olarak dikkat çekmektedir. Bizler KİNG ekibi olarak bu durumun hepimiz açısından olumsuz bir şekilde etkilediğini üzülerek belirtmek isteriz.Oyuna olan emeğimizin son sınırı olarak Lonca puanında gelebildiğimiz durum 4 Milyar 212 Milyon 205 Bin 503 LP'dir. Bundan 1 yıl önce bizler gibi bu oyunu aktif olarak sürdüren Raiders Of Anatolia , The Lodos Ottoman , Hicret , MİR , Vuslatt, Kardeş gibi büyük ekiplerin oyuna renkli bir atmosfer kattığını söyleyebiliriz. Şuanda belirttiğimiz bir çok ekibin oyunda pasif duruma gelmesi,oyuncu arkadaşlarımızın oyunu bir süre yada tamamen oyunu bırakma noktasına gelmesi oyunda büyük etki oluşturmuştur.Bir an önce oyunun yeni güncelleme paketinin gelmesi ve gelişmesini dileriz. Rekabetin olabilmesi için oyuna gönül veren arkadaşlarımızında bu oyunda yer alması gerektiğini düşünüyoruz. KİNG ekibinde yer alan tüm arkadaşlarımızın eline emeğine sağlık sağolun var olun.

Hepinize selamlar.iyi oyunlar dileriz.
Kingdom Of Tılsım
KING

Resim
Kullanıcı avatarı
girayankara
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: İKV Evreninde ilk 4 MİLYAR LP [KİNG]

Mesaj gönderen girayankara »

Oyunu whatsapp dan takip edebiliyorum , fazla zamanim olmadigindan buralara hic baktigim yok. Son 3 yildir oyuna cok az bir zaman oynamadim ve birsey kacirmadim. Bu benim acimdan bile iyi degil. Degisik birseyler olsa arada bir girer bakarim nedir ne degildir diye. Yeniligin gelecegi yok ama insan bekliyor iste :|
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FuriousChaos
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen FuriousChaos »

Kingdom Of Tılsım üyesi olarak emeği geçen tüm abilerime tüm kardeşlerime teşekkür ederim biz Kingdom Of ailesi olarak başaramıyacağımız hiç bir şeyin olmadığını düşünüyorum.

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

FuriousChaos yazdı:Kingdom Of Tılsım üyesi olarak emeği geçen tüm abilerime tüm kardeşlerime teşekkür ederim biz Kingdom Of ailesi olarak başaramıyacağımız hiç bir şeyin olmadığını düşünüyorum.

Resim
"Oyunda" başaramayacağınız birşeyin olmaması gayet normal. Övünülcek bir tarafı yok bunun :)
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen kurtcuozii »

Yenilikten daha farklı olarak tılsım sisteminin dengesizliği de oyunun oyuncu sayısını azalttığını düşünüyorum.
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

Rivalxmelodi yazdı:
FuriousChaos yazdı:Kingdom Of Tılsım üyesi olarak emeği geçen tüm abilerime tüm kardeşlerime teşekkür ederim biz Kingdom Of ailesi olarak başaramıyacağımız hiç bir şeyin olmadığını düşünüyorum.

Resim
"Oyunda" başaramayacağınız birşeyin olmaması gayet normal. Övünülcek bir tarafı yok bunun :)
asdasdasdadsa +1
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

KiNG loncasını canı gönülden tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim:)
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
byprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: M İ R

Mesaj gönderen byprens »

lp kasmayı seven biri varsa kişisel lonca puanını 2milyar 147milyon yapıp sistemi kilitlerse sevinirim oyunun gelişmesine yardımcı olur 32bitlik sayacın kaldırılması için :D
TuuKTuuK
ıIıSeCTuSıIı

MİRTV
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

byprens yazdı:lp kasmayı seven biri varsa kişisel lonca puanını 2milyar 147milyon yapıp sistemi kilitlerse sevinirim oyunun gelişmesine yardımcı olur 32bitlik sayacın kaldırılması için :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: El ele lp kasalım :twisted:
Kullanıcı avatarı
alpay1994
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen alpay1994 »

Kastığınız lonca puanı sizin loncanızın ne kadar iyi olduğunu göstermez. Bunu geçen sefer sistemi lp si ile kilitleyen hicrete er meydanında attığımız 55 farklık skor ile rahatça söyleyebilirim. Böyle konular gerçekten gereksiz. El ile tutulacak bir şey ile gelin karşımıza. Gerçi şu saatten sonra ne yapılabilir o da ayrı bir muamma konusu.
-Yalnızxxadam
-NİETZSCHE
-Crescent