Dev Nerull

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TabipYarbay
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile

Re: Dev Nerull

Mesaj gönderen TabipYarbay »

KarizmaSavasci yazdı:oyuna para yatırmakmı bu saatten sonra 7 gün sus atmışlar bide 50 tlm plus alacaktım. bari bi kısa mlbro :D
onuda aldım içtm bitti
kalanı çarsıya git gez .dürüm ye. Aç bi coco cola coca coca cola iç
derken parada bitti. hadi eyw. BİRAZDA İKV KAZINSIN.

param olsa av lanmaya RADA giderm
..
4Story] 64 lewel rahip kasıyordum.bu oyundan kat kat güzel milyonlarca kişi oynuo ama kasıo diye onuda bıraktım bunuda bırakırım sorun değil hadi eyw. :)
KANAS USTASI CS 1.6
The King*
En iyisini yapmissin afiyet olsun :D
Carpie Diem
ikvmerdocu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen ikvmerdocu »

KarizmaSavasci yazdı:oyuna para yatırmakmı bu saatten sonra 7 gün sus atmışlar bide 50 tlm plus alacaktım. bari bi kısa mlbro :D
onuda aldım içtm bitti
kalanı çarsıya git gez .dürüm ye. Aç bi coco cola coca coca cola iç
derken parada bitti. hadi eyw. BİRAZDA İKV KAZINSIN.

param olsa av lanmaya RADA giderm
..
4Story] 64 lewel rahip kasıyordum.bu oyundan kat kat güzel milyonlarca kişi oynuo ama kasıo diye onuda bıraktım bunuda bırakırım sorun değil hadi eyw. :)
KANAS USTASI CS 1.6
The King*
4story vasat bir oyun. para yatırmadan oynanılmayan nadir(!) oyunlardan. steam oyunlarını tercih etmeni öneririm 1 kez ödeyip bitiriyorsun parayla işini
Kullanıcı avatarı
KarizmaSavasci
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarizmaSavasci »

yeni sunucu açın bir tıklamayla sunucu değişebilsin oyun içinde böylelkle kasma sorunu gider.
Ben Hep Gitmişimdir..Kiminin Hoşuna Kiminin Zoruna...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Baygezegen yazdı:
Danisman yazdı:yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı diyoruz

seviye 59 69 79 89 99 gelebilir

pet hayvanlar gelebilir

yeni grup bölgeleri gelebilir ve bireysel kesilen yaratıklara gb atamayan oyuncular için drop şansı verilebilir

bir sürü bir sürü şey getirilebilir. malzemeden bol ne var yani, oyun hikaye bakımından da çok sağlam, benim inancım tam yani.

CEVAP 1 : İKV oyun Türk yapımı olmasına rağman M.Dinç bu oyunu Yabancı şirketlere sattı
CEVAP 2 : Pet hayvanlar gele --- bilir demişsin veya 69 79 89 99 120 300 1000 her neyse sonunda bilir var buda demek oluyorki şuan durduğum yere belki ejder gelebilir ne bilim araba içeriye girebilir ölebilirim :) anlarsn umarım

Laq sorunu + donma + oyundan atma sorunlarını demiyorum bile :D

malzemeden çalmışlar x.D
Hocam yabancı şirket dediğin 21 yıllığına %55 hissesi satıldı, %30 hissesi ise hazine müsteşarlığına ait yani evet yabancı bir şirket bu yapılmamalıydı ama o da oyunun daha iyi yerlere gelmesi için sattığını ve böyle olacağını bilseydim satmazdım dedi az araştırsaydınız bilirdiniz herkes Sobee'nin satıldığını biliyor ama sebebini soran yok herkes parayı alıp rahat olmak için falan sanıyor yok öyle bir şey.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Baygezegen
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hatay Antakya Samandağ

Mesaj gönderen Baygezegen »

TOLGARDA yazdı:
Baygezegen yazdı:
Danisman yazdı:yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı diyoruz

seviye 59 69 79 89 99 gelebilir

pet hayvanlar gelebilir

yeni grup bölgeleri gelebilir ve bireysel kesilen yaratıklara gb atamayan oyuncular için drop şansı verilebilir

bir sürü bir sürü şey getirilebilir. malzemeden bol ne var yani, oyun hikaye bakımından da çok sağlam, benim inancım tam yani.

CEVAP 1 : İKV oyun Türk yapımı olmasına rağman M.Dinç bu oyunu Yabancı şirketlere sattı
CEVAP 2 : Pet hayvanlar gele --- bilir demişsin veya 69 79 89 99 120 300 1000 her neyse sonunda bilir var buda demek oluyorki şuan durduğum yere belki ejder gelebilir ne bilim araba içeriye girebilir ölebilirim :) anlarsn umarım

Laq sorunu + donma + oyundan atma sorunlarını demiyorum bile :D

malzemeden çalmışlar x.D
Hocam yabancı şirket dediğin 21 yıllığına %55 hissesi satıldı, %30 hissesi ise hazine müsteşarlığına ait yani evet yabancı bir şirket bu yapılmamalıydı ama o da oyunun daha iyi yerlere gelmesi için sattığını ve böyle olacağını bilseydim satmazdım dedi az araştırsaydınız bilirdiniz herkes Sobee'nin satıldığını biliyor ama sebebini soran yok herkes parayı alıp rahat olmak için falan sanıyor yok öyle bir şey.

Sevabına çalışıyorlar herhalde o zaman :)