ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR(HIRSIZLIK)

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Esdergoon
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR(HIRSIZLIK)

Mesaj gönderen Esdergoon »

Merhaba arkadaslar Yaklasık 6 aydır oyuna ayda bir giriyordum bırakmak üzereydim Girmemin amacıda eski bir kac dost görür bir kac kelime ederim dusuncesıydı Ancak oyuna girdiğim Nadir günlerden bir gün Savascı karakterideki zamanında emek vererek ürettigim tılsımların olmadıgını gördüm :) EsdergoonnII karakterimden Çalınan(Büyük ihtimalle Keylog Siber saldırı) Tılsımlar icin 15 gün kadar önce Gerekli Savcılıga dilekcemi verdim bu mahlukat yakalanıp Cezasını cekene kadar da konunun takipcisi olacagım pesini bırakmayacagım Yakalanmasının Hemen ardından da Tazminat davasını Acacagım Ve kim oldugunu ne oldugunu Sizlerle buradan yada Farklı yerlerden paylasıcagım..

Bir Sey daha Sosyal platformlar da özellikle oyun ile alakalı grup lar da Gördügünüz her ilginc sandıgınız video yu tıklamayın sizi tuzaga dusurmek icin Gayri mesur sitelere cekmek icin konmus olabilir büyük ihtimal bu sekilde calındı tılsımlar öyle düsünuyorum ama o sahıs bulununca o keylogu ben pc sine değil baska bir yerine Koyacagım tabi tam emin değilim dediğim gibi bulununca Sizinle paylasacagım kisiyi ve nasıl oldugunu olayın İP adresinden zaten bulunucaktır ki ip adresi şu an biliniyor ancak benımle paylasılmıyor Adliyeden TTnet ile ırtıbata gectıklerı zaman paylasıcak site yonetıcılerı O zaman karaktersiz ortaya cıkıcak..

EMEK EMEKTİR NERDE OLURSA OLSUN ADALET YERİNİ BULMALI
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Re: ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR(HIRSIZLIK)

Mesaj gönderen kordugum »

Öncelikle geçmiş olsun
İkv Sandboxie diye bir video vardı adam birde sanboxie indirme linki koymuştu sen öyle diyince geldi aklıma eğer pcne keylog. atıp bilgilerine erişen biri varsa ciddi cezalar alabilir fakat şifreni kendin rızan ile tanıdığına verdiysen yapılacak pek bir şey yok gibi...
reel
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen reel »

gecmiş olsun

ardı arkası kesilmiyecek gibi bu hırsızlık olayların ne zaman foruma baksam birinin karekteri soyulmuş oluyor
Vardık, varız, varolacağız.
Kullanıcı avatarı
KABADAYI
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: TANRILAR

Mesaj gönderen KABADAYI »

Kardeş mahkeme noldu sonucu bekliyoruz bizde hakkımızı aramak istiyoruz artık örnek ol bize aydınlat bizi ışığınla ak geleceklere hep beraber yürümemiz için önümüzü aç liderimiz ol.
Kullanıcı avatarı
mrnikotin
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Mevlana

Mesaj gönderen mrnikotin »

aynı şekilde bende başvurdum savcılığa bu nedene bağzı arkadaşları banlamışlar tabi gene kimlern banlandığı bize sylenmyr bana ulaşanlar aracılığıya öğrendim
mrnikotin
mrnıkotın
xMrNiKoTiNx mrnikotin