teşkilattan acil çağrı etkinliği

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Re: teşkilattan acil çağrı etkinliği

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Tekrar merhaba vahdet;

Hayır, yukarıda belirttiğim gibi; sadece Büyük Hol bölgesinden elde edebileceğiniz tılsımlar ve reçeteleri ödüllere dahildir, bilginize sunarım. İyi eğlenceler.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HiTMaN »

Resim
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

HiTMaN yazdı:Resim
Sagol kardeş. bu yaratık grptakı herkesemı verıyor ıtem. Yoksa grp bolgesı gıbı rastgele bırısıne mı verıyor.
Birde kaç dakıkada canlanıyor ölünce.
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HiTMaN »

vahdet yazdı:
HiTMaN yazdı:Resim
Sagol kardeş. bu yaratık grptakı herkesemı verıyor ıtem. Yoksa grp bolgesı gıbı rastgele bırısıne mı verıyor.
Birde kaç dakıkada canlanıyor ölünce.
Rastgele birine. Grup bölgesi gibi yani biz 3-4 kez kestik sadece bir defa tek item attı. Valla süre tutmadım ama büyük ihtimalle 10-15 dk. sürüyor canlanması (tam bilmiyorum).
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

HiTMaN yazdı: Rastgele birine. Grup bölgesi gibi yani biz 3-4 kez kestik sadece bir defa tek item attı. Valla süre tutmadım ama büyük ihtimalle 10-15 dk. sürüyor canlanması (tam bilmiyorum).
Şamanları keserek mi başladınız kesime. Yoksa şamansiz mi başladınız.

Birde canını artırmışlar mı yoksa eskisi gibi aynı mi. Yani sağlam bir büyü ve 1şifa toplamda 2 kişi kesebilir mi .

Eğer dediğim gibi olursa düşmeyen şaheseri olan arkadaşlar bir şifadan yardım alıp tek büyücü keserler ve istediği iteme ulaşırlar .
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HiTMaN »

vahdet yazdı:
HiTMaN yazdı: Rastgele birine. Grup bölgesi gibi yani biz 3-4 kez kestik sadece bir defa tek item attı. Valla süre tutmadım ama büyük ihtimalle 10-15 dk. sürüyor canlanması (tam bilmiyorum).
Şamanları keserek mi başladınız kesime. Yoksa şamansiz mi başladınız.

Birde canını artırmışlar mı yoksa eskisi gibi aynı mi. Yani sağlam bir büyü ve 1şifa toplamda 2 kişi kesebilir mi .

Eğer dediğim gibi olursa düşmeyen şaheseri olan arkadaşlar bir şifadan yardım alıp tek büyücü keserler ve istediği iteme ulaşırlar .
Şamanları keserek başladık. Bu arada şamanların dirençleri 1000 (en azından elektrik öyle). Karakürk'ü baya güçlendirmişler ya bana 26 bin vurdu :D Genelde tek atıyor. Enerjisi de yüksek. Direnç kırılmazsa (fizik harici) element yemiyor. 1 büyü ile çok uzun sürer hocam ve sürekli çevirmeniz gerekiyor çünkü çok vuruyor. Dediğim gibi bana 26 bin vurdu. En az 2 büyü lazım. 9 candan sonr Hrrr!! diyor ve durdurma atıyor o arada kendinizi bozmanız lazım yoksa yine teke gidersiniz :D 3 büyü ile çok rahat kesilir hele ki M1 varsa. Kolay gelsin, bol şans :)
Kullanıcı avatarı
Sagopakajmeran
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ferday-i kyamet

Mesaj gönderen Sagopakajmeran »

gandalff yazdı:Dedim ya trolleme amaçlı philinin de canini yukseltmislerdi acayip sekilde gel gelelim hic birsey vermiyodu bosuna ugrasma kesmek icin :)
yanlışın var. phiden tılsım düşecek dendi ve de düştü, 10 dan fazla tılsım düşürmüştüm. fakat gel gelelim 1. kademe işe yaramaz tılsımlardı o ayrı.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

HiTMaN yazdı: Şamanları keserek başladık. Bu arada şamanların dirençleri 1000 (en azından elektrik öyle). Karakürk'ü baya güçlendirmişler ya bana 26 bin vurdu :D Genelde tek atıyor. Enerjisi de yüksek. Direnç kırılmazsa (fizik harici) element yemiyor. 1 büyü ile çok uzun sürer hocam ve sürekli çevirmeniz gerekiyor çünkü çok vuruyor. Dediğim gibi bana 26 bin vurdu. En az 2 büyü lazım. 9 candan sonr Hrrr!! diyor ve durdurma atıyor o arada kendinizi bozmanız lazım yoksa yine teke gidersiniz :D 3 büyü ile çok rahat kesilir hele ki M1 varsa. Kolay gelsin, bol şans :)
Verdiğiniz bilgiler teşkilat neferlerinin çok işine yarayacak. Teşekkürler HiTMaN.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Bizde kestik Beyazköşk olarak ama birşey vermedi ilk kesişimizdi. :)

Resim
Resim
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

vahdet yazdı:Bizde kestik Beyazköşk olarak ama birşey vermedi ilk kesişimizdi. :)
3:30 dakika sürdü kesmesi yaklaşık olarak o kadar kişi ile :)