Kuklacının En İyi Büyücüleriı Kimlerdir.

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Gods Ofthe Game

Re: Kuklacının En İyi Büyücüleriı Kimlerdir.

Mesaj gönderen citroenn »

uniforever uu o anı hatırlıyorum bölgedeydim :D gaffarda neyse.KARADENİZ'li Seeandwait eö sunucunda yetişen birisi eö tarzı ws atıyor yani menzilsiz başlayan ws ler neyse nasıl ws attınız bilmiyorum ama menzilli gibi gözüküyor Bajenate ise zamanında kskfuneral olması lazım o arkadaş neyse çok eski bir Foto kanka o ya kaç sene geçmiş karadenizli çok geliştirdi kendini tanıyorum onu oda beni tanıyor kısa özet şu kaç sene önce ki ws hala o seni yenemez diye birşey yok dediğim gibi eskiler eskide kalır :D yinede fotolar için teşekkürler tebrikler
Resim

Resim
TEŞKİLAT SUNUCUSU BÜYÜCÜ VS'Sİ https://www.youtube.com/watch?v=nWxADXiI_VU
WiLDMaN
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: WaRa WaRa

Mesaj gönderen WiLDMaN »

Sunucudaki en iyi bölge ws atan büyücü harbiden İnmydreams oguzdur gerisi tefferuat :) Atarlı arkadaşlar tılsım ve ıksır bugsuz wsde gelin :)
IxWiLDMaNxI
AyySeNPatLıyoSuN
UffSananeBeSaLak

IxWiLDMaNxI <<<< O Bir Efsane
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

WiLDMaN yazdı:Sunucudaki en iyi bölge ws atan büyücü harbiden İnmydreams oguzdur gerisi tefferuat :) Atarlı arkadaşlar tılsım ve ıksır bugsuz wsde gelin :)
İlk Konu İlgini Çekmiştir Umarım İyi Forumlar...Yorum yaparken bidaha düşünün Bizden hızlısı mezarda demiştim :roll:
FARUKULUSOY
Resim
Resim
kursatkaragoz29
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen kursatkaragoz29 »

...
En son kursatkaragoz29 tarafından 06 Eyl 2014 20:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kursatkaragoz29
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen kursatkaragoz29 »

kursatkaragoz29 yazdı:
romeofek1 yazdı:
citroenn yazdı:Yaw kardeş anlamadın sen beni bu sunucuda yeni misin anlamadım gitti seni bu sunucuda parasına ws atan adam bul arthastan başka diyorum her zevkine ws atanı ws ci zannetmeyin birader bul bana parasına ws atan büyücüyü tamam diyim haklısın benim kimseyi rencide ettiğim yok siz anlamıyorsunuz beni

Her ne kadar sakin ol cevap verme desem de bu gönderi başta tutuldukça bu kelimeleri zarf etmek istiyorum. Madem en iyisi sensin madem başka büyücü vs si atan yok o zaman neden kazanamıyorsun bir ölüm oyununu veyahutta turnuvaları ? Anlamadığım olay bazıları diyor yok iksirli vs mi olur ? Asıl vs iksirli olur herkez kendi standartlarını kendi parasını konuşturur vslerde yok tecrübeymiş felan bir yere gelince o tecrübe de biter.Tamam diyorsun(uz) kabulümdür turnuvaların çoğunun haksız olduğunu.Dışarıda attığın vslerden yendiğin kişilerden azıcık bahsedelim istersen ? İlla insanın sabrını taşırıyorsunuz.İlla olay kavga çıkıcak tamam sen kralsın en iyisi sensin ooo büyücülerin kralısın yok senden iyisi hadi şimdi yoluna git ne kadar tartışma yeri değil görüş yeri desemde insanların sinirlerini bozuyorsun.
Okadar şey yazmışsın ama bi @ anlatamamışsın ilk cümleni okumasam gerçekten inanacaktım sana ama sana tek bir soru soracağım bu iksirli ws ler yani Yönetici Kurucu Tasarlayıcı lakablarını alan destek de bulunan ikv camiasındaki kurucuların bu kendi turnuvalarını tasarlamadan önce sen potlu ws mi atıyordun potsuz ws mi onu söyle yoksa yemin mi etmiştin o ana kadar hiç ws atmamışmıydın ? :)
Kullanıcı avatarı
herqele
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen herqele »

Faruk seni barınaktanmi aldilar camidemi buldular yoksa evlatlikmi aldilar bilmiyorum ama evlatlik alsalar seni secmezler her konuda kendini ön plana çıkarmaya çalışıyon bırakta millet seni ovsun mal olma bu kadar kendi kendini ovmez bir insan bi kişiden duydunmu faruk iyi vs atiyor diye duymadin çünkü atamiyorsun hanzonun tekisin mal gibi egonu tatmin et anca forumda
HızLıSıBeNDe
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

herqele yazdı:Faruk seni barınaktanmi aldilar camidemi buldular yoksa evlatlikmi aldilar bilmiyorum ama evlatlik alsalar seni secmezler her konuda kendini ön plana çıkarmaya çalışıyon bırakta millet seni ovsun mal olma bu kadar kendi kendini ovmez bir insan bi kişiden duydunmu faruk iyi vs atiyor diye duymadin çünkü atamiyorsun hanzonun tekisin mal gibi egonu tatmin et anca forumda
Bu kadar nie sinirlendin şimdi :D küfür veya hakaret acizlerin işidir bilirmisin bilmiyorum... Ben kendi çapımda iddalıyım kimsenin beni övmesine gerek yok zaten.Sizin Sinirlenme Sebebinizi biliyorum aslında kesilince foruma arkadaşınız veya kendiniz çıkıp deyişik hesaplardan kesen kişiyi küçük dşürmek veya ne bilim iyi olmadıgını söylemek aşşaglamak :roll: Bırakın bu Sanal Ortamın sinirlenmesini de Real Hayatta İşten Geldikden sonra Oynamaya bakın Eger o kadar yaşınız büyükse tabi.. İyi forumlar :arrow:
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Gods Ofthe Game

Mesaj gönderen citroenn »

Faruk işten geldikten snra vs fotoğrafları atıyo bende işten geldiğimde oyunda milletle dalga geçiyorum :D,Milleti güldürmeye çalışıyorum kendimi öyle avutabiliyorum,yada ws atarken kendimi iyi hissediyorum o kadar gün içerisindeki yorgunluk o anda gidiyor :D
Resim

Resim
TEŞKİLAT SUNUCUSU BÜYÜCÜ VS'Sİ https://www.youtube.com/watch?v=nWxADXiI_VU
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ahsu6344 »

agırtbesst(PİYANİST) ve ASİASİ kardeşler.
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ