[YÖNETİME SORU]Lonca Pasaportları

Kuklacı sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
CurseOfDragon
İskele Babası
İskele Babası

[YÖNETİME SORU]Lonca Pasaportları

Mesaj gönderen CurseOfDragon »

Merhaba sayın yönetim.Lonca pasaportu için İKV Çemberlitaş kutu almamız gerekiyor biliyorum ama; artık bu pasaportu dükkan'a da koymayı düşünüyormusunuz?Lonca kurma pasaportu olmasada olur sadece Lonca'ya dahil olma pasaportuda olabilir ama artık satışa sunun lütfen.Ayrıca konumuzla ilgisi yok ama kasa erişimi ürününüde satışa sunmayı düşünün lütfen.
Mrdz
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: [YÖNETİME SORU]Lonca Pasaportları

Mesaj gönderen Mrdz »

CurseOfDragon yazdı:Merhaba sayın yönetim.Lonca pasaportu için İKV Çemberlitaş kutu almamız gerekiyor biliyorum ama; artık bu pasaportu dükkan'a da koymayı düşünüyormusunuz?Lonca kurma pasaportu olmasada olur sadece Lonca'ya dahil olma pasaportuda olabilir ama artık satışa sunun lütfen.Ayrıca konumuzla ilgisi yok ama kasa erişimi ürününüde satışa sunmayı düşünün lütfen.
Ürünlerin ikisi de tek seferlik alımı yapılacağı için çok fazla talep edileceğini düşünmüyorum. Ama bu tarz önerileri http://istanbuloyun.com/support.aspx (Öneri) bölümünden yazarsan resmiyet katmış olursun ve belkide önerine olumlu bakılabilir ve güzel oyunumuza sende katkı sağlamış olursun :)
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

Ömer DÜZ
Kullanıcı avatarı
Savascidepik
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Savascidepik »

Golcuk te kutu bitmis bunu nererye soliim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Mrdz yazdı:
CurseOfDragon yazdı:Merhaba sayın yönetim.Lonca pasaportu için İKV Çemberlitaş kutu almamız gerekiyor biliyorum ama; artık bu pasaportu dükkan'a da koymayı düşünüyormusunuz?Lonca kurma pasaportu olmasada olur sadece Lonca'ya dahil olma pasaportuda olabilir ama artık satışa sunun lütfen.Ayrıca konumuzla ilgisi yok ama kasa erişimi ürününüde satışa sunmayı düşünün lütfen.
Ürünlerin ikisi de tek seferlik alımı yapılacağı için çok fazla talep edileceğini düşünmüyorum. Ama bu tarz önerileri http://istanbuloyun.com/support.aspx (Öneri) bölümünden yazarsan resmiyet katmış olursun ve belkide önerine olumlu bakılabilir ve güzel oyunumuza sende katkı sağlamış olursun :)
DİYECEKLER Kİ yakın z<mnda böle birşey düşünülmemiştir...
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Savascidepik
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Savascidepik »

kardeş üyelikaldan alırdım da babam kızıyor zaten izmite gidecem ordaki adresleri gezicem