Meran Lodos azlıgı **

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
w0LkaN516
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rise Of Silence

Re: Meran Lodos azlıgı **

Mesaj gönderen w0LkaN516 »

Deepmaker yazdı:
w0LkaN516 yazdı:Sancakta Lodos fırtınası esiyo Ama Meranı bilmem :D
Aynen katılıyorum.Sancakta başıboş gezmeyi kafaya koyan/koymaya çalışan bir arz bulamazsın.Kırkyılda bir kere kalkarlar ondada kalktıkları gibi inerler o derece fazla Lodoslar.Zaten Sancaktaki lodosların %90 ıda önceden lodos olan daha sonra arza geçen lodoslar.Adamlar ne yapsın üzerini full diziyor emden sıkılıyor ws atacak adam gibi adam bulamayınca Lodos iken Klan degiştirip arza geçiyor ofans takılıyor :D
Katılıyorum. Çoğu Kişi Önceden lodostu Yada Gb Atmak için Lodos oldu Üstünü Dizen Lodos Sancakta Moda Giriyor. Yada Arza Geçiyor :D
Xjokermanx
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Re: Meran Lodos azlıgı **

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Herkezin yorumu kendince güzel ama Meran'da Arz çok olabilir bunun sorumluları Yöeticiler ve Lodos ların sabırsızlığıdır Çemer açıldıgı zaman Arz Kale'nin dibindeydi onun için bir çok Lodos / Yuzde 90 Lık bı Kısmından bahsediyorum Drekt Arz oldu :S ama Lodoslar az Olmasına RAĞMEN Arzları ezp geçio :) 1 Lodos 5 Arz a Bedel Meran'da :) E.Ö sunucusunda oynadım Beyaz Köşkte Anka(Plus)' ta Teşkilat'ta ama hep Lodoslar baskındı Haylada öyle :) Gün Gelecek Devran Dönecek Horoz Domalacak Tavuk Güm Güm derler ya O hesap :) Meran'da Handan Hanım' ı Kesmeden İçim Rahat etmez :)
...COMANDANTE...

... Semsûr...