Anka Hakkında

Anka sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Tskxhxugur
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Anka Hakkında

Mesaj gönderen Tskxhxugur »

Ankaya geçmek gibi bir düşüncem var.Ankanın diğer sunuculara göre daha seviyeli olduğunu düşünüyorum.Sunucu hakkında biraz bilgi verir misiniz ? Sunucudaki kişi sayısı ne kadar ? Oyuna girdiğimde GB atabileceğim bir grup bulabilir miyim ? ( Sunucuya yeni gelen biri olarak )....
Kullanıcı avatarı
Legendxdalgac
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Anka
Lonca: DeVa

Re: Anka Hakkında

Mesaj gönderen Legendxdalgac »

Merhaba,
Anka sunucusu deyince biraz durup düşünmek lazım..
Anka sunucu ortamında yaş ortalaması gerçekten diğer sunuculara oranlı çok yüksektir.
Bununda ortaya çıkardığı çeşit çeşit özellikleri vardır kimileri bunlara olumlu, kimileri olumsuz olarak bakarlar.
Anka sunucusunda bu ortamı kimler sagladı, kimler birlik etti tam olarak bilmiyorum ama şuan sunucu içinde büyük bir yardımlaşmanın yanında düzeni bozmaya çalışanlar bir, iki kişiden değil tüm sunucudan tepki görmekte.
GB konusuna değinince grup bulman aşırı çok zor.Yaş ortalaması yüksek olduğu için sunucunun tamamına yakını çalışıyor.Şart böyle olunca sadece akşam 21.00 dan sonra belki grup çıkabiliyor.Bu gruptada tabiki samimi olunan eski dostlar yer buluyor.
Ankaya gelen herkes 1 2 hafta sonra bilemedin 3 hafta sonra tekrar geldiği sunucuya veya farklı bir sunucuya dönüyor.Bunların altında farklı sebepler olabilir lakin çoğunun temeli aynıdır.
Bana kalırsa Anka sunucusuna gelmeden önce iyice bir düşünmeniz lazım..

İyi forumlar..
Kullanıcı avatarı
Tskxhxugur
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Ben oyuna muhabbet , eğlence için giren biriyim.GB lerde itemden çok orada geçen sohbetlere önem veririm.Çoğu sunucuda bu böyle değil.Boss yaratık keserken bir hata yaparsın demedikleri laf kalmaz.Çünkü oyunun oyun olduğunu unutuyorlar.Bu yüzden ankaya geçmeyi düşündüm.Düşündüğüm şey ise dediğin gibi GB lere çok grup çıkmaması grup çıkarsa da samimi kişilerin toplandığı bir grup olur.Seviye konusunda bir sıkıntı çekmeyeceğimden eminim ama sunucuya alışmak zaman alır gibime geliyor.
Kullanıcı avatarı
Qxxbuz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen Qxxbuz »

Tskxhxugur yazdı:Ben oyuna muhabbet , eğlence için giren biriyim.GB lerde itemden çok orada geçen sohbetlere önem veririm.Çoğu sunucuda bu böyle değil.Boss yaratık keserken bir hata yaparsın demedikleri laf kalmaz.Çünkü oyunun oyun olduğunu unutuyorlar.Bu yüzden ankaya geçmeyi düşündüm.Düşündüğüm şey ise dediğin gibi GB lere çok grup çıkmaması grup çıkarsa da samimi kişilerin toplandığı bir grup olur.Seviye konusunda bir sıkıntı çekmeyeceğimden eminim ama sunucuya alışmak zaman alır gibime geliyor.
Selamlar,

Anka sunucusunda sabah saatlerinde pek hayat yoktur öğle saatlerinde yavaş yavaş hareketlilik başlar sığınak rahat atarsın bu saatten sonra, miğrat için akşam saatlerini beklemen gerekir.Çemberlitaş'a da sunucunun ''iyileri'' girer malumun bunların sayıları azdır ve seçkin kiş,lerdir.Muhabbet eğlencede tamamen kişilikle alakalı.Hatalarında laf edecek kişiler elbette olacaktır ama ne olursa olsun ortamı yumuşatmayı bilen. Gönlü zengin insanlar herzaman vardır Anka'da ;)
          Farabi  -  Alibey
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

Selamlar,

Bende uzun süre Anka'da oynamış biri olarak Anka'ya yeniden geldim. Anka gerçekten sevdiğim bir sunucu. Sunucuya varsa arkadaşlarınla gelmeni tavsiye ederim. Hem grup/lonca olarak hareket edersiniz. Hem de istediğiniz zaman bölgelere girebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınla gelmeyeceksen lodos olup klandan arkadaş çağırmanı tavsiye ederim. (Neden lodos ol dediğime gelince lodoslar arzlara göre daha kalabalık. Daha rahat oyuncu bulabilirsin.) Eğer oyuncu bulamazsan veya oyuncu ararken maden çekmeni öneririm. Madenler genelde boş olduğundan zaman kaybı olmaz senin için.

Kolay gelsin.
~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~
Kullanıcı avatarı
Tskxhxugur
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Oyuna 10-12 ay gibi bir ara verdim.Yakın arkadaşlarımın hepsi oyunu ya bırakmış ya ara vermiş.Zaten Anka'ya karakterimi taşımayı düşünmüyorum.Yeni bir karakterle oyuna başlamayı düşünüyorum.Denemekte fayda var.Her ortama çok çabuk adapte olabilen biri olduğumu düşündüğüm için karakterimi 49 yapana kadar benim diğer oyuncuları , diğer oyuncularında beni tanıyacağını düşünüyorum.2 Hafta sonra Anka'da yeni karakterle oyuna kaldığım yerden devam etmek istiyorum.Yorumlarınızla beni bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
devil
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen devil »

hayırlısı olsun
ŞeytanınDayısı