Oynadığınız Tüm Karakterler

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
LoTuSNeMeSisTr
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Oynadığınız Tüm Karakterler

Mesaj gönderen LoTuSNeMeSisTr »

Herkese iyi forumlar, forumu az kullanan birisiyim ancak geçen 3 ay içinde her sabah girip açılan konulara baktım forumla alakalı olduğunu düşündüğüm az şey olduğunu fark ettim. Fikrimce, Meran sunucusu Sobee tarafından uzaktan takip edilen bir sunucu bunu çıkardıkları aylık Kıyamet Mecmua 1 adlı dergide Meranla ilgili kısıma başlamadan verdikleri sunumla, kendimce tastik ettim, velasılkelam Meran sunucusunda uzun zaman geçirdim ve daha iyisini hakkettiğini düşünüyorum, aklıma ilk olarak açabileceğim ve foruma yeni bir başlangıç oluşturacağını düşündüğüm ilk konu bu
Oynadığınız tüm karakterler.
Kendi oynadığım karakterlerle başlayayım

Pislijk(İlk göz ağrım, deneme tahtam.)
Claws(Maden çekmen için açtım sonradan KP Fabrikama kattım :twisted: )
Mirkan(45 bin şan kasıp sildiğim karakter şimdiye kıyasla ironik olabilir ancak 45 bin KP yi tek bilgisayardan Sandbox ile 1 kahverengi iki çizgi karkater, 1 kahverengi 3 çizgi karakterler kardeşimle geceli gündüzlü kasarak kastım ne demek istediğimi işten anlayanlar anladılar.)
MirkanKIZIL(Onun için yaklaşık 14 Şubat 2007 den beri emek ettim söylenebilir, bazılarınız saçmaladığımı düşünebilir ama o tarihte ettiğim emekleri gidip eminönü sunucusundan getirdim, tüm emeklerimin son şekli bu karakter oldu. Hala 37 parça hayal ettiğim item eksik bu itemler sunucuda ne reçete olarak varlar nede hazır olarak, olsada karakterin üzerine alamıyorum üstünde yer yok... :mrgreen: )
PislijkII(Maden çekmek için açtığım 2. karakter şimdilerde inzivada yeni projem "Prestij of Lotus" ailemizin maden loncası kısmı için gün sayıyor. 8-) )

Lotusceopaşa(Orhun kardeşimin abisine oynaması için açtığım karakter sonradan ortada kaldı ben sahiplendim.)
Büyücü oynamayı hiç benimsemedim, oynamayı bilen bir savaşçı büyücüyle fare balina oyunu oynayabilir. :roll:

Şifacıya gelince hiç şifacı oynamadım OkO larda şifa basmayı unutuyorum :lol:,
grup bölgelerinde direnç dışında (Gaffar Bey ve Semiha Hanım hariç) onlara gerek duyulduğunu düşünmüyorum. ;)
☆ Lotus ☆

Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: Oynadığınız Tüm Karakterler

Mesaj gönderen mirkan1453 »

Herkese iyi forumlar, forumu az kullanan birisiyim ancak geçen 3 ay içinde her sabah girip açılan konulara baktım forumla alakalı olduğunu düşündüğüm az şey olduğunu fark ettim. Fikrimce, Meran sunucusu Sobee tarafından uzaktan takip edilen bir sunucu bunu çıkardıkları aylık Kıyamet Mecmua 1 adlı dergide Meranla ilgili kısıma başlamadan verdikleri sunumla, kendimce tastik ettim, velasılkelam Meran sunucusunda uzun zaman geçirdim ve daha iyisini hakkettiğini düşünüyorum, aklıma ilk olarak açabileceğim ve foruma yeni bir başlangıç oluşturacağını düşündüğüm ilk konu bu
Oynadığınız tüm karakterler.
Kendi oynadığım karakterlerle başlayayım

Pislijk(İlk göz ağrım, deneme tahtam.)
Claws(Maden çekmen için açtım sonradan KP Fabrikama kattım :twisted: )
Mirkan(45 bin şan kasıp sildiğim karakter şimdiye kıyasla ironik olabilir ancak 45 bin KP yi tek bilgisayardan Sandbox ile 1 kahverengi iki çizgi karkater, 1 kahverengi 3 çizgi karakterler kardeşimle geceli gündüzlü kasarak kastım ne demek istediğimi işten anlayanlar anladılar.)
MirkanKIZIL(Onun için yaklaşık 14 Şubat 2007 den beri emek ettim söylenebilir, bazılarınız saçmaladığımı düşünebilir ama o tarihte ettiğim emekleri gidip eminönü sunucusundan getirdim, tüm emeklerimin son şekli bu karakter oldu. Hala 37 parça hayal ettiğim item eksik bu itemler sunucuda ne reçete olarak varlar nede hazır olarak, olsada karakterin üzerine alamıyorum üstünde yer yok... :mrgreen: )
PislijkII(Maden çekmek için açtığım 2. karakter şimdilerde inzivada yeni projem "Prestij of Lotus" ailemizin maden loncası kısmı için gün sayıyor. 8-) )

Lotusceopaşa(Orhun kardeşimin abisine oynaması için açtığım karakter sonradan ortada kaldı ben sahiplendim.)
Büyücü oynamayı hiç benimsemedim, oynamayı bilen bir savaşçı büyücüyle fare balina oyunu oynayabilir. :roll:

Şifacıya gelince hiç şifacı oynamadım OkO larda şifa basmayı unutuyorum :lol:,
grup bölgelerinde direnç dışında (Gaffar Bey ve Semiha Hanım hariç) onlara gerek duyulduğunu düşünmüyorum. ;)

Yanlış üyelikten atmışım bu benim üyeliğim :D
Resim
Kullanıcı avatarı
XxXszrXxX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen XxXszrXxX »

:lol: Karakterlerimin manevi değeri olduğunu söylerim de gülerler bana. :)) 5 yıldır benimleler...

#DeLiKurT
#SezerADATEPE
#KAVGAM
#HanımKılıcıGetir
Ve daha nice afişe edilmemiş karakter, tahmin edersiniz ki 5 yıl uzun bir süre. :mrgreen:

#DeLiKurT : Haziran 2007 'den bu yana benimle gezen bu karakter defalarca isim değişikliğine uğradı :D Farz-ı Misal;
Delıxkurt
Hanedanxkurt
IısDeLiBeYsIıI
#SezerADATEPE : O benim ilk göz ağrım. İlk karakterim. Manivyatı ve üzerindeki emek çok büyük. Her girdiğimde vay be dediğim, üzerinde ki buz kristali seti hatırladığım bir karakter. O benimdir, o benimdir ancak. :mrgreen: Aslanım benim.
#KAVGAM ; KAVGAM ise geçtiğimiz 15 tatil'in bir meyvesi. Kısa sürede taş kanat itemlerini toparlayıp Bıçak Sırtı Setinden Ceket ve Ayakkabısını alamayanı Allah'ın Cenabet Bir Charı. :D Ama onu çok sevirem, VS'lerde hiç ıska geçmeyen bir karakter olarak tanınır arkadaşlar arasında. :roll: Acısını çekenler var :roll:
#HanımKılıcıGetir ; Bu karakter ise I.K.V çevresinde tanıştığım dostlarımın getirisi. LOTUS ailesinin bir gereğidir. Malum (***) şart dediler yaptık. :D
Jr. Java Dev. - Haziran 2oo7

..Sonunda "Aslansın" Diyorlar, Madalyalar Veriyorlar Gizli Gizli !
@SezerADATEPE
Meran
Kullanıcı avatarı
ikvoyuncusu2008
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen ikvoyuncusu2008 »

Tek karakter yazsam yeterlidir benim için :) Diğer karakterlerime girdiğim pek söylenemez ama kenarda kesin olarak dizili şifacı ve büyücüm vardır her zaman :)

YaLNıZSavaŞÇII : Haziran 2008'den beri başında saatlerce çaba, emek sarfettiğim karakterim.4 yıllık süreçte pc başından yüzlerce kişi ile tanışmama , konuşmama , belli bir ortam kurmama yardımcı olan karakterdir :) .

Yeri geldi geceli , gündüzlü de oynadık yeri geldi hiç girme isteğimi dahi olmadı.Fakat şu bir gerçek ki İKV benim için sadece bir oyun değil.

3 yıldız rütbe yapana kadar çektiklerim :lol: , sonrasın buu rütbeyi daha da renklendirmeye çalıştığım günler aklıma her geldiğinde tebessüm ediyorum :) .

Bu savaşçının bahtı çok açık :) yaklaşık 100 madalya ile Sığınak ve Migrat'tan alınabilecek bütün şaheserleri toplamıştım :) .Çemberli biraz kastırsa da onda da sadece 2 itemimiz kaldı , onu düşürmek içinde artık girmiyorum :D .7 aylık bir tanklık macerasından sonra insanın kusası geliyor :lol:
[YaLNıZSavaŞÇII]
Kullanıcı avatarı
CuRe
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: SosyalistDevrimciler

Mesaj gönderen CuRe »

Selamlar,

Oyuna yaklaşık 4 sene önce başlamıştım fakat, o zamanlar evde net olmadığı için sürekli olarak online olamıyordum. Oyun bilgisinden de uzak kendi yağımızda kavruluyorduk. :)

O zamana dair ilk karakterim;

Anarchy: Bu karakteri 33 yapana kadar çok uğraşmıştım ama internet cafede bu iş olmaz deyip oyuna ara vermiştim.

ReSPeCT: Daha sonra evin kapıları TTnete açılınca Anarchy ile devam etmek iyi bir düşünceydi. Ama şifreyi unutmak gibi bir şey aklımın ucundan dahi geçmemişti. :x Sonrasında Anarchyy isimli bir karakter açtım. SoNxCuRRe, ReSPeCTiVe, HanedanxReSPeCT ve son olarak ReSPeCT ismi ile oyunda yerini almış bulunmakta. İlk göz ağrım diyebiliriz. Anarchy ile oyun adına pek bir şey yapamadım çünkü. 8-)

ReSPeCTeD: Çok sevdiğim abim olan Sonxatabey'in beni büyücü karakter açmama teşfik etmesi sonucu bu karakteri açtım. Bilge Cevriye * ceketimle oldukça çekici görünüyordu aslında şu an için de göz bebeğim denilebilir. O da SoNxCuRee, ReSPeCTeD, HanedanxReSPCTeD, ReSPeCTeD isimleri ile birlikte değişimler geçirdi.

ReSPeCTFuL: İlk zamanlar, şifanın aşığıydım gerçekten. Vs atmaya hiç bir zaman merakım olmasada, grup bölgelerinin gizeminde her zaman bir pay sahibi olmak istemişimdir. DeaTHxSHoCk (Mert) kardeşimin katkıları sayesinde adımız KüRe'ye çıktı. İlk zamanlar bundan hoşlanmasam da, sonralarda bu hitap şekline tebessüm ile yaklaştığımı söyleyebilirim. (Kahretsin ki sayende bunu duymayan da kalmadı Mert. :twisted: :lol:) Sonxcure olarak yarattığım bu karakteri daha sonra xCuRex, HanedanxCuRe isimleri ile de kullandım. son olarak ise ReSPeCT serisine ayak uydurması için ReSPeCTFuL ismi ile kullanıyorum.

Sürekli olarak oynadığım 2 - 2 buçuk sene içerisinde bir çok dost tanıdım. Karakterlerime baktığımda arkadaşlarımla geçirdiğim onca zamanı gözlerimin önünde canlandırıyorum da güzel günler yaşadım gerçekten. Meran içerisinde kazandığım, yetinmeyip bunu reele taşıdığım dostlarımı bana kazandıran İKV'ye çok minnetarım. 8-)

Bu güzel konu için ise teşekkürler, iyi forumlar.
Hayır sıkma demiyorum, hobi olarak yine sık...
Kullanıcı avatarı
Wizards
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Wizards »

Uzun uzun yazmaya gerek yok çünkü uzun zamandır burada olan birisi değilim.
Çok sevdiğim candan arkadaşımın tavsiyesiyle ağustos 2011 de anka sunucusundan meran sunucusuna geçtim.

Legend >>LetMeKissYou >>FauntFleroy >>NazımBey şifacım göz bebeğim kasasındaki 1ooo'i aşkın sığınak-migrat madalyasına karşın hala fundi yüzüğü ve zırhı olmayan 25o'den fazla çemberlitaş madalyasına karşın henüz çemberlitaş eşyalarından herhangi birinin düşmediği karakterim.Mutlaka oyunda görmüşsünüzdür.

NoMeRcy Anka sunucusundan ocak 2012'de aktardığım diğer bir karakterim.Bu karakterimde de 1oo'ü aşkın sığınak madalyasında hala bir nadide veya şaheser eşya düşüremedim.Çemberlitaş için kıyamet zırh ürettiğim bu karakter de bunun dışında herhangi bir çemberlitaş eşyası düşüremedi.
Hear Me Roar

House LANNİSTER
Kullanıcı avatarı
ADANALiYiKGARDAS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ADANALiYiKGARDAS »

öhüm öhüm en eski olarak söz bende :) :)

13 ocak 2007 TEŞKİLAT >>> relaxxx

25 ocak 2007 EMİNÖNÜ >>> eefendyy

> BAKİİİ > relaxxx >> relaxefendy >> Bakixşifa

8 Mart 2008 MERAN >> Relaxefendy >> Relaxxeefendyy >> Relaxxefendyy >> ve böyle bir sürü relaxefendy türevleri :) Mephistopheles >> Hanedanxultio >> Beachimsu >> ReLaxEfendyTÜRK >> Relaxsavaşsanatı >> Relaxefendyşifa >> Relaxefendysvaş >> FarzıMisaL >> xADANADEMİRSPORx
İLK 39 olmak Jeologx le birlikte 49 olmak ..ilk ölüm oyununu kazanmak ..ebuhan gibi güçlü oyuncunun vs de çarını sildirme vb. sayamıcağım bir çok şeye Relaxefendy nickiyle imza attım

TILSIM >> XxDenizGEZMİŞxX

son olarak..

04.06.2012 eminönü >> ADANALIYIKGARDAŞ

:roll: :!:

Şimdi soracaklar relaxefendy ne demek :) bizim ilk nickimiz relaxxxtı sonra eefendyy yaptım ya baktım eefendyy deyim. relax sen misin ..relaxtayım efendyy sen misin.. bunlarla uğraşmaktan bıktım birleştirdim valla uzaktan bakıyorum isim sanki manidar duruyor :) beğendimde açıkcası 5 seneye yaklaşacak hep aynı nicki kullandım..

kolay gelsin.. iyi forumlar..
Adanalıyık Allahın Adamıyık ! Bici Yerik , Şalgam İçerik !
Karpuzu Kabuğuyla Yerik !

before meran > RELAXEFENDY > after eminönü > ADANALIYIKGARDAŞ
Kullanıcı avatarı
BySaygili
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Eyalet Askerleri

Mesaj gönderen BySaygili »

Blackwell :arrow:

Sabah ders çalışma amacıyla kalkıp ani bir kararla ejderi ürettiğim ve 10 Haziran 2012'ye kadar inzivaya çektiğim karakterim. :)
Kullanıcı avatarı
haydegidelum
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: CcC BayKuş ReyiZ CcC

Mesaj gönderen haydegidelum »

TuRKLoRd = Eminönündeki Çarım Betadan.Ve Silindi...

Karabayırlı = Merana İlk Başladığım Ve İlk Vs de Sildiğim Karakterdir.. - 2007 -2008

Xxkarabayırlıxx - Lordxmagic - Romanticboys - Bi Arkadaş ile Kasmıştım.. 2007 - 2009 Sildim

Almunyamx Serisi = Barışla ortak Çarlarımız...2008** 999 gün bloklu.

Tskxsubay İlk Loncaya Girdiğimde Açtığm Karakter Ve En değerli Çarım .. 2008 _ ... Günümüze.

Kevınnash Çok Sevdiğim Bi Çar Hatıraları Var 2009 _ .. Günümüze.

Lordmagic (2) Yanlışlıkla Sildiğim bir Karakter 2010- 2010

Noktaxsubay Haksız yere Suçlanıp Sildiğim Çardır... Ve Önemsizdir gözümde..

İstanbul *Bir Abimizin Hatrına Devam Ettiğim Çardır.. 2007 * 2012[

ZamanxYUNNGG * Qfabregas * Mehmetpasha - Abdullah Kardeşimin Oyunu Ara Verince Bana Hediye ettiği Çarlar ... 2009 _ Günümüze

DUMANİSTT _ DeğerLi Dostum Burak Sayesinde Kastığımız Çardır.. Emeği Çoktur.. Son Anlarında Bazı tatsızlık Yaşadıysakda Helal olsun ona 2011 _... Günümüze.

Daha Saymak İstemediğim Wolfpack & AvSt Team & TT* Grubuyla Bir sürü Çarımız Vardır... Onlarıda sildim o defteride kapadım..
Kullanıcı avatarı
ADANALiYiKGARDAS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ADANALiYiKGARDAS »

haydegidelum yazdı:Karabayırlı = Merana İlk Başladığım Ve İlk Vs de Sildiğim Karakterdir.. - 2007 -2008

biraz ufak salla fatih meranda 2007 de nasıl oynadın 2008 de açıldı :lol: :lol:
Adanalıyık Allahın Adamıyık ! Bici Yerik , Şalgam İçerik !
Karpuzu Kabuğuyla Yerik !

before meran > RELAXEFENDY > after eminönü > ADANALIYIKGARDAŞ