Grup Bölgeleri Süreleri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KITARA
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: YALNIZ

Grup Bölgeleri Süreleri

Mesaj gönderen KITARA »

Öncelikle desteğe bildirilmiştir, aşağıda okuyacaklarınız.
Grup Bölgelerinin çok uzun olmasından dolayı rahatsızım. Birinci çemberlitaş bölgesi tek denemede yol ve gbmx i kestiğinizi düşünürseniz ortalama hasar ve deneyimi olan bir grupla 120-150 dk sürüyor. Bu PC başında uzun zaman harcamak anlamına geliyor. (Oynama sen de bırak gitsin demeyelim çünkü zevk alıyorum oyundan ve genel anlamda arkadaşlıklardan) Ancak 60-90 dk PC başında vakit harcayacağım ama grup bölgesinden mahrum kalıyorum.
Gelelim sonuç kısmına; slot sayılarının azaltılmasını istiyorum. Yok olmaz öyle şey beceremeyiz ya da eskiden girip eşya düşürenlere haksızlık olur gibi bir cevabınız varsa
Yeni açılacak bu tür bölgelerde slot sayısını az tutun lütfen, saygılarımla.
Sen değerli forum takipçisi, eğer düşüncelerimiz kesişiyorsa destek birimine bildirimde bulunmanı canı gönülden isterim.
ŞAHXMER
Kullanıcı avatarı
newnamex
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Grup Bölgeleri Süreleri

Mesaj gönderen newnamex »

1. Bolge atacagina 2.bolge o kadar surede rahat biter. Ki cemberli atmana gerek yok uretebilirsin . Zevk aliyorum yazmissin ne kadar uzun olursa okadar cok eglenirsin.
What is the problem ..
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

eğer alışkın bir grupla girersen 1. bölge 70, 2. bölge 90 dk biter.ama grubuna bağlı işte.
Kullanıcı avatarı
lBlackDeathl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen lBlackDeathl »

newnamex yazdı:1. Bolge atacagina 2.bolge o kadar surede rahat biter. Ki cemberli atmana gerek yok uretebilirsin . Zevk aliyorum yazmissin ne kadar uzun olursa okadar cok eglenirsin.
90Dkdan fazla olunca basım falan donuyor.
Mesala sıgınaga girince hic stres olmuyor en fazla 45dk zaten migrat tam stres 90 dk of!
Kullanıcı avatarı
XxBaDFeeLxX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Kıyamet Şovalyeleri

Mesaj gönderen XxBaDFeeLxX »

senin 1. bolge icin bahsettign saat (120-150 dk) biz yol,x,stu,semiha,gaffar,istihparat kesiyoruz 1. bolge 55 dk 2. bolge 80 dk ye kesiyoruz. :D :D :D
Kısacası BLanK ;)
Kullanıcı avatarı
ematemax
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: İstiklal

Mesaj gönderen ematemax »

XxBaDFeeLxX yazdı:senin 1. bolge icin bahsettign saat (120-150 dk) biz yol,x,stu,semiha,gaffar,istihparat kesiyoruz 1. bolge 55 dk 2. bolge 80 dk ye kesiyoruz. :D :D :D

Bu konuda 120-150 dk diyen arkadaşların ne sebeple böyle dediğini öğrenmek için başka sunucuları bir kere gezin.

Fiziksel olarak gb atmak zor her yere ofansif gidiyor ve 1600+ elektrik aranıyor. ( Tüm Boss'lara )
Kimine Göre KraLım Kimine Göre YaLanım Herkes İşine Baksın , Adamına Göre Adamım.

EmaTema
Ematemaxx
XxEmaTemaxX
xEmaTemax
Kullanıcı avatarı
GERiLLa
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Lonca: Devgenç
Konum: XxDenizGEZMİŞxX ReLaXxEeFeNDyY MERAN TILSIM ANKA EMİNÖNÜ ADANA DEMİR SPORLUDUR !

Mesaj gönderen GERiLLa »

gayet normal 2 dk da mı düşürcen itemleri . . o kadar madenle üretenler enayi mi :?:
Kullanıcı avatarı
fenomen
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen fenomen »

sağlık acısından yarım saatlık slotlar uygun olur ama ikv yönetiminin ilgineceğini pek sanmam
handanın ölümü
http://www.dailymotion.com/video/xdb1dm_ikv-handan-olumu-fenomen_videogames

''Okuyun, diyor okuyun. Çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor.''
TeknoBYraM
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: ASiL
İletişim:

Mesaj gönderen TeknoBYraM »

KITARA yazdı:Öncelikle desteğe bildirilmiştir, aşağıda okuyacaklarınız.
Grup Bölgelerinin çok uzun olmasından dolayı rahatsızım. Birinci çemberlitaş bölgesi tek denemede yol ve gbmx i kestiğinizi düşünürseniz ortalama hasar ve deneyimi olan bir grupla 120-150 dk sürüyor. Bu PC başında uzun zaman harcamak anlamına geliyor. (Oynama sen de bırak gitsin demeyelim çünkü zevk alıyorum oyundan ve genel anlamda arkadaşlıklardan) Ancak 60-90 dk PC başında vakit harcayacağım ama grup bölgesinden mahrum kalıyorum.
Gelelim sonuç kısmına; slot sayılarının azaltılmasını istiyorum. Yok olmaz öyle şey beceremeyiz ya da eskiden girip eşya düşürenlere haksızlık olur gibi bir cevabınız varsa
Sen değerli forum takipçisi, eğer düşüncelerimiz kesişiyorsa destek birimine bildirimde bulunmanı canı gönülden isterim.

Kardeşim sizin taktikte bi sıkıntı var sanırım. 1. bölge giriş çıkış rekorum 40 dk ama ortalama 60 dk ya çok az ulaşır ;) 2. bölge lagdan fln gaffarda veya semihada bi sorun çıkmazsa 75-90 dk ;)

Ayrıca yanlış anladığımı umuyorum sanırım birisi 1600 + elektirik yazmış hala elektirik kullanılması gerçekten şaşırttı beni :D
GaFFaRMaTiK İçin Tıklayın

TeKNoByrMxBizans
TeKNoMGCxBizans
Teknosifa
{Rehber} Teknobyram
Kullanıcı avatarı
esekherif
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen esekherif »

KITARA yazdı:Öncelikle desteğe bildirilmiştir, aşağıda okuyacaklarınız.
Konuyu kendi şartlarında ele alıp sıkıntını dile getirmişin yorum yapan arkadaşlarda kendi şartlarında yorum yapmışlar.Burdan bize kalan şu sanırım; Bölge zorluğu ve geçirilen zaman deneyim, efektif arttırıcı taktik ve sahip olunan itemlerle ters oranda kolaylaşmakta geçirilen zaman azalmaktadır.Ortalama hasar ve deneyimle 1. bölge 120-150 dakika diye belirtmişsin ama yorum yapan arkadşların dediği gibi şuan full bölge bu belirttiğin özellikteki bir grupla bu zaman dilimi içinde bitirilmektedir.Tavsiyem bu nasıl yapılabiliyor bunu araştırıp ona göre grup oluşturmaya çalışıp gerekli taktiksel detayları toplamandır.Oyunun her bölümüne bu şekilde yaklaşırsan daha zevk alacağını umuyorum.
esekherif