Lonca ÇINAR 12.01.2012

Kuklacı sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
LeoNaRR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: L E O

Re: Lonca ÇINAR 12.01.2012

Mesaj gönderen LeoNaRR »

abim hayırLı oLsun :)
LeoNaR< LeoATYx < Ensonxleonar < Leonarxxşifacı < Ensonbaşkentliixx
Gizlenmiş İçerikGöster
[youtube]http://youtu.be/ZtFTxrwMQKI[/youtube]
Kullanıcı avatarı
CilginBiberoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lonca ÇINAR

Mesaj gönderen CilginBiberoN »

DescriptionS yazdı:
Loncanız hayırlı olsun, umarım Kuklacı'da iyi bir şekilde varlığınızı sürdürürsünüz.
Teşekkür ederim. Size de yeni yapılanmanızda başarılar dilerim. ;)

YasinKocamanca yazdı:Merhaba ,

Loncanız sunucumuza hayırlı olur inşallah keyifli dakikalar geçirmemiz dileğiyle.
Bu Kocamanca iyi dileklerin için teşekkür ederim sağol Yasin:=)

LeoNaRR yazdı:abim hayırLı oLsun :)
Sağol zibidi :=)
sahalarda görelim sizi :=))
Kullanıcı avatarı
STRAZBOURG
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen STRAZBOURG »

Selamlar,

Erhan abi,seni eskiden beri tanırım.Hep iyiliksever yönünü gördüm.İkv'nin en eski,en nefer oyuncularından birisin.Yöneticiliği layığı ile yerine getiren ender oyunculardan biriydin.Senin hakkında düşünebildiğim herşey olumlu yönde.Sana saygı duyuyorum.Kurduğun 'Çınar' loncasının arz klanında köklü loncalar arasında yerini almasını temenni ederim.Hayırlısı olsun Erhan abi..

Sevgiler Erolcigdem
TLOO
Özgürlük kazanilmaz Hak edelir..ve Alinir; Bana gülüyorsunuz çunku Farkliyim ; Bende size gülüyorum çünkü hepiniz aynisiniz !

TLOO Erolçigdem
Kullanıcı avatarı
WaxWhineRAVYN
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen WaxWhineRAVYN »

Selamlar,

Loncan hayırlı olsun abim, büyük işleri başardığını zaten kuklacı biliyor. Buda yenisi olacak eminim :)

Başarılar,

İyiForumlar...
WaxWhineRAVYN
OkhDayy

Kullanıcı avatarı
CilginBiberoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

STRAZBOURG yazdı:Selamlar,

Erhan abi,seni eskiden beri tanırım.Hep iyiliksever yönünü gördüm.İkv'nin en eski,en nefer oyuncularından birisin.Yöneticiliği layığı ile yerine getiren ender oyunculardan biriydin.Senin hakkında düşünebildiğim herşey olumlu yönde.Sana saygı duyuyorum.Kurduğun 'Çınar' loncasının arz klanında köklü loncalar arasında yerini almasını temenni ederim.Hayırlısı olsun Erhan abi..

Sevgiler Erolcigdem
TLOO
İyi düşünce ve dileklerin için teşekkür ederim Erol'um...
Osmanlı Lodosları için şimdilik bir tehlike 'arz' etmesek de :!: 8-) tehlikeli bir duruma geldiğimiz de ise, en büyük tehlike bizim için Klan savaşlarında, sancak savaşlarında birbirimizi kestiğimiz de yazdığımız özel mesajlardaki espriler olacaktır eminim :D

WaxWhineRAVYN yazdı:Selamlar,

Loncan hayırlı olsun abim, büyük işleri başardığını zaten kuklacı biliyor. Buda yenisi olacak eminim :)

Başarılar,

İyiForumlar...
Sağol Oktay, teveccühün abiciğim. Ne yapıyorsak Kuklacı için, Kuklacı oyuncuları için.
Daha zevkli, anlayışlı ve saygı dolu bir Kuklacı için...
KARAPENCE
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen KARAPENCE »

Slm erhan loncanız hayırlı ve uğurlu olsun lonca ismi olarak seçiminiz isabetli olmuş bi süre ara verdikten sonra yeniden geldiğimde sizleri görmekten samimiyetimle mutlu oldum lonca üyelerine gerçek hayatta ve oyun hayatında başarılar diler sevgiler sunarım Kadir abin
Kullanıcı avatarı
uykusuzz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen uykusuzz »

KARAPENCE yazdı:Slm erhan loncanız hayırlı ve uğurlu olsun lonca ismi olarak seçiminiz isabetli olmuş bi süre ara verdikten sonra yeniden geldiğimde sizleri görmekten samimiyetimle mutlu oldum lonca üyelerine gerçek hayatta ve oyun hayatında başarılar diler sevgiler sunarım Kadir abin

İyi forumlar.

Teşekkür ederim Kadir abi, seni yeniden görmek çok mutlu etti bizleri. Değerli oyunun ile tekrar aramızda görmek ümidi ile. Loncamız misyon ve vizyonuna o kadar yakışır bir oyuncusun ki :) başka bir şey demiyorum yani abi :=) Erhan mutlaka seni özele almıştır gerçi :D

Selam ve saygı ile abiciğim. Görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
vincexcarter
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen vincexcarter »

Hayırlı Olsun Loncanız.. Umarım Kuklacı Sunucusu İçin Hayırlara Vesile Olursunuz..
SabıR, BoyuN EgmeK değiLdiR.
SabıR, MücadeLE EtmeKTİR ...

Vincexcarter /CaRTeRII / CaRTeRIII / VincexCARTER (25)
Kullanıcı avatarı
CilginBiberoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

KARAPENCE yazdı:Slm erhan loncanız hayırlı ve uğurlu olsun lonca ismi olarak seçiminiz isabetli olmuş bi süre ara verdikten sonra yeniden geldiğimde sizleri görmekten samimiyetimle mutlu oldum lonca üyelerine gerçek hayatta ve oyun hayatında başarılar diler sevgiler sunarım Kadir abin
Kadir abi Derya yazılması gerekeni yazmış zaten :=)
Hoş geldin. :)

vincexcarter yazdı:Hayırlı Olsun Loncanız.. Umarım Kuklacı Sunucusu İçin Hayırlara Vesile Olursunuz..
Sağol arkadaşım, seni de tekrar görmek güzel. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.

NOT: Yapım aşamasında olan Web Adresimiz üzerinden başvuru formumuz yayınlanacaktır. Loncamız Hedef, amaç, misyon ve vizyonu gereği şu an ki lonca başvuruları, başvuru sahibinin İKV, Kuklacı Sunucusu, Lonca ÇINAR Misyon ve vizyonuna bakış açısına göre değerlendirilmektedir.
Kullanıcı avatarı
CilginBiberoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

CilginBiberoN yazdı:
Kadir abi Derya yazılması gerekeni yazmış zaten :=)
Hoş geldin. :)

vincexcarter yazdı:Hayırlı Olsun Loncanız.. Umarım Kuklacı Sunucusu İçin Hayırlara Vesile Olursunuz..
Sağol arkadaşım, seni de tekrar görmek güzel. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.

*Oyun içerisinde Lonca alımı yapılmamakta arkadaşlar. Geri çevirdiğim, yada cevap veremediğim oyuncu arkadaşlardan özür dilerim.
** Yapım aşamasında olan Web Adresimiz üzerinden başvuru formumuz yayınlanacaktır. Loncamız Hedef, amaç, misyon ve vizyonu gereği şu an ki lonca başvuruları, başvuru sahibinin İKV, Kuklacı Sunucusu, Lonca ÇINAR Misyon ve vizyonuna bakış açısına göre değerlendirilmektedir.