Etkinlik Öneri ve Yorumları

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri
Kullanıcı avatarı
2mknz1
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Etkinlik Öneri ve Yorumları

Mesaj gönderen 2mknz1 »

TheWesTSooNN yazdı: 28 Nis 2020 15:03 Defalarca söyledik ve söylemeye devam ediyoruz, yapmak zor değil.. Sunucu şampiyonası ve klan savaşı turnuvaları oyuna renk katacaktır. Bu gibi etkinlikler için desteğe mail atmak şart değil, İKV oyuncuları destek kısmından mail atmayı boş iş olarak görüyor bunu siz de biliyorsunuz @AhiEvran. Seneler önce bu etkinlikler yapıldı, tekrar yapılabilir...
kesinlikle tüm oyuncular bunu istiyor. Dikkate almaları lazım
okan9182
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen okan9182 »

Çemberlitaş görevimi yapamıyorum kimse yardım etmiyor Çemberlitaş görevi etkinliliğini Kuklacıdada yapar mısınız?
faber27
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen faber27 »

çemberli taş görevlerinin etkinliklerinin artması gerekiyor kaç gündür 1 grup bile bulamıyorum kimse yardım etmiyor eminönü sunucusu o kadar kalabalık olmasına rağmen çt ye giden yok herkes karaköy de
GECE00006
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen GECE00006 »

çemberlitaş görevleri için haftada bir etkinlik yaparmısınız aylardır gaffar görevimi yapamıyorum ve benim gibi birçok oyuncu var en azından 2 haftada bir yapın
Kullanıcı avatarı
pacifichydra
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen pacifichydra »

Çemberlitaş görevlerini teşkilat sunucusu içinde yapabilirmisiniz.
nirvanx235
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen nirvanx235 »

Teşkilat için Çemberlitaş etkinliği lütfen
Kullanıcı avatarı
Emoscann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Trakya V Salvatore

Mesaj gönderen Emoscann »

Bu oyunu oynamamı sağlayan ve oyundan gerçekten keyif almamı sağlayan tek bir etkinlik var oda Ölüm Oyunu. Yaklaşık 6 ay içerisinde yapılan son 5 ölüm oyununun galiba başkanı olduğum loncam Trakya Paşaeli Cemiyeti olmuştur.
Sizlere bir öneri olarak sunmak istediğim etkinlik ise, yine aynı salon içerisinde yapılacak olan 3 sınıf karşılaşmalarıdır.
20 büyücü 20 savaşçı 10 şifacı şeklinde 50 kişi içeride kıran kırana bir mücadeleye girerek en iyi Büyü Ustası yerine Sunucunun en yeteneklisi vb. şeklinde yazılar yazılabilir. Bu etkinliği hep kafamda tasarlamıştım. Biraz sancak savaşına yakın izlenim vermeke ama ben farklı sonuçlar doğuracağı kanaatindeyim. Teşekkür ederim.

Trakya Paşaeli Cemiyeti
FRİGG , AsiLxTÜRK
TRAKYA PAŞAELİ CEMİYETİ LONCA BAŞKANI
Emoscann(2005)
HydRopHopiA(2008-2012)
ZeusKabadayı(2012-2020)
FRİGG(2014-2020)
AsiLxTÜRK(2010-2020)
TsKxHxGeNeRaL(2008-2014)
Fianxinvariablex(2007-2010)
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
İletişim:

Mesaj gönderen Equalero »

Emoscann yazdı: 04 Eyl 2020 20:21 Bu oyunu oynamamı sağlayan ve oyundan gerçekten keyif almamı sağlayan tek bir etkinlik var oda Ölüm Oyunu. Yaklaşık 6 ay içerisinde yapılan son 5 ölüm oyununun galiba başkanı olduğum loncam Trakya Paşaeli Cemiyeti olmuştur.
Sizlere bir öneri olarak sunmak istediğim etkinlik ise, yine aynı salon içerisinde yapılacak olan 3 sınıf karşılaşmalarıdır.
20 büyücü 20 savaşçı 10 şifacı şeklinde 50 kişi içeride kıran kırana bir mücadeleye girerek en iyi Büyü Ustası yerine Sunucunun en yeteneklisi vb. şeklinde yazılar yazılabilir. Bu etkinliği hep kafamda tasarlamıştım. Biraz sancak savaşına yakın izlenim vermeke ama ben farklı sonuçlar doğuracağı kanaatindeyim. Teşekkür ederim.

Trakya Paşaeli Cemiyeti
FRİGG , AsiLxTÜRK
Bahsetiginiz gibi bir etkinlik ankada olum oyununa yeterli katlim olmadigi icin karma duelloya ceviryordu gmler eski oyuncular bilir bende cok kez katilmistim ..

Olum oyunu etkinlik kurallarin tamemen disina cikarak artik toplu mucadeleye girmis durumda ornek olarak sizin lonca veya karsi klan rakiplerini ilk kesmek lonca disindakileri ilk kesmek gibi olum oyunu demek zor artik... 😉
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
İletişim:

Mesaj gönderen Equalero »

1 arz

1 lodos Gm

Etkinlik odasina 5erli grub olmak uzere arz ve lodoslari ceker ve savasmak icin er meydaninda mucahadele verilir . Hem oyunclar icin bir degisiklik olur hemde bir cok kisinin er meydaninda savsmayi ozledigine eminim cok fazla bir calisma istemedigini kesin 2 adet gm ile bile etkinlik yonetilebilir ...
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Mümkünatı var ise, Mühimmatı Getir etkinliğinin sayısının arttırılmasını öneririm.

Teşekkürler.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: