VEDA

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: VEDA

Mesaj gönderen BayTerapi »

TOLGAARDA adamdır.
kedi
Kullanıcı avatarı
GERBE
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen GERBE »

İkv bırakılmaz sadece ara verilir...
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

jkmoco14 yazdı: 01 Mar 2022 17:30 Bu oyun neden böyle farklı hissettiriyor şimdilerde anlayabiliyorum. Her şey nostalji duygusuyla alakalı.

Batuhanın taktığı zırhtan edinememiştim çünkü junon kesememiştim özenirdim, bütün server arz iken tolgarda inatla lodos idi anlam veremiyordum. ki tahminimce yaşımız da yakındır tolgarda ile.

Zaman değişti, şartlar değişti, oyun bitti. Hayat zorlaştı. Oyuna tekrar başlamak isteyen insanların motivasyonunu çözdüğüme inanıyorum. Yalandan da olsa eskisi gibi hissetmek, huzurlu günlere dönebilmek.

Ben tekrar başlamak istemiyorum. Ben zaman makinesine binip geçmişe ışınlanmak istiyorum.

Herkese sevgiler.
10 sene sonra geleceğim diyince ilk yorum yapan senin tekrar 10 yıl sonra bunu görmen hayatta eşine az rastlanır denk gelişlerden. 10 yıl hiç kısa bir zaman değil çünkü :)

O zamanlar Lodos'tum çünkü bir arkadaşım girip 40.000 kadar kp yapmıştı ben de hayatta kp kasamazdım. O kp'lere yaklaşık 7-8 yıl boyunca gözüm gibi baktım asla klan değiştirmeyi düşünmedim bile ama en son yıllarca Gaffar'a grup bulamıyorum dediğim zamanlarda bir arkadaş biz lonca olarak yardım edelim ama arz'ız dediği zaman bu fırsatı kaçırmaya değmez diyerek klan paralarını hiçe saymıştım. Şimdi zaten 40 bin kp de bir anlam ifade etmiyor. :(
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: