Ace of Spades [AS]

Kuklacı sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TAKVA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: Ace of Spades [AS]

Mesaj gönderen TAKVA »

Aleykumselam Batu özlemediğimizden şüphe etmişsin . Yanılıyor olabilirsin ,ayrıca okul hayatında başarılı olmana sevindim , inşallah güzel bir üniversiteye yerleşir hayatını şekillendirme olarak iyi kararlar verirsin .
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

İKV'den Haberdar Olun!
Resim Resim

Kullanıcı avatarı
batuhannnn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: M İ R

Mesaj gönderen batuhannnn »

TAKVA yazdı:Aleykumselam Batu özlemediğimizden şüphe etmişsin . Yanılıyor olabilirsin ,ayrıca okul hayatında başarılı olmana sevindim , inşallah güzel bir üniversiteye yerleşir hayatını şekillendirme olarak iyi kararlar verirsin .

teşekkür ederim özleyen biri çıktı beni inşallah tıpıda kazanıcam ;)
Batuhangs [Bıçak Sırtı Kılıç^]
Batuhangsxşifacı [Mevlana Asa^]
Vatanxduty

İSTANBUL TECHNİCAL UNİVERSİTY

Nokta Koyduysan Bir Kere, Çevirmeyeceksin Onu Virgüle. Ne Soru Kalmalı Ne de Tek Bir Soru İşareti Geriye...
Kullanıcı avatarı
YasinKocamanca
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen YasinKocamanca »

batuhannnn yazdı:
TAKVA yazdı:Aleykumselam Batu özlemediğimizden şüphe etmişsin . Yanılıyor olabilirsin ,ayrıca okul hayatında başarılı olmana sevindim , inşallah güzel bir üniversiteye yerleşir hayatını şekillendirme olarak iyi kararlar verirsin .

teşekkür ederim özleyen biri çıktı beni inşallah tıpıda kazanıcam ;)
Batuhan umarım tıbbı kazanırsın Tıpı değil :) sınavlarda sözel sorularda olacak orayada önem ver biraz :)

Başarılar .
Yasin KOCAMANCA

Video Adresiniz www.ikvvideo.web.tv HİZMETİNİZDE !

http://ikvvideo.web.tv/
Kullanıcı avatarı
batuhannnn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: M İ R

Mesaj gönderen batuhannnn »

dil anlatımda zorlanıyorum zaten tek 3 üm geometri dersanelerin burs sınavına girdim yine geometriyi yapamamışım bide dil anlatım matematikten en fazla 2 yanlış geometride en fazla 2 doğru :) fizik,kimya,bio her zaman iyi türkiyede yds sınavı olduk okulda 2. türkiyede 8500 de 120. olmuşum hatta ygs-4 te türkiye 2. yim :)
Batuhangs [Bıçak Sırtı Kılıç^]
Batuhangsxşifacı [Mevlana Asa^]
Vatanxduty

İSTANBUL TECHNİCAL UNİVERSİTY

Nokta Koyduysan Bir Kere, Çevirmeyeceksin Onu Virgüle. Ne Soru Kalmalı Ne de Tek Bir Soru İşareti Geriye...
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

Merhaba,

Aylardır Sürdürdüğümüz Liderlik Sonrasında Genel Bir Düşüş Yaşansa Bile En Kısa Sürede Eski yerimizde olacağımızın sinyallerini vermek isterim.

İyi Forumlar
XxKAFAKOPARANxX
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen XxKAFAKOPARANxX »

Rivalxmelodi yazdı:Merhaba,

Aylardır Sürdürdüğümüz Liderlik Sonrasında Genel Bir Düşüş Yaşansa Bile En Kısa Sürede Eski yerimizde olacağımızın sinyallerini vermek isterim.

İyi Forumlar
LIDER OLMANIZI SAGLAYAN KISILER ARTIK YOK LONCANIZDA YÜKSEK LP OYUNCULARI ALARAKTA LIDER OLUNMAZ SENDEN BASKA DÜZENLI KASANDA YOK ZATEN ARTIK SIZDE SENINDE YERIN BUNDAN DAHA IYI BIR LONCA OLMALI HARCANIYORSUN BUNLARIN ARASINDA KARDES SEN
sansar
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen sansar »

İyi Forumlar
sen hala hangi yüzle buralara yazı yazıyorsun ya:))))
Kişisel Bilgiler
Adı Soyadı: Sedat Muğ**
Doğum Tarihi: 07.08.1994
Nereden Katılıyorsunuz: *****r
Cinsiyetiniz: Bay
E-Posta Adresi: lincoln_sedat_*****@hotmail.com

Karakter Bilgileri
Karakter Adı: SeDaTQeSkB
Sınıfı: Şifacı
RoA Forum Kullanıcı Adı: -
Alt Karakterler: Yok

Diğer Bilgiler
İKV Forumları Kullanıcı Adı: Rivalxmelodi
Oyun Tecrübesi :Betadan beri oynuyorum. Bilmediğim Birşey yok :)
İKV hakkındaki Düşünceler: İKV Güzel bir oyun. Sizin adınız her yerde var. Aranızda Olmaktan Gurur Duyarım.
Lonca Hakkındaki Düşünceler: Raiders Of Anatolia.. Her yerde isminiz şanınız var. Çok Meşhursunuz. Gayette Başarılısınız.

Bu arada Ben Beyaz köşk sunucusundan Sırf Roa olmak için kuklacıya geldim. Referansım yok kımseyi tanımadığım için fakat Skype adresim mevcut.

SeDaTQeSkk adlı bayan şifacı karakterle alakam yok ve o ayrıca hırsızdır. Skype telefon numara herşey mevcut. İsterseniz verebilirim. Cevabınızı Bekliyorum. İyi çalışmalar
Referanslar: -
Online Süresi: 4 saat
işte arkadaşımız roa ya gönderdiği başvuru formu:)))) lonca hakkındaki düşüncelere dikkat: işte asın sözcüsü:)))
kafa koparan isimli hesaba da slmlar:))))

bu başvuru formunu tloo yetkilileri de gördü sanırım orda şutladılar burda takılıyor artık:))))
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

:) Milattan Önce Olmuş Bir Olay. Unutmayınki Sizin Üyeleriniz'de Bizim Loncamıza geldi. Bu Başvuru Pek Birşey Kaybettirmez bana. Bak Oradada Şifacı yazıyor. Benim şifacım çalınalı çok oldu onuda düşün :) Can Düşmanlarım " Raiders Of Anatolia " :D :D

Hee Bu Arada, Altınordu'yu geçince karşımıza çıkın. :) :)

TLOO ' dan kaç defa çıktıysam hep geri çağırdılar ama sonuncuda gitmedim ahahaha :) Çok Güldürdünüz beni ya

İyi Forumlar Dilerim " ROA " üyesi :D
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

XxKAFAKOPARANxX yazdı:

İyi Forumlar
LIDER OLMANIZI SAGLAYAN KISILER ARTIK YOK LONCANIZDA YÜKSEK LP OYUNCULARI ALARAKTA LIDER OLUNMAZ SENDEN BASKA DÜZENLI KASANDA YOK ZATEN ARTIK SIZDE SENINDE YERIN BUNDAN DAHA IYI BIR LONCA OLMALI HARCANIYORSUN BUNLARIN ARASINDA KARDES SEN

Tavsiyen İçin Teşekkürler Ama ben bu işi severek yapıyorum.
İyi Forumlar :)
atabey
Zincir Bozan
Zincir Bozan

Mesaj gönderen atabey »

.........