junondan zırh düşürme ihtimali

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
progs18
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

junondan zırh düşürme ihtimali

Mesaj gönderen progs18 »

merhaba arkadaşlar bu aralar cok kişi tarafından konuşulan bi konuyu dile getirmek istiyorum söylentilere göre migrattaki bütün slotları temizledikten sonra kalan son yer junonnun sol tarafndaki kareli koirdordaki canavarların da hepsini öldürünce junondan zırh düşme ihtimalinin arttığını söylüyorlar. bu ne kadar doğrudur bilen varsa lütfen söylesin biri dedi 4 junondan 6 zırh düşürdük o taktikler diolar lütfen bunu bilen varsa açıklayabilrmi arkadaşlar .
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: junondan zırh düşürme ihtimali

Mesaj gönderen veym2 »

progs18 yazdı:merhaba arkadaşlar bu aralar cok kişi tarafından konuşulan bi konuyu dile getirmek istiyorum söylentilere göre migrattaki bütün slotları temizledikten sonra kalan son yer junonnun sol tarafndaki kareli koirdordaki canavarların da hepsini öldürünce junondan zırh düşme ihtimalinin arttığını söylüyorlar. bu ne kadar doğrudur bilen varsa lütfen söylesin biri dedi 4 junondan 6 zırh düşürdük o taktikler diolar lütfen bunu bilen varsa açıklayabilrmi arkadaşlar .
sadece şans bence :)
Kullanıcı avatarı
ARGOS
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Eminönü
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ARGOS »

Batıl inanç. :) Centsiz kesincede düşer diyorlardı kaç defa centsiz kestik yine yok.Tamamen şansa kalmış bir durum. :)
ARGOS - Argoss
.
Resim
.
Düzenbazlık ince bir tüy ise adalet "Ecel Getiren"dir...
Resim
İsmail Kaya
Kullanıcı avatarı
Melodrama
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Melodrama »

Ben bunu denemiş birisi olarak yazıyorum.(Bahtıl inançlara ne kadar inanmasamda artık zırh düşürmek için başka yol kalmadı :) ) O Yolu denediğimizde hiç zırh çıkmazken kolay yoldan gidince 2 zırh çıktı tamamen şans işi ...İyi Forumlar.
Ottomanxölümsüz [(^) Ejder Asa]

Ottomanxeren [(^) Ecel Getiren]

Ottomanxpesimist [(^) Ashab-ı Kehf]
pumpit
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen pumpit »

Ya boşver gir migrata kes centini sonra junon da adam gibi hata yapmadan ölmeden oyna zırhın düşer. Benim savaşçıma 5. junonda ışık zırh düştü. 5. kenanda ışık takı seti düştü. Büyücüme ilk junonda zırh düştü takıları tek tek düşürdüm tamamen şans işi.
Kullanıcı avatarı
Forumkral
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Forumkral »

Bayramda 2. junonumdan fundi zırh 3. centten ibni cevo pant 3. junonda Cent zırh 3 .motordan ibni cevo asa 3. kenandan fundi kolye 4. motodan ibni cevo asa 5.kenandan Oksidant kolye düşürdüm.Plus yok bedava olan artırıcıyda almıyorum aldığım gün madalya çıktı. :D
Sabırlı insanın öfkesinden kork
Bacon
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen veym2 »

Forumkral yazdı:Bayramda 2. junonumdan fundi zırh 3. centten ibni cevo pant 3. junonda Cent zırh 3 .motordan ibni cevo asa 3. kenandan fundi kolye 4. motodan ibni cevo asa 5.kenandan Oksidant kolye düşürdüm.Plus yok bedava olan artırıcıyda almıyorum aldığım gün madalya çıktı. :D
aynen hiç bişey almıcan bende hiç bişey yokken snini gibi herşey düştü zırh dışında [hiç migoya girmediğim içindir :)] sonra plus aldım o gün bu gündür zırh düşmedi ilk kenan paracelsus asa kutdagu plevne ayak fundi kolye 2. kenanda tekrar kutadgu ayak kenan boş 3.de fundi kolye cent kolye motorin bunlar düşünce gaza geldim ,plus kutu ne bulduysam aldım o gün bu gündür tek düşen ibni cevo don
Kullanıcı avatarı
KIYAMETALEVI
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KIYAMETALEVI »

Konuyu açan arkadaşın söylediği taktik varya ona benzer bir taktiği Brothersx loncası olarak yapmaktayız ve daha öncede belirttiğim gibi 9 junonda 9 zırh ve 1 nucleus yüzük çıkmıştır ve bu zırhlar ve yüzük ard arda düşmüştür.

Ard arda yapılan 9 junondan alınan hediyelerdir.Sanırım oyun açığı ama bilmiyorum
Kincalious
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Kincalious »

Mesela tazılardan sonra örs olmak için junonda ölmeyin zırh düşmez dediler arkadaş gitti junonda öldü Bana zırh düştü ışık hemde :D
-------------------------------------------------------------
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Thrashmetal »

bana habire iksir düşmeye başlayınca tek şifa olarak girmiştim tek şifa bide elimde asap yok junonu kesersek bu sefer düşer diye bi hurafe çıkardıydım aklımdan ama sonuç yine iksir