BENDE İNSANIM

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
hukumdargame
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

BENDE İNSANIM

Mesaj gönderen hukumdargame »

Arkadaşlar forumdan takip ettiğim kadarıyla çoğu kişinin aktarılan karakterleri iade ediliyor benim neden edilmiyor ? 2 ay oldu arkadaşlar. Diğerlerine e pin sormaksızın iade edilen karakterler bana son 2 haftadır e pinli oldu. Bundan önceleri e pin önceden yüklediğim e pinleri istemeyen İKV artık e pin istiyor. Bende insanım 3 yıllık emeğim o karakterler. Biri ecelli diğeri ejderli sizin çalınsa ne yapardınız. Oyuna en az 3 yılda 500 600 TL para harcamışımdır. Oda akçeleri çıkarıyorum. İKV yi bizim gibiler kalkındırırken neden bize böyle köstek olunuyor. Yönetimden cevap bekliyorum aktarılan karakterlerim nerde 2 aydır size istediğiniz bilgiler gönderiliyor fakat sürekli istediğiniz bilgileri değiştiriyorsunuz buyrun kanıtları koyacam.

Resim

Resim

Resim

Resim

Herşey açıkça ortadayken daha ne oyalıyorsunuz ? Plusum vardı akçem vardı hesabımı kontrol edin 25 akçe kalmış zaten. Fakat ben e pinleri nerede saklayım ? Mobil ödeme yaptım ama mesajı sildim kutunun e pinlerini attım suç bende mi ben anlamış değilim.
Kullanıcı avatarı
bilinmez
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: BENDE İNSANIM

Mesaj gönderen bilinmez »

Öncelikle geçmiş olsun ama durmadan desteği savunup bizi kötülüyordun neyse bu konulara girmeyelim umarım sonuca ulaşırsın.
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Felipemassa »

:arrow:
bilinmez yazdı:Öncelikle geçmiş olsun ama durmadan desteği savunup bizi kötülüyordun neyse bu konulara girmeyelim umarım sonuca ulaşırsın.
:idea:
Kullanıcı avatarı
llbLackdeathll
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen llbLackdeathll »

bilinmez yazdı:Öncelikle geçmiş olsun ama durmadan desteği savunup bizi kötülüyordun neyse bu konulara girmeyelim umarım sonuca ulaşırsın.
Kullanıcı avatarı
hukumdargame
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen hukumdargame »

Desteği ne zaman savundum kaç kere konu açtım çok yavaş diye. Ayrıca ben desteği değil Yönetimi savundum çünkü Çemberli geldi zor dediler konu yığdılar buraya. Akçe geldi soyuluyoruz dediler konu yığdılar buraya.