Dev Görev Organizasyonu

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
ZIPKIN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Dev Görev Organizasyonu

Mesaj gönderen ZIPKIN »

Değerli İkv üyeleri ben 19 Haziran 2011 saat öğleden sonra 13:00 gibi büyük bir görev organizasyonu yapmak istiyorum.
Oyunda Dev Komodo, Dişi Örümcek, Solucan, Yeşil Hidra ve en son olarak da Kadim Hidrayı kesebiliriz.

Görev için 20 büyücü, 5 şifacı 4 savaşçı istiyorum.Hepsi 49 level olmalı.Ve lodos klanından olmalı.
Göreve katılmak isteyenler oyundaki isimlerini yazsınlar.Lütfen tek bir karakter isminizi söyleyiniz.30 Kişi olduktan sonra lütfen daha fazla yorum atmayınız.Benim adım zıpkın.Oyunda buluşacağımız yer ise sivriadadaki lodos sancağı olacaktır.
Görevde iken 6 kişiden oluşan 5 grup kuracağız.Her grupta 1 savaşçı 1 şifacı ve 4 büyücü olacak.Siz karakter isimlerinizle beraber karakterinizin savaşçı mı şifacı mı yoksa büyücü mü olduğunu yanına yazın.Ben ona göre grup liderlerini belirleyeceğim.30 kişi dedim ya 29 oluyo 1 kişide benim zıpkın savaşçı.

Katılmak isteyenlere örnek gösteriyorum şimdi:
zıpkın (49) Savaşçı

Kuklacıda sivriadadaki lodos sancağında buluşmak üzere.Umarım yeterli katılımı yaparsınız.Saygılarımla.

zıpkın
Kullanıcı avatarı
angelona
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Jön Türkler

Re: Dev Görev Organizasyonu

Mesaj gönderen angelona »

Hayallerine dokun :P

Ben teşkilatta oynuyorum kuklacıda bir levellik çar açsam fare görevlerimede gurup toplarmısınız :P
Aldanma insanların samimiyetine
Menfaatleri uğruna gelirler vecde,
Cennet'i vaad etmeseydi eğer
Allah'a bile etmezlerdi secde

M.akif

GalataKULESİ

mFERNANDES

SaaTKULESİ
ZIPKIN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ZIPKIN »

Kardeşim şurda adam gibi bişi yazmışım içine ettin yani.Kuklacıda değilsen banane kardeşim.1levelken fare kesemeyecek kadar ezik olduğunu bilmiyordum doğrusu.Birdaha böyle saçma sapan şeyler yazmayınız lütfen.Ben ne diyorum sen ne diyorsun.Bari mantıklı bişi söylesen.
Kullanıcı avatarı
angelona
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Jön Türkler

Mesaj gönderen angelona »

ZIPKIN yazdı:Kardeşim şurda adam gibi bişi yazmışım içine ettin yani.Kuklacıda değilsen banane kardeşim.1levelken fare kesemeyecek kadar ezik olduğunu bilmiyordum doğrusu.Birdaha böyle saçma sapan şeyler yazmayınız lütfen.Ben ne diyorum sen ne diyorsun.Bari mantıklı bişi söylesen.

[İçerik Silinmiştir.]

Forumlar içerisinde diğer oyuncuları küçük düşürücü/aşağılayıcı söylemler ve hakaret içerikli ifade kullanımından dolayı hesabınız 1 gün kapatılmıştır.

[GM]HellRiDerS
Aldanma insanların samimiyetine
Menfaatleri uğruna gelirler vecde,
Cennet'i vaad etmeseydi eğer
Allah'a bile etmezlerdi secde

M.akif

GalataKULESİ

mFERNANDES

SaaTKULESİ
Kullanıcı avatarı
komkom
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen komkom »

angelona yazdı:
ZIPKIN yazdı:Kardeşim şurda adam gibi bişi yazmışım içine ettin yani.Kuklacıda değilsen banane kardeşim.1levelken fare kesemeyecek kadar ezik olduğunu bilmiyordum doğrusu.Birdaha böyle saçma sapan şeyler yazmayınız lütfen.Ben ne diyorum sen ne diyorsun.Bari mantıklı bişi söylesen.
kopttumm :D
[list]Newnamex ---- Kartalpençe[/list][/color]
Kullanıcı avatarı
SheqiLxJoJuqsnck
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen SheqiLxJoJuqsnck »

[İçerik Silinmiştir.]

İKV Resmi Forumları içerisinde küfür,argo kullanılmasından dolayı hesabınız 7 gün kapatılmıştır.

[GM]HellRiDerS
SancaK
Sheqilxjojuq [49]
Sheqilxconqueror [49 :) :)]
SheqilxTraJe|Q| [49]
ARKADASLAR LONCA ALIMI VARDIR Hemen usttekı KARAKTERLERDEN BIRINI /f yapıp Hmen Mesaj yoLLaya bıLırsınız !
Kullanıcı avatarı
Alone01
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Alone01 »

SheqiLxJoJuqsnck yazdı:aynen mal burda nıye actın kuklacıda acsana amq salAQI

Lan beni günaha sokma SheqilL cocuq hemen küfüR ediosunuz ameLe veya eRgen oLan sizsiniz ? Size ben şimdi buRdan ana bacı küfüR etsem hoşunuza gideR mi kesin sesinizi işinize bakın :!:
GÖKxaLoNe

Resim
heresaJUNON
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen heresaJUNON »

SUSUN LAN XD
adilfb
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen adilfb »

angelona yazdı:Hayallerine dokun :P

Ben teşkilatta oynuyorum kuklacıda bir levellik çar açsam fare görevlerimede gurup toplarmısınız :P

Ben ederim :D :D :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

ZIPKIN yazdı:Değerli İkv üyeleri ben 19 Haziran 2011 saat öğleden sonra 13:00 gibi büyük bir görev organizasyonu yapmak istiyorum.
Oyunda Dev Komodo, Dişi Örümcek, Solucan, Yeşil Hidra ve en son olarak da Kadim Hidrayı kesebiliriz.

Görev için 20 büyücü, 5 şifacı 4 savaşçı istiyorum.Hepsi 49 level olmalı.Ve lodos klanından olmalı.
Göreve katılmak isteyenler oyundaki isimlerini yazsınlar.Lütfen tek bir karakter isminizi söyleyiniz.30 Kişi olduktan sonra lütfen daha fazla yorum atmayınız.Benim adım zıpkın.Oyunda buluşacağımız yer ise sivriadadaki lodos sancağı olacaktır.
Görevde iken 6 kişiden oluşan 5 grup kuracağız.Her grupta 1 savaşçı 1 şifacı ve 4 büyücü olacak.Siz karakter isimlerinizle beraber karakterinizin savaşçı mı şifacı mı yoksa büyücü mü olduğunu yanına yazın.Ben ona göre grup liderlerini belirleyeceğim.30 kişi dedim ya 29 oluyo 1 kişide benim zıpkın savaşçı.

Katılmak isteyenlere örnek gösteriyorum şimdi:
zıpkın (49) Savaşçı

Kuklacıda sivriadadaki lodos sancağında buluşmak üzere.Umarım yeterli katılımı yaparsınız.Saygılarımla.
Kuklacıya ben gelirim LAAA
Tolgarda(49)
zıpkın
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kilitli