Hepimizin gözü aydın olsun..Kadim Hidra kesilmiştir / Urukay

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Urukhai
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Hepimizin gözü aydın olsun..Kadim Hidra kesilmiştir / Urukay

Mesaj gönderen Urukhai »

Herkese merhabalar

Nereden nasıl başlayacağımı bilmiyorum ..Hidra öldü cümlesini duymak ve telafuz etmek çok basit fakat uygulamak bizler için tamamen bir işkenceydi.. EMEF ve ROA Loncaları işbirliği altında ilk kez böylesine büyük bir organizasyonda tek amaç uğrunda sırt sırta görülmeye değer ve azim içerisinde bir mücadele verdiler.. Bunun yanında tabii EMEF ve ROA komutası altında daimi vefakar ve yakın yandaşlarında desteğini gördük onların hakkıda ödenmez.. Savaş naralarının mağaraları inlettiği bir geceydi.. Orada bulunan organizasyonla alakası olmayan bazı kişilerin görevimizi sabote etme çalışmaları yüzünden inanılmaz zorluklar yaşadık.. Şunu söylemem gerekirse Eminönü sunucusunda belli kişilerin bencilce ve saygısızca davranmaya devam etmeleri suçsuz günahsız insanlarıda etkilemeye devam edecek.. büyük bir dayanışma ve hassasiyet gerektiren Kadim Hidra görevini bu şekilde davranmaya devam ettikleri sürece asla gerçekleştiremeyeceklerinide belirtmek isterim.. Ah isimlerini hatırlayabilsemde şuraya yazabilseydim .. Resmen insanlığa sığmayan hareketlerdi bir insan bu kadarmı bencil olur ? bu kadarmı vurdum duymaz ve saygısız olur aklım almıyor.. Her neyse..

Söyleyecek pek birşey bulamıyorum.. En azından Kadim hidrayı planlandığı şekilde onca zorluğa rağmen devirmeyi başarabildik.. ROA Loncası ve yanlarında bulunan daimi destekçilere buradan EMEF adına gönül dolusu sevgilerimi iletir teşekkür ederim..

EMEF ve daimi destekçilerinede buradan yürek dolusu sevgi ve saygılar.. Fedakarlık yoksa zaferde yok Efelerim ! ;) Geç oldu belki de ama Emönü sunucusundada en zorlu görevi yerine getirmeyi başardık :) Kadim Hidra etkinliklerimiz ortak çalışmalar içerisinde devam edecektir.. Bu organizasyonda emeği geçen bütün herkese teker teker sonsuz teşekkürlerimi sunar sağlıcakla kalın derim..
Resim

Yenilgi, Kazanacak Olmanın Garantisidir
Yenilmeyi Hazmedemeyen Başarıyı Asla Bulamaz..
Kullanıcı avatarı
serkannnn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Hepimizin gözü aydın olsun..Kadim Hidra kesilmiştir / Urukay

Mesaj gönderen serkannnn »

Kadim hidra, sayımız çok olmasına rağmen, bazı kişiler yüzünden çok zor kesildi. Bu sebeple herkesin görevi yapılması için uzun bir süreye ihtiyaç var. Herşeye rağmen dün gece ilk 6 kişinin görevi yapılması çok güzel oldu (hele ki içinde hasan varsa ;) ). Hayırlısı olsun, devamı gelecektir...
Resim
serkannnn-ssserkan-Sserkannşifacı-Serkannn
(Daha birçoğu, sadece Eminönü)
Kullanıcı avatarı
Servane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Servane »

Herşeyden önce iki büyük ve karşıt loncanın birlikde planlı ve programlı geliştirdiği gayette güzel bi şekilde sonuçlanmış bir organizasyondur.Emeği geçen herkese teşekkürler.Tabiki edinilen tecrübeye göre dost düşman demeden sırt sırta dayanışma olmadan yapılamayacak bi görev olduğuda ortaya çıkmıştır.İnanıyorumki hernekadar hasanın dediği gibi parazitler olsada birlik beraberlik ve dayanışmayı artıracak bi eklenti olmuş hidra.Tüm ikv camiasına hayırlı olması dileğimle. Bu arada bu güzel organizasyonda emeği geçen Eminönü EFELERİ (EMEF) , RoA loncaları ve destek veren tüm arkadaşlara şahsım adına teşekkür ederim.
Bizi EskiLer Tanır,YeniLer Örnek ALır...
Resim

Eminönü Efeleri /Servane
anektod
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen anektod »

Hasan ne diyebilirim ki tek kare fotoğraf sergilediğimiz azmi ortaya koyar umarım..

Resim
Resim

http://www.dailymotion.com/video/xgsjx9_dikkat-kyrylmaz-her-turk-yzlesin_shortfilms

Az söz erin yüküdür, çok söz hayvanın yüküdür. Bilene bu söz yeter sende cevher var ise. (Yunus Emre)
Kullanıcı avatarı
Aeoroea
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Raiders Of Anatolia !

Mesaj gönderen Aeoroea »

Sonunda Dostluk Kazandı . Ben Kadım Hıdranın Kesılımını Goremedım Saat 3 Sularında Pc'mde Krıtık Hata Verılerek Oyundan Attı Daha Sonrasında Annemın Rahatsılıgı Nedenıyle Oyuna Tekrardan Gıremedım Ilkerkı Etkınlıklerde Elımden Geldıgınce Destek Cıkmaya Devam Edecegım Edecegız . Tebrıkler .
Resim

Eminönü
FelicitaNascosta '

nuhyec
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen nuhyec »

Evet güzel bi organizasyondu çok zordu çok yorulduk ama kadım hidranın kesılebildiğini kanıtladık ve E.ö sunucusunda ilk defa kesıldı görevimin tamamlanmasından dolayı mutluyum fakat yardıma gelen her arkdasımın görevini yapamamanın kırıklığı var en kısa zamanda tekrar organıze olmak dileğiyle... ( tek kadım hidra pencesi işe yaramas 2 tane lazım )
Resim Hiç bir dava için kendımı ateşe atmam kendı davam hariç
SPARTACUS
Kullanıcı avatarı
Kivi
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Kivi »

Böyle bir şeyin emef loncası tarafından yapılması zaten kemdimce bekleniyordu. Bazı şeylerin birlik ve beraberlikle yapıldığını bir kez daha görmüş olduk. Emef Loncasında ve Roa Loncasında bulunan değer verdiğim arkadaşlarımı tebrik ederim...
Resim
Cabo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Cabo »

Etkinlik : Kadim Hidra
Destek Veren Loncalar : Raiders Of Anatolia , Emef , Fierce

Aniden gelmesi sebebiyle çok da hazırlanamadığımız Kadim hidra etkinliğine katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.Loncalara mensup olmayan ve destek veren,köstek olan tüm arkadaşlara teşekkürler.Köstek olan arkadaşlar olmasalardı çok daha kolay olurdu sanırım ki o zaman zevk alamazdık.Her zaman bekliyoruz onları :)Bir dahaki etkinlikte görüşmek dileğiyle..

Raiders Of Anatolia Eminönü Cabo,Legendary,Aynadakiyalan
http://anadoluakincilari.com
http://anadoluakincilari.com/portal.php
Resim
Kullanıcı avatarı
firatli
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: A L P

Mesaj gönderen firatli »

Zor oldu ama oldu bir olmıcak sanıyordum ama oldu ne diyebilirim ki tek kelimeyle mükemmeldi emeği geçen herkese teşekkürler...
IIIxFıRaTLıxIII-Sokaksanatı-IIsouthwesterII

Resim
Kullanıcı avatarı
basshunter09
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Seyri Beka

Mesaj gönderen basshunter09 »

Bende saat 2:30 gibi cıktım canım sıkıldı bazı kişilerden ötürü 2 saat boşuna bekledik ama tebrikler..
xxxMsTfxxx
Walkınqdead

Resim

Resim