Lonca Sistemi Hk Buyrun İçeri.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MannScHafT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
İletişim:

Lonca Sistemi Hk Buyrun İçeri.

Mesaj gönderen MannScHafT »

Lonca sistemi yapmak basit bir olay aslında.yönetim tek tek forumdan ve oyun içinden en çok hangi loncalar var bunları not edecek sonraki adım> Forumdan her sunucunun loncalarını anket olarak ayarlayacak.sonraki adım> lonca yöneticileri güncel kadroları vericek olay bu .
KURALLAR " 2995 akce ile alına bilecek ,Lonca en az 10 kisi olmalı bu kadar. Gelistirilebilir
Kullanıcı avatarı
kargasa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Re: Lonca Sistemi Hk Buyrun İçeri.

Mesaj gönderen kargasa »

bu söyleyceğim senin yazdıklarını eleştirmek için değil yanlış anlama.ama biri çıkıp şu lonca sistemi bize ne getirecek bi anlatsın.önceden lonca sistemi ilginç gelse iyi olur diyordum.ama sonradan düşündüm bize ne getirecek lonca sistemi GRUPLAŞMADAN BAŞKA.birisinin lonca sisteminin gerçekten nasıl bir faydası olacak anlatması lazım.loncdan önce oyunda halledilmesi gereken konular var her nekadar üzerinde çalışılmasada.
Hayat tek başına mücadele sanatıdır.
Hiç kimseye güvenme...BEYAZ bir gülün bile , SİYAH gölgesi vardır ...!!!
Emanet edene ihanet, ihanet edene emanet etmem.
nuhyec
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen nuhyec »

MannScHafT yazdı:Lonca sistemi yapmak basit bir olay aslında.yönetim tek tek forumdan ve oyun içinden en çok hangi loncalar var bunları not edecek sonraki adım> Forumdan her sunucunun loncalarını anket olarak ayarlayacak.sonraki adım> lonca yöneticileri güncel kadroları vericek olay bu .
KURALLAR " 2995 akce ile alına bilecek ,Lonca en az 10 kisi olmalı bu kadar. Gelistirilebilir
böle olmaz kı arkdasım forumla bı ılgısı olmadan lonca kanalı aktıve olması laızm + o kadarda basıt bir iş değil diğer online oyunlarda oldugu gibi LOnca oyun ıcınde kurulmalı lonca içi rütbeler olmalı rutbelerın karakterlerın hasarlarına etkileri ( bonusları ) olmalı kı işin için hırs girsin .
Herşeyin zamanı var böle forumdan istekle bi yenilikde gelmez desteğe oyunda gördüğümüz bi hatayı söledığimiz halde hatanın kapanması bile 6 aydan uzun zaman almısken forumdan istek yaparsan gerceklesdiğini anca torunların görür
Resim Hiç bir dava için kendımı ateşe atmam kendı davam hariç
SPARTACUS
Kullanıcı avatarı
WHiTexDeWiL
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen WHiTexDeWiL »

daş yokmu daş :D
okan34
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of AnatoliA
İletişim:

Mesaj gönderen okan34 »

Lonca sistemi kuralacağı zaman akçe ile kurulabilir olabileceğini pek zannetmiyorum. Diğer oyunlara tabiren bu İKV nin düşüsünü sağlar. Lakin İKV oyuncuların istek ve görüşlerine göre oyun içerisindeki değerlere yer verir. Herkez lonca sisteminin para ile olmasını istiyorsa. Buyrun 1 hafta sonra getirelim lonca kurulumunu.
  • Raiders OF AnatoliA Teşkilat Sunucu Temsilcisi

Rapismylifee
[/size]
  • Resim

• www.raidersofanatolia.com
    [/color]
gercekler34
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen gercekler34 »

Bütün lonca sistemi olan yunlara bakın hiç birisinde gerçek parayla bu sistem yok ama ikv'de olsun da lanet olsun parsıyla olsun YETERKİ OLSUN
Resim

KESER DÖNER SAP DÖNER , GÜN GELİR DEVRAN DÖNER

Sapı nerde diye sorma :)
gercekler34
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen gercekler34 »

kargasa yazdı:bu söyleyceğim senin yazdıklarını eleştirmek için değil yanlış anlama.ama biri çıkıp şu lonca sistemi bize ne getirecek bi anlatsın.önceden lonca sistemi ilginç gelse iyi olur diyordum.ama sonradan düşündüm bize ne getirecek lonca sistemi GRUPLAŞMADAN BAŞKA.birisinin lonca sisteminin gerçekten nasıl bir faydası olacak anlatması lazım.loncdan önce oyunda halledilmesi gereken konular var her nekadar üzerinde çalışılmasada.
Bu sistemin faydaları ;
1- Klanda ve bölgedeki yazı kirliliği azalır.
2- Loncalarda yeri geliyor yanlışa girenler olduğunda loncadan atıyosun isim değiştirmiyor ve yaptıklarıyla lonca ismi bir nebzede olsa lekeleniyor.
3- Loncadan ayrılmak isteyenler ayrıldım diyor fakat bu xxxX ismi adı altında kalıyor
4- Bir loncaya girmek istediğin zaman ( eskiden ) 0 'dan çar kasmak zorundaydın , şimdide kasanlar çoğunlukda.
5- En güzelide lonca içerisindeki dayanışmanın daha fazla arttıracak olmasıdır.
Resim

KESER DÖNER SAP DÖNER , GÜN GELİR DEVRAN DÖNER

Sapı nerde diye sorma :)
Kullanıcı avatarı
ozaerdenn
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen ozaerdenn »

WHiTexDeWiL yazdı:daş yokmu daş :D
Ah kih koh koh güzeldi inceden ayar. :D Kardeşim bence fazla kafanı yorma. Gelince görürsün hevesini kaçırma. Git püskevit ye. :D
pırasasapı
Kullanıcı avatarı
kaan679050
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen kaan679050 »

Ya sana sadece salak diyorum ya gerizekalıııııııı lan her gelen yenilik akçeylemi olcak mal (yönetici banlama fikir söylüyom :) )

lonca sistemi taaa ne zamandır gelcek daha görmedik :)
http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti

Gizlenmiş İçerikGöster
SEN YOKMUSUN MERAKINI YENEMEDİN DİMİ :)
Kullanıcı avatarı
Splash
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Sunucu: Kuklacı
Lonca: <Game Master>
İletişim:

Mesaj gönderen Splash »

MannScHafT yazdı:Lonca sistemi yapmak basit bir olay aslında.yönetim tek tek forumdan ve oyun içinden en çok hangi loncalar var bunları not edecek sonraki adım> Forumdan her sunucunun loncalarını anket olarak ayarlayacak.sonraki adım> lonca yöneticileri güncel kadroları vericek olay bu .
Lonca Sistemi Adı Üstünde Bir Sİstemdir...
Lonca Lideri Vb Kişilere Ait Paneller Olacak...Eğer Başka Oyunlar Oynadıysan Bu Böyledir.
Bir Panel Vardır Ve Sen İstediğin Moderasyonu Uygulaya bilirsin...Ayrıca 2995 AKçe Olacağına İnanmam
Zaten Sunucular Arası Karakter Transferi Bu kadar.