Yeni Gözlükler, Şan ve Klan Parası Arttırıcılar raflarda!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Crazyronaldo
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yeni Gözlükler, Şan ve Klan Parası Arttırıcılar raflarda!

Mesaj gönderen Crazyronaldo »

Şimdi 1/3 1/5 Oranını yükseLtiLmesi için akce OLayına dökerLerse şaşırmam ;)

Tek keLimeyLe böyLe bi uyguLamayı yapmak -Aptallık oLuR..

oranlar artmadıgı sürece !!!
Resim

Fırtına Ne kADaR eSerse Essin Kayadan aLacagı SaDece Tozdur!!!
Kullanıcı avatarı
byAPACHE
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen byAPACHE »

M2 elektrik gözlük için tam tamına 3 gün boyunca kendim kp kastım ve gözlüğümü aldım şimdi o gözlüğü 3/1 fiyatına mı satıcam şaka gibi görüntü yapacaksam normal parayla m2,5 fiziksel alırım parayla öylede yaparım milletin emeklerini düşünmeden hareket ediyorsunuz :!:
Kullanıcı avatarı
Grandxtexas
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Grandxtexas »

30 bin kp için o gözlüğüde satamam hiç uğraşmayın!
ResimResimResim
ResimResimResim
http://bit.ly/qM7njk
Kullanıcı avatarı
nabuforum
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen nabuforum »

nadide bir eşyanın normal eşyalar statüsünde değerlendirilmesi anca bizde olur zaten. itemsiz eşyaları işportaya satarken 3/1 fiyat geçerli tamam ama itemli bir eşyanın değerini oyuncular belirliyor. örnek olarak urban bir zırhın 3/1 fiyata işportaya satıldığı görülmemiştir. Sözde değerli olan nadide gözlükler sayenizde beş para etmez duruma geliyor. Oyun beş para etmez bu değerli oyuncular olmasa..
Fikirler Cebir Ve Şiddetle, Top Ve Tüfekle Asla Öldürülemez.
Kullanıcı avatarı
Xxxisyankarxxx
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Xxxisyankarxxx »

yok böyle bir şey ya gece gündüz item kasdım para kasdım 1 ay boyunca sabah 10 dan gece 4 lere kadar günlük 18 saat para ve item kasdım bu oyunda ve 100m para harcayarak M2 mor hedef aldım parasıyla karizma satın ala ala peki ya sonuç şimdi ben o güzlüğü 20 bin kpye gerimi satacam tüccara bunun kenevirlifli eldivenden ne farkı kaldı sayın yönetim :S
zaten bu nadide gözlükler aktarılmıyor herkes kendi çarı için kasıp almış en azından bunları bire bir aynı kp ile geri alırsanız eminolun çok oyuncu kazanacaksınız aksi durumda ben bu şartlarda bu oyuna dewam etmeyecem eminimki birçok arkadaşda aynı düşüncede benle...
aLTıN GiBi KaLBiN oLSa Ne ÇıKaR ,
aYaRı DüŞüK oLDuKDaN SoNRaa...
Zagros
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Zagros »

öncelikli selamlar şan ve klan parası nın artırılmasını ile ilgili olarak yukarda sizin yadığınız artırıcı 300 ise plus paket yüklü olanlar artı 300 daha eklenecek kazanılan değer 600 olarak belirtiliyor benim okuduğum müfrad a okumayı böyle öğretildi yani yazdığınız okuması nı böyle biliyorum benim okuduğum okulda ise matematik ise hesaplama şöyle eskiden bir çardan pluslu ise kazanılan kp değeri 550 kp idi yüzde 600 artırılsa yani yazdığınız hesaplarıma göre 550 eski değerli kp yi yüzde 600 çarparsak 330.000 kp gelmesi lazım ya sizde sancak savaşlarında yazdığınız gibi yazılım hatası var yada bizler matematiği farklı biliyoruz ya adam gibi hesapları iyi yapan birilerini koyun yada bizi yanıltmaktan vazgeçin ikv ailesi diyorsunuz bir aile bireyi başka bir aile bireyini yanıltmaya hakkı varmı sizce? ben şu ana kadar yani oynadığım 4 sene zarfında hep plus üyelik aldım artı isim epini aldım kutu aldım şuna kadar 15.000 bin akçe aldım neden alıyorum ikv ye destek olmak için yanıltılmak için değil.... saygılarımla ZAGROS.
Kullanıcı avatarı
Canceazi
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: #direngezi

Mesaj gönderen Canceazi »

berkan587 yazdı:
Zwartan yazdı:Merhaba,

Yenilikler bildiğiniz gibi İKV 'nin vazgeçilmez bir parçasıdır. Zaman ve emek isterler.
Uzun süredir yenilenmemiş Klan Gözlükleri'nin yeni görünüşe sahip modellerinin çıkması da yine uzun süredir hem sizlerin hem de biz geliştirme ekibinin arzusuydu.

Yeni çıkan eşyaların bir öncekilerden özellik olarak daha gelişmiş olması, tecrübeli İKV oyuncularının iyi bildiği genel bir uygulamadır.
Çıkan yeni seviyelerde ve yeniliklerde genellikle bunun oyunculara somut bir gelişim katması için yeni eşyaların eski alternatiflerinden daha güçlü ve pahalı olması da kaçınılmazdır.

Fakat sizlerin önceki Nadide M2 gözlüklerden edinmek için gösterdiğiniz uğraşı da göz ardı edemeyiz.

Bu nedenle önümüzdeki 1 hafta içinde bu gözlüklerin de normal eşyalar gibi klan tüccarlarına normal tüccarlardaki oranlarla geri satılabilmesi (Pluslı kullanıcı için 1/3, plussız için 1/5) eklenecektir.

İyi oyunlar dileriz.

Sobee Studios Ekibi

Sevindiri bir haber , Pluslu kullanıcı için 1/2 olsa daha iyi olurdu ama :)
İŞTE İKV 90 BİNE ALDIĞIN NADİDE BUZU 30 BİNE SAT İŞTE BU
Resim
Colorado - Magicem
- BeoWulfxBaNDeRaS - MeGaxPeaRSoN

Resim
Kullanıcı avatarı
Semerkandxali
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Semerkandxali »

Şan ve Klan Parası Arttırıcılar hk. bir kaç şey söylemek istiyorum.
Bilindiği üzere tablo aşağıda gibi

Sahip olunan Paket tipi

Ücretsiz 33
Şan ve Klan Parası Arttırıcı %150 50
Şan ve Klan Parası Arttırıcı %300 66
Plus Paket 100
Şan ve Klan Parası Arttırıcı %150 ve Plus Paket birlikte 150
Şan ve Klan Parası Arttırıcı %300 ve Plus Paket birlikte 200

Fakat dikkat çeken şu varki ücretsiz iken gelen klan parası 33, arttırıcı ile birlikte %300 artıyor. Fakat bu %300 oranı nasıl artmakta onu öğrenmek istiyorum ? Ayrıca plus paket var ikende %300 artmakta olan klan ve şan parası 100 olarak geliyor. Sadece arttırıcı alıpta neden 100 gelmiyor ?
Kullanıcı avatarı
Nevizade
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Nevizade »

Tamam iyi güzelde, eeeeeeeeeeeeee nerde ''İKV KARAKTER ADI DEĞİŞTİRME' listenizdeymiş son sırada heralde?
Resim
Kullanıcı avatarı
maynaq
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen maynaq »

Zagros yazdı:öncelikli selamlar şan ve klan parası nın artırılmasını ile ilgili olarak yukarda sizin yadığınız artırıcı 300 ise plus paket yüklü olanlar artı 300 daha eklenecek kazanılan değer 600 olarak belirtiliyor benim okuduğum müfrad a okumayı böyle öğretildi yani yazdığınız okuması nı böyle biliyorum benim okuduğum okulda ise matematik ise hesaplama şöyle eskiden bir çardan pluslu ise kazanılan kp değeri 550 kp idi yüzde 600 artırılsa yani yazdığınız hesaplarıma göre 550 eski değerli kp yi yüzde 600 çarparsak 330.000 kp gelmesi lazım ya sizde sancak savaşlarında yazdığınız gibi yazılım hatası var yada bizler matematiği farklı biliyoruz ya adam gibi hesapları iyi yapan birilerini koyun yada bizi yanıltmaktan vazgeçin ikv ailesi diyorsunuz bir aile bireyi başka bir aile bireyini yanıltmaya hakkı varmı sizce? ben şu ana kadar yani oynadığım 4 sene zarfında hep plus üyelik aldım artı isim epini aldım kutu aldım şuna kadar 15.000 bin akçe aldım neden alıyorum ikv ye destek olmak için yanıltılmak için değil.... saygılarımla ZAGROS.
çarpınca 3300 ediyor.ve anladığım kadarıyla çarpılan değer plussuz gelen değerin 6 katı yani 1100 kp gelecektir
Maynaqsavaşçı

Maynaqbüyücü

Maynaqşifacı

Resim
Bir şifacıyı asla küçümsemeyin.
viewtopic.php?f=46&t=77287
viewtopic.php?f=46&t=77417