Sunucu Bakımı

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
osmanali
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Shadow ofthe Sun

Re: Sunucu Bakımı

Mesaj gönderen osmanali »

sayın GM arkadasım bak ben arkadasımdan bi car aldım ve bu car bi geri sarma tyuzunden gitti acaba benim carı geri alma sansım yokmu neden böle bi sacma geri sarma işklemini önceden haber wermiyorsunuz saygılar Thegostbüyücü
BORMOS / SsToPKINg / SsToPKINq/BBORMOS
Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Lathander »

Tüm sunucular açılmıştır.
- Silah Yükseltmelerde sorun olmayacaktır.
- Geri sarma ve sunucuların kapalı olması nedeni ile 6 saat kullanılamayan, süreli Dükkan ürünlerinin süresi 12 saat uzatılmıtşır (Tüm sunucularda).
İKV'den Haberdar Olun!

http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti[/center]
Celikbey
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Celikbey »

Lathander yazdı:
- Silah Yükseltmelerde sorun olmayacaktır.
- Geri sarma ve sunucuların kapalı olması nedeni ile 6 saat kullanılamayan, süreli Dükkan ürünlerinin süresi 12 saat uzatılmıtşır (Tüm sunucularda).

silinen item ve madenler ne olacak?
Celikbey
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Celikbey »

lathander cevap yazarmısın kardeşim yine ne tarz bir hata yaptınız da biz cezasını çektik
Kullanıcı avatarı
UgLyLeaDer
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen UgLyLeaDer »

SUÇLUYMUŞUM NEDEN ?

Birileri Oyunun Açığını Kullanarak Oyun Dünyasına Zarar Vermiş . Bende Onlarla Alışverişte Bulunmuşum.Tabi Paranın Üzerinde Yazıyor ya Ak Para Kara Para Alırsan Bloke Olursun Almazsan Sütten Çıkmış Ak Kaşık Gibi Temiz Olursun Diye ?
Tabii Doğru ya Ben Kod Sattim IKV ye Para kazandırdım. Suçluyum Evet.

BU GÜN GELİNEN NOKTA NE ?
Bu Affa;
Nisan 2007'de başlayan maceramız bugünde son hızı ile devam etmektedir. Uzun zaman önce süresiz ceza almış oyuncularımıza bir şans daha vermek amacı ile GameX fuarından beri planladığımız af bu gün uygulamaya konmuştur.

Af nedeni ile, üyeliğinde hata yada benzeri nedenlerle "haksız kazanç elde etmiş" karakterlerin sahip oldukları öğelerle oyun dünyasına zarar vermemesi için;

29 seviye ve üstünde karakteri olmayan üyeliklerdeki tüm karakterler SİLİNMİŞTİR.

Adam Sabahtan Akşama Kadar Atamıza,Anamıza, Bacımıza Küfretsin , Onun Blokesi Kaldırılsın . Ben Suçsuz Olduğum Halde Blokeli Kalayım ?

Madem Bu Adamın Blokesini Kaldırıyorsun Suçlu Olduğu Halde Benim Blokem Neden Kaldırılmıyor ? Benimde Hesabımın İçindeki Paraları Ve İtemleri Silip Blokemi kaLdırın ki Bir Haksızlık Olmasın !

UgLyLİDER - UgLyMeeDLy
Kullanıcı avatarı
flieqendx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen flieqendx »

banlar açılcak dediniz benim çarım hala açılmadı ayrıca 5 mayıs 2013te açılcaktı şimdi 12 araklık 2013te açılcak yazıyor ?
Kullanıcı avatarı
XSAZOBALiX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: ÜSTADLAR

Mesaj gönderen XSAZOBALiX »

:D :) :o :shock: :lol: :P :mrgreen: :P :twisted: :mrgreen: :o :D 8-) :lol:

Ya başka komik surat bulamadım uzattınız mı kapattınız mı süreli dükkan ürünlerini ?

Yarım saattir Lokman Şans paketinin bir etkisini göremedim

AKHİSAR BELEDİYE SPOR ' a başarılar...

XSAZOBALİX 49 Seviye
sazobaLİİ 49 Seviye
Kankalarxbxex 30 Seviye
Üstadd 49 Seviye
Kullanıcı avatarı
osmanali
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Shadow ofthe Sun

Mesaj gönderen osmanali »

Lathander yazdı:Ceza affı sırasında uygulanan işlemlerin bazı oyuncularımızın gereksiz yere bundan etkilendiği tespit edilmiştir. Bu sorunun düzeltilmesi için aşağıdaki sunuculara erişim bir süre kapalı kalacaktır.Bu sorunun düzeltilmesi için belirtilmiş sunucular 03 Mart 2011 sabahına geri alınması gerekmiştir.

Eminönü
Teşkilat
Beyaz Köşk
Kuklacı

Oluşan bu aksaklık nedeni ile üzüntülerimizi bildiririz.
Bilginize.

GÜNCELLEME

Sabah itibari ile Karakter kasası, çantası parası, klan parası, şanı silinen oyuncuların karakterleri ESKİ HALİNE DÖNDÜRÜLMÜŞTÜR.

Geri sarma ve sunucuların kapalı olması nedeni ile 6 saat kullanılamayan, süreli Dükkan ürünlerinin süresi 12 saat uzatılmıtşır (Tüm sunucularda).
tm iyide ben dün saat 7de karakter aktardım bugun sabah 6da karakterım guncelleme ile aktarıldı oyu ngerrı sarınca gerı gıtmıs eşyalar falan geri geldi dıonuz car yok bunada bi bkarsanız sevınırım
BORMOS / SsToPKINg / SsToPKINq/BBORMOS
Kullanıcı avatarı
Dgezmis
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Düş Sokağı Sakinleri

Mesaj gönderen Dgezmis »

TerameCiyN yazdı:
Dgezmis yazdı:Gayet açıklayıcı ve etkileyici bir yazı.Bu mağduriyeti sonlandırmak için biraz daha hızlı çalışabilirsiniz,
TerameCiyN yazdı:İstanbul Kıyamet Vaktini sırf bir Türk oyunu olduğu için destekledim.

Fakat oyunun yapımcıları ve görevlileri eskiden eminönünde bulunurlardı. Şimdi bir kurumsallık çıkarmışlar başımıza sanki MİCROSOFT. Allah aşkına ben Elektronik Mühendisiyim ve özellikle ASP.NET uygulamaları geliştirecen bir yazılımcıyım. Ben bir derdim olunca MİCROSOFT a bile ulaşmam birkaç dakikamı alıyor. Sorunumu çözmeleri birkaç dakika alıyor. Bu insanlar du kadar desteği kimi zaman merkezinden ABD den veriyorlar. İnanmıyorum ben buna. :)

Sabahtan beri uğraş çalış bir sürü görev yaptım bir sürü item kastım maden çektim. Şimdi bir güncelleme ve bunlar geri alınacak.

Şunu anlarım elbette bu oyun yapımcılarına birşeyler kazandırmazsa bu sistemin ayakta kalması imkansız. Fakat bu kadarda vurdum duymazlık olmaz ama. Görevlileriniz işi bilmiyorsa eğer bıraksınlar görevlerini.

GM alınacak, DEV alınacak CV gönderin. Gönderdikte ne oluyor. Akşama kadar bir bilgisayar başında otla çöple uğraşan bir avuç aylak adamı alıyorsunuz görevli diye. Bırakın biz yapalım o zaman bu işi. İnanın bu oyunun içinde gelişmiş programcılık bilgisi olmayıp ama insanlarla anında ilgilenip sorunlarına çözüm bulabilecek onlarca insan var.

Beyler PARA alıyorsunuz. Bizlerden PARA alıyorsunuz. Biz varız diye burdasınız.

Ben tam görev yapıyordum siz güncelleme yapacaz diye o beni irite eden sarı yazıyla uyarınızı yaparken. Bitirmek üzereydim. Bu ne saçmalık anlamadım. Yav nerde 10 dk sonra kapanacak uyarısı. Durup duruken kapatılır mı.

Eğer kurumsal iseniz bir online destek bölümü koyun bari sitenize. İnsanlara yalandan da olsa sitenizde online bir sistemle cevap verin. Ben her ay 12 çar için plus üyelik alıp bu oyunu desteklen biriysem ve buna devam ediyorsam sizlerde bana bizlere değer vereceksiniz.
Veyahut arkadaşımızın magduriyetini bir nebzede dindirmek için oyunla bağlantı kesilmesi süre zarfı hesaplanıp plus sürelerini,çeşitli yağma sürelerini üzerine eklersiniz...
Demiştim. :) Gördünüz mü GM efendiler. Eğer bu arkadaş gibi birkaç GM olsa ve yetkisi olduğu için biraz daha fazla düşünse şimdiye sorunlar çözülmüştü. Fikrin için tebrikler arkadaşım. Fakat bizimki konumumuzdan dolayı sanırım olmayacak dua :)
Söylediğimiz uyğulamaya kondu arkadaşım.6 saat'lik kayıp için 12 saat dükkandan alınan paketlere + olarak eklenicek. :) İyi eğlenceler...
                                            Olgun AKTAŞ

LEGEND   &   saydam   &   LUCAS   &   COOPER
TerameCiyN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen TerameCiyN »

Dgezmis yazdı:
TerameCiyN yazdı:
Dgezmis yazdı:Gayet açıklayıcı ve etkileyici bir yazı.Bu mağduriyeti sonlandırmak için biraz daha hızlı çalışabilirsiniz,
TerameCiyN yazdı:İstanbul Kıyamet Vaktini sırf bir Türk oyunu olduğu için destekledim.

Fakat oyunun yapımcıları ve görevlileri eskiden eminönünde bulunurlardı. Şimdi bir kurumsallık çıkarmışlar başımıza sanki MİCROSOFT. Allah aşkına ben Elektronik Mühendisiyim ve özellikle ASP.NET uygulamaları geliştirecen bir yazılımcıyım. Ben bir derdim olunca MİCROSOFT a bile ulaşmam birkaç dakikamı alıyor. Sorunumu çözmeleri birkaç dakika alıyor. Bu insanlar du kadar desteği kimi zaman merkezinden ABD den veriyorlar. İnanmıyorum ben buna. :)

Sabahtan beri uğraş çalış bir sürü görev yaptım bir sürü item kastım maden çektim. Şimdi bir güncelleme ve bunlar geri alınacak.

Şunu anlarım elbette bu oyun yapımcılarına birşeyler kazandırmazsa bu sistemin ayakta kalması imkansız. Fakat bu kadarda vurdum duymazlık olmaz ama. Görevlileriniz işi bilmiyorsa eğer bıraksınlar görevlerini.

GM alınacak, DEV alınacak CV gönderin. Gönderdikte ne oluyor. Akşama kadar bir bilgisayar başında otla çöple uğraşan bir avuç aylak adamı alıyorsunuz görevli diye. Bırakın biz yapalım o zaman bu işi. İnanın bu oyunun içinde gelişmiş programcılık bilgisi olmayıp ama insanlarla anında ilgilenip sorunlarına çözüm bulabilecek onlarca insan var.

Beyler PARA alıyorsunuz. Bizlerden PARA alıyorsunuz. Biz varız diye burdasınız.

Ben tam görev yapıyordum siz güncelleme yapacaz diye o beni irite eden sarı yazıyla uyarınızı yaparken. Bitirmek üzereydim. Bu ne saçmalık anlamadım. Yav nerde 10 dk sonra kapanacak uyarısı. Durup duruken kapatılır mı.

Eğer kurumsal iseniz bir online destek bölümü koyun bari sitenize. İnsanlara yalandan da olsa sitenizde online bir sistemle cevap verin. Ben her ay 12 çar için plus üyelik alıp bu oyunu desteklen biriysem ve buna devam ediyorsam sizlerde bana bizlere değer vereceksiniz.
Veyahut arkadaşımızın magduriyetini bir nebzede dindirmek için oyunla bağlantı kesilmesi süre zarfı hesaplanıp plus sürelerini,çeşitli yağma sürelerini üzerine eklersiniz...
Demiştim. :) Gördünüz mü GM efendiler. Eğer bu arkadaş gibi birkaç GM olsa ve yetkisi olduğu için biraz daha fazla düşünse şimdiye sorunlar çözülmüştü. Fikrin için tebrikler arkadaşım. Fakat bizimki konumumuzdan dolayı sanırım olmayacak dua :)
Söylediğimiz uyğulamaya kondu arkadaşım.6 saat'lik kayıp için 12 saat dükkandan alınan paketlere + olarak eklenicek. :) İyi eğlenceler...
Senden ciddiyim iyi GM olur :D Oyunda kime GM lik verelim diye oylama çıkarsaki sanmıyorum. Oyum senden yana. :D