Süresiz cezalar hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
XSAZOBALiX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: ÜSTADLAR

Re: Süresiz cezalar hk.

Mesaj gönderen XSAZOBALiX »

Öncelikle yanlış bir karar almışsınız bana göre.
Oyuncuyu sıfırdan başlatmak için kasasını parasını boşaltmışsınız.
Yeni bir karakter açsa aynı değilmiydi 2 haftada 49 seviyeye çok rahat ulaşırdı diye düşünüyorum.
Neyse kararı almışsınız tartışmaya gerek yok onca küfürbazı tekrardan dürüst oyuncuların arasına saldınız...

Bunu geçtim şimdi biraz size ters konuşacağım. Siz de üyeliğime ceza vereceksiniz.

Benim deyimim ile adam kayırma bu yaptığınız işlem.
Ben bir örnek vereyim bu örnekler elbette çoğaltılabilir...
Aylarca anamıza, avradımıza, bacımıza, Allah'a, kitaba söven Militano isimli karakteri niçin bu genel aftan faydalandırmadınız da kasasındaki çantasında madenlerden paralardan klan paralarından yararlandırdınız.

Militano isimli karakter genel aftan 2 hafta önce açıldı. Bu resmen adam kayırmaktır haa birde kayırdığınız adam olsa.

Diğer oyuncularada sus payı olarak genel af dediniz. Siz harbi oyuncusunuz elinize iyi bir senaryo vereyimde onu da ben yöneteyim olurmu bakın iyi bir iş teklifi size.

İçerik düzenlendi...hesabınız kapatıldı. Düzeltme yapmanıza gerek yok düzeltmenizide ben yazayım.
AKHİSAR BELEDİYE SPOR ' a başarılar...

XSAZOBALİX 49 Seviye
sazobaLİİ 49 Seviye
Kankalarxbxex 30 Seviye
Üstadd 49 Seviye
Kullanıcı avatarı
Lazkopatilyas
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen Lazkopatilyas »

benimde kasam şanım fln silinmişti ban yedim sandım ama sonra düzelttiler ........
Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Lathander »

Lathander yazdı:Merhaba İKV,

Nisan 2007'de başlayan maceramız bugünde son hızı ile devam etmektedir. Uzun zaman önce süresiz ceza almış oyuncularımıza bir şans daha vermek amacı ile GameX fuarından beri planladığımız af bu gün uygulamaya konmuştur.

kFygFb yazdı:Bir çok kişi o çarları içindeki materyal para maden klan parası şan rütbe marka vs olarak açılmasını beklerken bu şekilde bir yapılanma sadece açılan ikv dükkanı için gelir kaynağı elde etme güdüsünde olan bir oyun ekibi gösteriyor bunu kimsede inkar etmesin eğer ki sobee stüdyosu oyuncusunu düşünseydi 1. olarak ikv dükkandan önce gelirdi bu af 2. olarak içerisi boşaltılmazdı. Oyuncu mağduriyeti devam etmekte emeklere yazık....

Kfygfb Facebook :) anlayana.

Günlük çıkarlar doğrultusunda değil, gerçekçi yorumlar yapınız. İKV Destek Takımı içinde göstermiş olduğunuz katkı nedeni ile forum üyeliğinize müdahale edilmemiştir.
İKV'den Haberdar Olun!

http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti[/center]
Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

XSAZOBALiX yazdı:Öncelikle yanlış bir karar almışsınız bana göre.
Oyuncuyu sıfırdan başlatmak için kasasını parasını boşaltmışsınız.
Yeni bir karakter açsa aynı değilmiydi 2 haftada 49 seviyeye çok rahat ulaşırdı diye düşünüyorum.
Neyse kararı almışsınız tartışmaya gerek yok onca küfürbazı tekrardan dürüst oyuncuların arasına saldınız...

Bunu geçtim şimdi biraz size ters konuşacağım. Siz de üyeliğime ceza vereceksiniz.

Benim deyimim ile adam kayırma bu yaptığınız işlem.
Ben bir örnek vereyim bu örnekler elbette çoğaltılabilir...
Aylarca anamıza, avradımıza, bacımıza, Allah'a, kitaba söven Militano isimli karakteri niçin bu genel aftan faydalandırmadınız da kasasındaki çantasında madenlerden paralardan klan paralarından yararlandırdınız.

Militano isimli karakter genel aftan 2 hafta önce açıldı. Bu resmen adam kayırmaktır haa birde kayırdığınız adam olsa.

Diğer oyuncularada sus payı olarak genel af dediniz. Siz harbi oyuncusunuz elinize iyi bir senaryo vereyimde onu da ben yöneteyim olurmu bakın iyi bir iş teklifi size.

İçerik düzenlendi...hesabınız kapatıldı. Düzeltme yapmanıza gerek yok düzeltmenizide ben yazayım.
Karakter içindeki öğelerin silinmesideki amaç oyuncuyu sıfırdan başlatmak gibi bir şey değildi. Amacı belirttik. Oyun dünyasına zarar verecek haksız kazançlarla beraber bu karakterleri tekrar oyuna döndüremezdik.

Ceza arşivlerimiz silmedik ;) Bu yüzden takibimiz daha sıkı olacaktır. Ayrıca bundan sonra ceza alma sıklığınıda kontrol ederek bu endişenize bir çözüm üretmeye çalışacağız.

Kişisel bir kollama söz konusu olamaz. Miltano konusunda size daha önceden de yanıt vermiştim. Eğer onun cezası bu kişilerle beraber açılıp, şimdiki dediğiniz gibi, eşyalarına bir şey olmasaydı bu bir kayırma olurdu. Bizim oyuncularımıza bir şans verme isteğimizin kesinlikle bu kişilerin yaptıklarına göz yumacağımız anlamına gelmesin lütfen. Endişe etmeyin, Hatırlayın ki, ilgli kişiye sunucudan gelen istek üzerine TÜM sunucuları kapsayan cezayı verenler de bizlerdik.

Kafanızdaki soruları sormanızda hiç bir sakınca yok. Bunlar yanıtlanması gereken sorulardır.

Teşekkürler.
İKV'den Haberdar Olun!

Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Bloodresxx yazdı:sayın lathander karakterler açıldı dediniz benimkini açıp tekrar banlamışşsınız 4-5 kişiyde böyle olmus.ben hiç giremeden açıp banlamıssınız bir hata mı var ?
Size verilen ceza devam etmektedir. Sizi rencide etmemek için buradan yazmayacağım.

Bilginize.
İKV'den Haberdar Olun!

Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

intikamatesi yazdı:Kobay 15 , Saff 1 , Terane 1 , Çömçe 1 ,
Fancy 1 , Janky 1 , Hayalxetxdombram 1 , Xenium 1 ,
hayalxetxAKINCI 49 , hayalxetxACİL 49 , hayalxetxCAPO 49 , Deliooğlan ( Silinmiş Karakter) 4 ,
Btygli 1 , Deloşşş 1 , Babakaçar 1 , Babamemduh 1 ,
19.01.2011 16:30

Samanlık 1 , Zmansızxxx 1 , Karalarımm 1 , Selenaxx 1 ,
Pikachuu 1 , Zkmynem 1 , Dokaory 1 , Mana 1 ,
Tusubasaaaa 1 , Tdkjfs 2 , Sekponi 1 , Karetekid 1 ,
Xfthxhydrx 4 , Folloş 1 , Mpıııçalar 1 , Canımıniçii 3 ,
hayalxetxWİNG 49 , hayalxetxSIHHİYE 49 , hayalxetxWİNGRVE 49 ,
hayalxetxMECNUN 49
Ixxenesx 49 , Zinco 1 , Aslangoç 1 , Flama 1 ,
hayalxetxSCORPİO 49 , hayalxetxLORD 49 ,
Altınyıldız 49 , Nemesis 44 , Altındestan 49 , Ejderinyumruğu 48 ,
Hayalimsin 26 , DeQqueLL 49 , Ahmedbey 1 , Ahmeed 1 ,
19.01.2011 21:00

Altınkartal 39 , ALTINÖFKE 49 , ALTINxLİDER 49 , Altınlider 49 ,
hayalxetxFISTIK 49 , hayalxetxSARI 49 , hayalxetxAYARCI 49 , hayalxetxSVG 49 ,
IIMeGaSTaRII 49 , Doğu 1, Farqım 1 ,
Altınkuğu 49 , Askfjgf 9 , Altıngüneş 49 ,
22.01.2011 13:10

Almadangitmem 32 , Söğüt 1 , Kyto 1 , Perişan 1 ,
Komşu 1 , Düşman 1 , Muhabbet 1 , Maydonoz 1 ,
Hayalxetxçılgın 41 , hayalxetxÇILGINS 48 , Hayalxetxhealer 27 ,
Paşaxcelebi 49 , Paşaxhezarfen 49 , Paşaxkaptan 49 ,
24.02.2011 13:40
Rahulxanjali 49 , HUNTÜRKxİnFAz 49 , Huntürkxinfazcı 45 , Huntürkqkarabela 39
AzAd 49 , Doğuxchief 49 , UgLyLİDER 49 , Ahmeeed 1 ,
ALTINyIgIT 49 , ALTINyIgITT 49
hayalxetxIIMII 49 ,

Şimdi bu listede bulunan şahsiyetler afmı oldu :?:
Hayır.
İKV'den Haberdar Olun!

Tahin
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Tahin »

LATHANDER'in DİKKATİNE

Sayın Lathander,

Kuklacı sunucusunda yaşamış olduğum oyun hatası yüzünden karaktermin saçı kayboldu ve yapılan güncellemelerle birlikte geri gelmedi Destek takımınada müracaat ettim ama karakter detaylarını takip edemedikleri için müdahale yapamadıklarını söylediler.

Geçmişte yaptıkları hatalar davranışlar vb. durumlardan dolayı hak etmiş oldukları cezaları alan oyuncuların karakterlerinin oyuna devam etmesi için cezalar kaldırılıyorsa. Benim hiç suçum olmadığı halde oyundaki karakterimin oyun hatasından kaynaklanan henüz cevap verilemeyen veya bulunulamayan hatanın düzeltmesi ne olacak akibeti nedir ?

Benim suçum yok bu oyun hatasında karakterimin eski haline dönmesi için daha ne kadar beklemek zorundayım ?
Bloodresxx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Bloodresxx »

Lathander yazdı:
Bloodresxx yazdı:sayın lathander karakterler açıldı dediniz benimkini açıp tekrar banlamışşsınız 4-5 kişiyde böyle olmus.ben hiç giremeden açıp banlamıssınız bir hata mı var ?
Size verilen ceza devam etmektedir. Sizi rencide etmemek için buradan yazmayacağım.

Bilginize.
Allah aşkına bu çifte standart nedir ben ne yapmışım da herkesi affederken beni affetmiyorsunuz ?
Bloodres
Xbloodresx
Kullanıcı avatarı
melodrama44
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen melodrama44 »

bu teşkilatda yapılan inceleme ne zaman bitecek veya bittimi dünyanın lafını işittik işitiyoruz.
keşke

1 temmuz 2012.
Bloodresxx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Bloodresxx »

Lathander yazdı:

Bilginize.
ben ne yapmısım herkes 2. bir şansı hakediyor ben neden haketmiyorum ? ayrıca orada tüm bloklu çarlar yazmıssınız ne yapmısım ben bu kdr agır olacak ? madem açmıyorsunuz tüm paralarımı silmişsiniz tüm itemleri ve tekrar bloklayarak ceza tarihini 7 ay ileriye atmıssınız.bu kadar agır bir ceza olabilir mi ? cevabınızı bekliyorum.adaletinize güveniyorum
Bloodres
Xbloodresx