Meteor Sonrası Emin Önünde Kaos.

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: <Nemesis>

Meteor Sonrası Emin Önünde Kaos.

Mesaj gönderen Tatarian »

(İçimden geldi yazdım abuk sabuk eleştirilerde yapabilirsiniz eleştirmek doğal ve serbesttir. xD tamamen can sıkıntısı. Saolun....)

Kadim hidranın bir kafasını kestikden sonra derin yaralara ve kan kaybına dayanamayan Balyoz nazım ölmek üzeredir. Lodos Klanı Üst rütbeliler Bir konsey odasında toplanmış ve Balyoz nazımın ağzından çıkacak o kişinin Adını Beklemektedirler. Rütbeli lodoslar kendi isimlerinin söyleneceğine umutlu bir halde beklerken sadece 1 kişi hüsrana uğramaz. Balyoz nazımın son nefesinde Söylediği Tek şey ''İs... İsss.... İsmet bey. Lodosların Baş muhafızı!!!!''

Emin önü kayıplarını yolculamış kısmen kendini toparlamış ve Teşkilatın önemli isimleri bundan sonrasını düşünmek, Ortak kararlarını belirtmek için Azat Efendi' nin Köşkünde toplanmışlardır.

İstihbarat subayı, Komutan, Azat Efendi, Agah bey, İsmet bey, Handan Hanım,Mebhure Hanım, Arzuhalci ve Işık Hanım Gibi tüm teşkilat üyeleri Yuvarlak bir masada Azat Efendi Yönetimindeki Emin önünün Geleceği için tartışmaya başlamışlardır. Bu Kadim konseyde birbirine zıt iki kişi bulunması Emin önünün refahı değil adeta bu sefer sonu olacaktır. İsmet bey Balyoz nazım ile övünüp Lodos baş muhafızı olmasını kutlarcasına kendisinden bahsederken, Handan hanım bu aşırı kibir'e dayanamaz ve şöyle der. Teşkilatın hala teşkilat olarak kalmasını ve eminönü'nde hala nefes almanı Ben, Muhafızlarım ve Arzın çocuklarına borçlusun. Nefes almaya devam etmek istiyorsan ve bu odadan canlı çıkmak istiyorsan, Daha fazla ileri gitme İsmet.

Bu Kadim klanın Efsane Hanımının ağzından çıkan yürekli sözler İsmet beyin yüreğinde öylesine bir delik açarki.Konseyi terk Edip bu nefret karşısında nasıl hayatta kalabileceğini düşünmeye başlar kalesinin en derin köşelerinde.

Hayatından Korkan İsmet Beyin Lodos baş Muhafızı olması, Lodos Kelimesi geçtiğinde Emin Önü halkının Titreyen o ellerinin geride kaldığının Kanıtıdır Artık.

(Baltada suç varsa Sapındada vardır.....)

Devamı daha sonra =)) Teşkürleeee
Resim Resim

[code]"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."[/code]

Resim
Kullanıcı avatarı
Sypratan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Re: Meteor Sonrası Emin Önünde Kaos.

Mesaj gönderen Sypratan »

1. Kadimin kafasını selim bey kopardı
2. İsmet Seçimle başa geçti

Son gün geldiğinde , Bizde oyunumuzu oynayacağız
İki Ters , Bir Düz

Resim

RoAnka
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Ve Teşkilatın Lideri Azat Efendi değil Agah Bey dir..
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

tamamda xD hikayenin aynsını yazarsam kopya çekmiş oluyorum. Aynısı yazmam çok saçma olurdu yani burda başka bişeyden bahsediyo tamamen bi kurgu ikv orjinal senarryosundan apayrı bişey =))))
Resim Resim

[code]"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."[/code]

Resim
Kullanıcı avatarı
FaunTLeRoy
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen FaunTLeRoy »

Şu günlerde popüler bir dizi var
"Muhteşem Yüzyıl" diye
Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultanı anlatıyor
Acaba 1-2 Bölüm sonra Kanuni ölse
Senaryosunu yazan kişi de
"Aynısı yazmam kopya olurdu kurguladım" dese sen buna ne dersin
Resim

ResimResim
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Güldürme beni xD bu hikayenin yazılmışı var Kardeşim.... Kanuni sultan sülayman ın Bi senaristinin olması şundandırki, Bu bir dizi ve Kanuninin hayatından tamamen farklı bir şekilde yazılmış xD yani sen sanıyomusunki o yazarın birebir aynısını filme çevirdiğini ayrıcada sanıyomusunki muhteşem yüzyıl diye bi kitap olduğunu? Ben burda tamamen arzları yüceltip lodosları küçük göstermeye çalıştım. İKV nin hikayesini kopyala yapıştır yapınca daha hoşunuza gidiyo sanırım. xD Yorumun için teşekkür ederim Sanırım yeterince açıklayıcı oldum xD 5 yaşında çocuk bile anlar =))))
Resim Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
DeathLord
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen DeathLord »

Senin mantığına bakılırsa Dünya'ya meteor 1956'da düştü.Saklı türler 1900'lerde bulundu.Bir oyuna,kitaba,filme vs. dair hikâye yazıyorsan o eserin tarihçesini, ana konusunu değiştirmemen gerekir.Değiştirmediğin takdirde, hayâl gücünün sınırlarını zorlayabilirsin.Serbest. :)
Leb demeden LeBronn James'tir pek çok MC

Ais Ezhe(R)

SusTuRun
Kullanıcı avatarı
utku
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen utku »

FaunTLeRoy yazdı:Şu günlerde popüler bir dizi var
"Muhteşem Yüzyıl" diye
Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultanı anlatıyor
Acaba 1-2 Bölüm sonra Kanuni ölse
Senaryosunu yazan kişi de
"Aynısı yazmam kopya olurdu kurguladım" dese sen buna ne dersin

hayır aynı şeyler değil bu hikayeyi bulabilirsin sitede arkadaş buraya yazsa aynısını post kasıyosun diceksin o film de yeni bişeyler yaratılıyo mesela aynı meseleyi filme alan muhteşem 200 yıl olsaydı aynısı yapamazdı demi

harrp poter ateş kadehi mesela kitaptan değiştirilerek alındı Harry poter ateş kadehi 2 çıksa oda o kitabı ele alırdı ama o başka yerleri değiştiriridi aynısını yapmazdı
Manyakk [49]
Kullanıcı avatarı
Junier06
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Junier06 »

o ismet bey titredi sözcüğünü değiştir lodosların sitesine gir.orda handanın kesilişi var izle o yürekli kadını xD :lol: :lol: :lol:
eXtraPsyqopat
Kullanıcı avatarı
FaunTLeRoy
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen FaunTLeRoy »

yanlış bilgi ile kurguyu karıştırmayın !
Resim

ResimResim