Facebook Bil Kazan Hafta Sonu Özel!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Arugde
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Facebook Bil Kazan Hafta Sonu Özel!

Mesaj gönderen Arugde »

Merhaba İKV,

Facebook etkinliklerimizden "Bil Kazan!" etkinliği tüm hızıyla devam ediyor! Bu tarihe kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve katılım için teşekkür ederiz.

Bil Kazan Etkinliği Hafta Sonu Özel Programı'nı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Nedir bu Facebook Bil Kazan Hafta Sonu Özel?
Daha çok oyuncu kazansın istedik ve Hafta Sonu Özel'i çıkardık!! Tam 2 gün sürecek etkinlikte her gün 1 değil tam 16 kişi; 2 gün için toplamda 32 kişi ödül sahibi olacak! Evet yanlış duymadınız tam tamına 8 + 8 kişi ödülün sahibi olacak.

Bu 16 kişi nasıl belirlenecek?
Etkinlik süresi içinde doğru yanıtı gönderen ilk 8 kişi büyük ödülün (bu zamana kadar 1 kişiye verdiğimiz ödüller) sahibi olurken; aynı zamanda da doğru cevaba +/- 1 yaklaşan ve/veya ilk 8 kişiden sonra net cevabı gönderen 8 kişi de mansiyon ödülünün sahibi olacak!

Etkinlikler ile ilgili öneriniz mi var? Hemen viewtopic.php?f=87&t=40037 adresinden önerilerinizi bize iletebilirsiniz!

"Ben bu yarışmayı sevdim; bunun tekrarı yapılsın istiyorum; soruyu yanıtladım/beğendim daha ne yapabilirim?" mi diyorsunuz? Hemen viewtopic.php?f=87&t=40195 adresinden yorumlarınızı bize iletebilirsiniz!

2 günde 32 kişi ödül kazanacak neden bunlardan biri siz olmayasınız?

İşte ödüller!
Resim
İlk 8 Kişiye; "1 Adet Ganoderma"
Mansiyon Ödülü; "1 Adet Akik"

Ve etkinlik tarih/saatleri:
26.02.2011 - 21:00
27.02.2011 - 21:00

Etkinlik Takvimine gitmek için;
calendar.php

Önemli Notlar:
  • Bu etkinlik soruya verilen cevaplara ve beğenen kişi sayısına bağlı olarak tekrarlanabilir, değiştirilebilir veya tekrarlanmayabilir. Unutmayın bu etkinliğin tekrarı sizin soruları ne kadar çok beğendiğiniz ve etkinliğe ne kadar çok katılım gösterdiğinize bağlıdır.
  • Etkinlikte sorulara en fazla 1 yanıt gönderebilirsiniz. Daha fazla yanıt gönderen kişilerin iletileri geçersiz sayılacaktır.
  • Ödüllerde ve miktarlarında değişiklik yapılabilir.
  • Gizlilik ayarlarınızdan doğan hiç bir durumdan dolayı kişiye özel bir uygulama yapılamaz. Lütfen etkinliğe katıldığınız süre zarfında Facebook Gizlilik Ayarlarınız'ın doğruluğundan emin olun. -Tüm Facebook Bil Kazan'lar için geçerlidir-
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Re: Facebook Bil Kazan Hafta Sonu Özel!

Mesaj gönderen Erdogan »

Hafta Sonu Özel Bil Kazan etkinliği ile ilgili aklınıza takılan soruları sorabileceğiniz, bilgi alabileceğiniz ve görüş bildirebileceğiniz yoruma açık konu adresi aşağıdadır.

viewtopic.php?f=87&t=53319

Teşekkürler.
Kilitli