Üyelik Paketleri

İKV Dükkan da bulunan ürünler, sorular ve öneriler
Prinssof
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Üyelik Paketleri

Mesaj gönderen Prinssof »

Arkadaşıma 1 hafta önce plus paket almıştık normal 1 aylık.Akşamında çarı silindi.Şimdi ben o silinen sobee hesabına 2900 akçeye 3 aylık plus paket alsam o çarı kurtarabilir miyim?[not:Önceden HiÇ 3 aylık kutu almamıstık].

Ayrıca İkv kutudan farkı var mı 2900 akçeye aldıgımız plusun?
Kullanıcı avatarı
Biskrem
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Biskrem »

Antalyalıyım Paketi Nereden Alabilrim Bilginiz Varmı ?
Kullanıcı avatarı
CaCa
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen CaCa »

Merhaba acaba akce ile isim değiştirme kodu satılacak mı ?
xByReApERx
nedensizz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen nedensizz »

HarunYILMAZ yazdı:2900 akçe 29 Tl yapıyor. 3 aylık Plus Paket içerisinde İsim değiştirme hakkı varmı?
Eğer yok ise niye yok? Üyelik al da verilen kutu ile arasında neden fark var?
buna cevap verirmisiniz? ben mobilden alcam 3 aylık isim değiştirme hakkı ve diğer ayrıcalıklardan faydanalabilcekmiyim?
Kullanıcı avatarı
Kizilot55
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Kizilot55 »

SirOnur yazdı:
Merhaba

Mobil Ödeme sistemi ile Avea veya Turkcell hatlı cep telefonunuzla Akçe satın alabilirsiniz.
Akçe almak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne almak istediğiniz Akçe miktarının kodunu girerek 7979'a mesaj atınız.

Örneğin 1000 Akçe almak için IKV1000 yaz 7979'a gönderiniz.

Gelen onay mesajını EVET veya ONAY yazarak cevaplayınız.

Daha sonra cep telefonunuza gelen E-Pin kodunu ve şifresini Akçe Al/Yükle sayfasındaki alanlara giriniz ve gönder tuşuna basınız. Satın aldığınız Akçe anında hesabınıza yüklenecektir.

Vodafone ile alamiyormuyuz birilerinden duymustum sanki ama_?
iLyas KuzguN
Kullanıcı avatarı
mehmet11966
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Kanunx
İletişim:

Mesaj gönderen mehmet11966 »

Kredi kartımdan 1 aylık Plus paket aldım mynet üzerinden 2 hafta geçti ve hala gelmediği için mobil olarak aldım.Kredi kartından aldığım plusun hakkını istiyorum.. Ayrıca ne mynet hizmeti aramadığım kaldı ne de ikv destek bölümüne mesaj göndermediğim kaldı.. :!: Son çare buraya yazayım dedim cevap verirseniz sevinirim .TEŞEKKÜR EDERİM .
Betadan beri sedici . . .
ResimResim
privatextonani
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen privatextonani »

CaCa yazdı:Merhaba acaba akce ile isim değiştirme kodu satılacak mı ?
bu soruya cevap verirmisiniz lütfen? en önemli özellik akçe ile satılmıyor.ben üyelikaldan işlem yapmak istemiyorum güvenmiyorum o siteye!!!!

٩(-̮̮̃-̃)۶
ToNaNi
ToNaNı
Chunli
Kerkenez
resisdance
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen resisdance »

slm
ben ankarada ikamet etmekteyim ikv özel sürüm kutusu alıcam ama hiç bir yerde bulamadım bulabileceğim bi yer varmı acaba.
Kullanıcı avatarı
paRaNCyMa
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
İletişim:

Mesaj gönderen paRaNCyMa »

Peki, TTNET üyesi hesaplar neden dükkandan plus paket alamıyor, bu bir haksızlık değil mi? Ya da TTNET sistemi ile ilgili bir şey mi? Açıklarsanız sevinirim.
*paRaNCyMa | BeyazKöşK*

*AviceNNa | BeyazKöşK*

~ Arz'ın Çocukları ~
realripe
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen realripe »

SELAMUN ALEYKÜM

kardaşlar size bi sorum olacak

karekter adım ROWXBÖRTEÇİĞNE EJDERLİ BÜYÜCÜ

GB O üretim ve toplama puanlarımı değiştirmek için girdiğimde makine bana diyoki ( BU İŞLEMİ YAPMANIZ İÇİN EN AZ 1 İKV ÖZEL SÜRÜM KUTU KOTU YÜKLENMELİ ) diyor halbuki carlarıma hep telefonla plus yüklerim.
son zamanlarda iki kez 3 aylık e pin yükledim ve akçe alırım ve hesabımda hala akçe var ama nedense makineyi her deneyişimde BU İŞLEMİ YAPMANIZ İÇİN EN AZ 1 İKV ÖZEL SÜRÜM KUTU KOTU YÜKLENMELİ diyor

ama kutu yüklemediğini söğleyen ve plussuz olan arkadaşım dediğimi tes etmek için makineye girdi ve üretim puanlarını değiştirdi bende 3 aylık plus varken ben niye değiştiremiyom,

şimdi daha üç aylık plusumun bitmesine , 2 ay,var bitmesine bu işlemi yapmam için bide özel sürüm kutu almammı lazım ondada 3 aylık pulus var verdiğimiz paralar boşamı gidiyo adım attığımız para oldu artık bunda bi proplemi var yoksa aldığın 3 aylığı yak bi özel kutudaha almı diyorsunuz eger öğle diyorsanız 2 aysonra özel sürüm kutuyu da yeni bir uydurma ile değişirse ne yapacağız artık yol ayrımınamı gidiyoz buna bir cevap bekliyorum yönetimden pulus ve akce varken niye üretim panlarımı değiştiremiyom plusu ve kutu yüklemediğini söğleyen arkadaşım değiştiriyoda biz niye????
cvp bekliyorum
sayğılarımla