Sobee Studios'da neler oluyor?

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
bluejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Sobee Studios'da neler oluyor?

Mesaj gönderen bluejder »

Kısacası bu iş ya İKV'yi vezir yapacaka yada rezil...
11'e 11 futbol güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum fakat pc'min verdiği hatadan dolayı kaldırmıştım.Burdaki konu oyunların kategorisiylede alakalı :) İKV bence 4 yıl sonunda 1 milyon kitleye rahat ulaşır.

[içerik silinmiştir]

Uygunsuz içerik 1 günlüğüne forum hesabınızı kapatıyorum.

TATLISU
İonxlider [49]_-*-_Bluejder [49]Ejder Asa
Resim Resim
Xspy[49]___-*-___Jokr[49]
Resim
Her çakaldan DOST,her dosttan ÇAKALolmaz!
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Felipemassa »

EnDStaR yazdı:Syn Yönetim,
Artık güncellemeyi hayata gecirin sıkıldım artık maden başında beklemekten..Maden başında oturmak için zamanım yok benim ve benim gibi bir çok oyuncunun zaten oyunu bırakanların çogu bu nedenden dolayı bıraktı.
Tamam oyunda bir emek harcayıpta iyi bir konumda oynayan oyuncuların hakkını yemiyorum ama "Kiminin parası yok vakti var,Kiminin parası var vakti yok" bunuda unutmayalım.
Zamanım olmadıgı için ecel,ejder vs. eşyalarım olamayacakmı ? Bu yenilige karşı cıkan arkadaşlarıda anlayamıyorum her şeyin sizin olmasını istiyorsunuz.
O zaman soruyorum rekabet nerede ?
Valla ben bu yeniliğe karşı çıkıyorum ve herşeyinde benim olmasını istemiyorum.Mesela 4yıldır oynuyorum.Vaktimde var fakat göründüğü üzre ecelim veya ejderim veya asabım yok.Bunu sadece item satışı olarak düşünme genel olarak düşün derim.Ayrıca oyunda fazla kalamıyosan bu oyuna fazla emek veremiyorsun demektir.Buda senin itemlerini ve item yükseltmelerini parayı bastırıp 1hafta içinde oyunun en iyisi olacağını göstermiyormu.Daha fazla söze gerek yok bence.Eğer şu şekilde olursa gerçek para verilip atıyorum 10tl veriyorsun ve 1hafta ejder alıyorsun bu olursa bu yeniliğe karşı değilim.Yanlızca bu ek özellik işide süreli olursa yani atıyorum 5tl vericeksin ecelin hasarını 1 haftalığına 500yapacaksın vb.Ama kalkıpta 15tl verip ejderi devamlı kullanacaksan bunca emeğe yazık derim.Soruyorsun rekabet nerde.Oyunda fazla vakit geçirenler arasında zaten rekabet var.Herkes şaheser üretmenin peşinde ama şaheser hazır satılacaksa niye bu insanlar o kadar vakit maden başında beklesinlerki?Madem parayla satılacaktı plus yerine onu alırlardı 1günde 3şaheserleri birden olurdu.Yalanmı şimdi.Mantıklı düşünürsen şaheseri olmayan belli bir kısım var(üretmek isteyende).Bu kısım bu yenilikle şaheser alırsa oyunda şahesersiz kalmaz ve oyundaki rekabet işte burda biter diye düşünüyorum.Ve ekliyorumki artık bu konudan sıkıldım.Her defasında aynı şeyleri yazıp duruyorum.Bu yorumumada yorum yazan arkadaşlar olabilir.Onlara tek söyleyeceğim bundan önceki yaptığım yorumları okuyun...(Bu saatten sonra bu konuya yorum yazmayacağım)
Kullanıcı avatarı
KaraXHayalet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen KaraXHayalet »

Artık maden başında saatlerce beklemenizde gerek kalmayacak akşeyle birlikte itembox diye bir şey geliyor bunlarda madenler yazılı herhalde rasgele verecek hatta parası bile yazıyor datalarda bkaabilrisinz
Kullanıcı avatarı
Rhill
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Rhill »

Selamlar,
-Bence oyunu maddiyata dökmek oyun için ayırımcılığa yol açar diye düşünüyorum.İstanbul Kıyamet Vakti oyunun diğer oyunlardan bir farklı olmalı . Siz ise gün geçtikte onlara benziyorsunuz.
Kuklacı Sunucusu ;
Philotheos / İkvxkritikçisi / Gladioxrecep / Xrecepx
Çakabey / Xrecepxx
Bestofhealer / Xrecepxxx
"Temiz bir İKV için ele ele."
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım
Lonca: <Nemesis>

Mesaj gönderen Tatarian »

Kesinlikle bu video yönetim tarafından hazırlanmış =) Oyuncuların bu konu hakkındaki nabzını ölçmek için yapılmış. Sobee bu kadar emek verdikden sonra değişen birşey olmıyıcak bunun garantisini bir oyuncu olarak ben verebilirim =D Yinede oyuncuların nabzını ölçmek istemişler =)
Resim Resim

[code]"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."[/code]

Resim
Kullanıcı avatarı
Gakgos
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen Gakgos »

Tatarian yazdı:Kesinlikle bu video yönetim tarafından hazırlanmış =) Oyuncuların bu konu hakkındaki nabzını ölçmek için yapılmış. Sobee bu kadar emek verdikden sonra değişen birşey olmıyıcak bunun garantisini bir oyuncu olarak ben verebilirim =D Yinede oyuncuların nabzını ölçmek istemişler =)
YOK ARTIK !!! :D :D :D :D
Gakgoşbey
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: <Nemesis>

Mesaj gönderen Tatarian »

Gakgos yazdı:
Tatarian yazdı:Kesinlikle bu video yönetim tarafından hazırlanmış =) Oyuncuların bu konu hakkındaki nabzını ölçmek için yapılmış. Sobee bu kadar emek verdikden sonra değişen birşey olmıyıcak bunun garantisini bir oyuncu olarak ben verebilirim =D Yinede oyuncuların nabzını ölçmek istemişler =)
yoka artık deil valla xD baklavacı bile çok yapmacık xD
Resim Resim

[code]"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."[/code]

Resim
Kullanıcı avatarı
Pangea
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Pangea »

Tatarian yazdı:
Gakgos yazdı:
yoka artık deil valla xD baklavacı bile çok yapmacık xD
Ciddi değilsin inşallah yoksa bu konunun alay konusu olursun :)
Kullanıcı avatarı
bluejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen bluejder »

bluejder yazdı:Kısacası bu iş ya İKV'yi vezir yapacaka yada rezil...
11'e 11 futbol güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum fakat pc'min verdiği hatadan dolayı kaldırmıştım.Burdaki konu oyunların kategorisiylede alakalı :) İKV bence 4 yıl sonunda 1 milyon kitleye rahat ulaşır.

[içerik silinmiştir]

Uygunsuz içerik 1 günlüğüne forum hesabınızı kapatıyorum.

TATLISU
Burada uygunsuz içerik olan şey nedir?Formumun kapanmasına sebep olan şey nedir ?
İonxlider [49]_-*-_Bluejder [49]Ejder Asa
Resim Resim
Xspy[49]___-*-___Jokr[49]
Resim
Her çakaldan DOST,her dosttan ÇAKALolmaz!