Sobee Studios'da neler oluyor?

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Sobee Studios'da neler oluyor?

Mesaj gönderen Felipemassa »

DeathLord yazdı:
Felipemassa yazdı:
Pangea yazdı:Ya bu oyunu oynamayan biri bu konuyu gezse herkes aç açıkta dolaşıyor sanacak :)
Oyunun %85 inin durumu iyidir büyük ihtimalle.
10 liralık akçe kimsenin düzenini bozmaz ...
Arkadaşım 10lira kimsenin düzenini bozmazda olay emekte bitiyor.Biz senelerce emek verdik oyuna adam 10lira vercek benle aynı seviyeye gelcek.Ohhh ne ala memleket.Böyle saçma şeymi olur.Biz emeklerimizin peşindeyiz...
Bu laflarınızı güncelleme geldikten sonra tek tek yüzünüze vuracağım.
Gülmekten öldüm ya.Tek tek suratıma vuracakmış.Eğer gerçek para oyuna girerse bulda sor oyuna hadi bakalım :D :D :D :D .
EnDStaR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen EnDStaR »

Merhaba,
Umarım gelecek olan güncelleme ile diğer oyunlarda oldugu gibi pazar acma olayıda gelir.Bu sayede en azından mesaj kanallarıda temizlenmiş olur.....
Kullanıcı avatarı
secret
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen secret »

Oyunun içine sıçtınız metin 2 ye çevirdiniz oyunu cebimiz dolsun diye bu da yeni bir adım mı ?
Resim

Oяіgіиαℓ ® Secretmissile
║▌│█│║▌║││█║▌│║█║
Gizlenmiş İçerikGöster
CTRL + W
Kullanıcı avatarı
Pangea
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Pangea »

Felipemassa yazdı:
Pangea yazdı:Ya bu oyunu oynamayan biri bu konuyu gezse herkes aç açıkta dolaşıyor sanacak :)
Arkadaşım 10lira kimsenin düzenini bozmazda olay emekte bitiyor.Biz senelerce emek verdik oyuna adam 10lira vercek benle aynı seviyeye gelcek.Ohhh ne ala memleket.Böyle saçma şeymi olur.Biz emeklerimizin peşindeyiz...
Ya tamam işte bende onu söylüyorum :)
Bu dükkandan alacağımız itemler -ki %90 item satılmaz-süreli olacağı için sizin emeklerinize hiç bir zarar gelmeyecek :)
Kullanıcı avatarı
Sanatkarr
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Sanatkarr »

Eğer sistem ICF Store üzerine kurulur ise Kiralık mantığı ile. Bunun kimseye zararı olmaz. Sendeki süresiz sende onu alacak olanda ise süreli 1 ay bilemedin 2 her ay şaheser yada itemli ceket pantolon alacak değil ya adam :D Bazen düşünüyorum yönetim sırf yenilik yapmasın diye mi eleştiri alıyor diye... Her güncellemeye bir isyan söz konusu.

İyi forumlar.
Sanatkarr
xXSANATKARXx
xMTNx
Kullanıcı avatarı
Pangea
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Pangea »

Sanatkarr yazdı:Eğer sistem ICF Store üzerine kurulur ise Kiralık mantığı ile. Bunun kimseye zararı olmaz. Sendeki süresiz sende onu alacak olanda ise süreli 1 ay bilemedin 2 her ay şaheser yada itemli ceket pantolon alacak değil ya adam :D Bazen düşünüyorum yönetim sırf yenilik yapmasın diye mi eleştiri alıyor diye... Her güncellemeye bir isyan söz konusu.

İyi forumlar.
Ajan bunlar :)
İKV gelişmesin diye uğraşıyorlar :)
Kullanıcı avatarı
Comader
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Comader »

Dükkan daha gelmeden adamlar item satarlar falan başladılar :) Ağızı olan konuşuyor biraz sabredin eleştirmek için,gelsin,eksiklerini sonra söylersiniz.İnanın sistem gelicek ve bu kadar konuşulduğuna değmeyecek.Hatta oyunu bırakırım diyen çoğu kişinin seveceğini düşünüyorum.
Eski nickim, LoSTxGENCASKER

Yeni nickim, BericDondarrion

Düşsel Eserler Kısa Hikaye Birincisi

Fan Art 2011 Kısa Hikaye İkincisi

''Hikayede sen de yerini al '' Kazananı
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Felipemassa »

Pangea yazdı:
Felipemassa yazdı:
Ya tamam işte bende onu söylüyorum :)
Bu dükkandan alacağımız itemler -ki %90 item satılmaz-süreli olacağı için sizin emeklerinize hiç bir zarar gelmeyecek :)
Süreli olursa eyvallah bişey demem.Ama süresiz olursa...Her neyse
Comader yazdı:Dükkan daha gelmeden adamlar item satarlar falan başladılar :) Ağızı olan konuşuyor biraz sabredin eleştirmek için,gelsin,eksiklerini sonra söylersiniz.İnanın sistem gelicek ve bu kadar konuşulduğuna değmeyecek.Hatta oyunu bırakırım diyen çoğu kişinin seveceğini düşünüyorum.
Ama kalkıpta dediğimiz gibi yaparlarsa oyunun çoğu bırakır...(Ben dahil ;) )
HeliN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen HeliN »

Gerçek para ile alışveriş olmasını destekliyorum. Hem yapımcılara katkımız olur ve daha iyi imkanlarla bize daha iyi bir oyun sunarlar. Hem de benim gibi para kasmak item kasmak vb tarzı olaylardan sıkılanlar için kısa yoldan bir çözüm ;) Oyunda zaten gerçek parayla para vb tarzı seyler satılıyordu. Bir nevi buna dur denmiş oldu. ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
blueyes
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen blueyes »

ben dukkan ve akce sisteminden saheser transferine olanak vermesini isterdim.

misal belli bir akceye cantamızdaki bir saheseri transfer etmemiz saglansa. aynı zırh ve takıddan kasamız doldu ama nucleus zırh dusmedi hala