YÖNETİMDEN TEK İSTEĞİM WAR NE İÇİOSANIZ BANA DA YOLLAYIN!!!

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
guestapo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

YÖNETİMDEN TEK İSTEĞİM WAR NE İÇİOSANIZ BANA DA YOLLAYIN!!!

Mesaj gönderen guestapo »

yok kardeşim bu sığınak migrat filan öle böle gidiodu ite kaka da bu son maden olayı hakkaten çıldırmışsınız siz kardeşim yeraltındaki madenlerin sayısı dier bölgelerin yarısı kadarsa ; yeraltındaki maden sayısını ikiye katlarsın olur biter insanlar oyunu bıraktılar maden kovalıolar saçma sapan yerlerde saçma sapan lvllar ve madenler görmeye başladık oyunda iice dengeler altüst oldu ayrıca ben kimseye küfretmediğim halde çarımı da susturmuşsunuz kardeşim ne ayaksınız siz nooluo ne içiosanız bana da yollayın da nasıl olsa bu gece oyun zevkim yok bari ne içiosanız ben de onu içeyim de kafayı bulayım.....

HEM BELKİ SİZİN İÇTİİNİZİ BN DE İÇERSEM OYUNDAN DAHA ÇOK ZEVK ALIRIM!!!!!
Ne Mutlu ''TÜRKÜM'' Diyene....

Bunu Diyemeyen Zaten Konuşmasın!!!!
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Re: YÖNETİMDEN TEK İSTEĞİM WAR NE İÇİOSANIZ BANA DA YOLLAYIN!!!

Mesaj gönderen berkan587 »

Merhaba ...

Maden konusu olarak şuan en iyisi oldu baktığımda madende bekleyen yok . Bende şahsım olarak kronometre tutuyorum ve 20 dk dolana kadar geziyorum , 20 dk dolunca asıl madeni çekiyorum . Yani bir maden başında beklersen sonuç alamazsın .

Küfür etmediğim halde susturuldum yazmışsınız . Belki etmişsinizdir , etmeseniz bile Flood yapmış olabilirsin .
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Lestrange
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lestrange »

berkan587 yazdı:Merhaba ...

Maden konusu olarak şuan en iyisi oldu baktığımda madende bekleyen yok . Bende şahsım olarak kronometre tutuyorum ve 20 dk dolana kadar geziyorum , 20 dk dolunca asıl madeni çekiyorum . Yani bir maden başında beklersen sonuç alamazsın .

Küfür etmediğim halde susturuldum yazmışsınız . Belki etmişsinizdir , etmeseniz bile Flood yapmış olabilirsin .
Küfüt etmediyse Flood tahmininde sana katılıyorum. :arrow:
Emekli İKV Oyuncusu...
xDaNGeRxTRoJeNx - Eminönü
Saffet Yılmaz
Kullanıcı avatarı
guestapo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

kardşeim konuşuosunuz da bedavaya konuşuosunuz yok kronometre tutuomuş da 20 dk dolunca istedii madein başındaymış ALLAH ın kendisi olman lazım senin dediinin doğru olması için ya da bu oyunu PC de deil kendi kafanda yarattıın bi dünyada oynuo olman lazım...... yani sen şimdi diosun ki bu oyun ; 750 bin kayıtlı üyesi olan bu oyunun yalnızca bana gazrezi war ve bi madenin yenilenme süresi 20 dakikayı çou zaman 3 - 8 dk arası geciktirio sırf ben çekemiim die :D

artı flood olayına da gelince alakası yok kardeşim bu yönetim daha hangi dosyaların incelenip incelenmediini bile bilmedii için oluor bu adam elindeki herhangi bi şikayet fotosunu hergün yollasın emin olun hergün bu yönetim aynı karaktere aynı olaydan dolayı ceza werir......

ayık olun ayıııkk eer dediim giib ayık olmayacaksanız ne içiosanız werin bn de içeyim de kafam sizler gibi rahat etsin...

madenlerin başında kanserlemekten kurtulurum sen de yolla kardşeim ne içiosan belki madenner bana da kronometre hesabıyla saniyesi saniyesine 20 dkda yapar kıyaını......

Kullanıcı avatarı
guestapo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

dellendiriosunuz adamı war ya sanki mükemmel bi sistem getirilmiş gibi saçma sapan boş boş konuşuosunuz eer madenler senin dediin gibi 20 dk da bir (tam olarak ama 20 dk da bir ) yenilenior olsaydı ben yeraltından başlar meteora geçer ordan adaya uurar Er Meydanında eminönüne ışınlanır eminönünü kurutur labiyi bitirir çarımı yeraltına bi daha parkederdim sizin maden görmüşlüünüz kada bnm maden çekmişliim war tereciye tere satmayın lütfen.....

Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

19 - 23 dk arası yenilenir madenler :) sende 15 16 dk varken gel çek . Yönetim ne diyor maden başında beklemeyin , yok ben geri dönünce çekiyorlar diyorsan o zaman devamlı gezerek çek .
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
guestapo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

benim azımdan ben madenin başında oturup bekliorum ya da maden çekmek için geziorum die bişe demedim artık senin o 19 - 23 dk dediin olayı bilmiorum bir günde ortalama 15 20 maden çekiorsan senin için geçerli olabilir ama gerçekten işine yarayan ve çekmen gereken madenleri çekmek için bikaç hafta uğraş bakalım o zaman görürüm ben seni...:)

yeni sisteme hepinizden fazla adapte olmuş olsam da hala hepinizden daha çok nefret ediorum seni al o kronometreni eline ve dediim gibi şine yarayan madenlerin 3 er 5 er tanesini çekicem die bi uuraş.....

uuraş dediim de her çıktıında senin çekmen demektir bunu hiç yaptın mı bilmiorum ama uuraş bakalım 24 saat içinde 500 deişik maden çek bakalım çantandakileri bi topla bi say 1000 maden çekmiş ol bi 24 saat i.çinde toplamda elindeki saflar ada sürgünü yeşil elmas sinek mantarı filan olsun o zaman görürüm ben seni.....

Kullanıcı avatarı
blueyes
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen blueyes »

o char susturulma olayı bendede var. 3 bucuk 4 yıldır oyundayım 1 kez bile susturma almadım fakat kimseyle yazısmadıgım kp kastıgım char susturulmus sobee hesabında bu char nası ogrenebilirim??
Tayfaxinkheart
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Tayfaxinkheart »

Selamın Aleyküm...

İlk Öncelikle Oyunu Gercekten Batırma Asamasındalar.. Cunku Bu Gmlermiz Kendını Cok Akıllı Sanıyor..

Madenleri Fazlalastırdılar Bisi Demedik Gittiler Süreleri Uzattılar. Bizim Daha Fazla Oyunda Gecırmemizi İstiyorlar..

Herkesin Sinirleri Alt Üst Oluyor.. Kafaları Zehir Gibi Calısıo Anladık İyi Güzel Onuda Yaptılar 20 Dk Yaptınız

Ozmn Madenın Safı Erken Cıksın Ki Bekledihimize Deysin.. Sız Akıllıysanız Bu Oyuncular Sizden Daha Akıllı Merak

Etmeyın.. Gerekirse 30 Dk Oynarım Bir Maden Cekerım Gene Oynamam.. Bu Sözlerden Sonra Heralde Banlarsınız

Dogru Söyleyenı Dokuz Köyden Kovalarmıs.. GmCaptainATX Bukadar Oyunu Düsüncene Git Karnını Doyur Gerisi Bos..

Nereye gideceğini bilmiyorsan hangi yolan gittihinin bir önemi yok.. ( . )=(seviye 49 )
Nework
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Nework »

cok haklısın madenler artırıldı ama hesaplarsaniz eski sistemde dewam ediyor aslında madenin suresi uzatilmasi felan filan iste 20dk bir cıktıgı soyleniyor bu sure yarim saat oldugu oluyor bu oyunu ilk zamnında oynuyordum bıraktm cok anlamsizca seyler yapiliyordu yeniden basldm gordumki hala dewam ediyor anlamsızlık :evil: