Üretici ve Madencilere Müjde

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Üretici ve Madencilere Müjde

Mesaj gönderen Felipemassa »

IIxDRaCuLaxII yazdı:
Felipemassa yazdı:
IIxDRaCuLaxII yazdı:
Felipemassa yazdı:Tamam dediklerimde bir düzeltme yapmak istiyorum.Madende illa 100topazda 1mavi topaz çıkacak diye birşey yoktur arkadaşlar(eğer bunu olasılık olarak görüyorsanız.)Benim demek istediğim sadece maden şansa çekilir.Bir arkadaşımız demişti madeni parayı 20defa atıpta hepsininde tura gelmesi gibi böyle bir olasılık var ve bu bana göre "şans"tır.Siz buna olasılık diyebilirsiniz.Bağzı arkadaşlarımda şöyle yorum yapmış biz yönetimin etkisi olmasını istiyoruz.Arkadaşım yönetim istersen 18maviyi direk senin eline versin uğraştırmasın seni.Bende buna gülerim.Yorumumu şimdi dahada açıklayıcı yaptığımı düşünüyorum.Benim böyle bir yorum yapmamın amacı eskiden madende duruyorum atıyorum bir mavi çektim adamlar madem mavi çektin git dahada mavi çıkmaz şimdi gibi laflar etmeleridir.Bu tamammen saçmalıktan ibarettir.Yani dediğim gibi inşallah bu yorumum dahada açıklayıcı olmuştur...
Bak tamam bu dediklerinde haklısın ama yönetimin maden çıkma olasılıklarında etkili olması bence iyi bişey. Bunda gülünecek bişey göremiyorum en azından belli bir düzen olur değil mi. :?:
Valla arkadaşım hala gülmekteyim.Eğer öyle bir etkisi olsaydı madende emin ol mavi topaz 100mden menekşe elmas 150mden satılırdı.Yönetim insanlar oyunda daha fazla vakit geçirsinler diye madenleri öyle bir kısardıki haftada bir anca çekerdin :D :D :D
Sana katılmıyorum yönetimin oyunu geliştirmek için elinden geleni yaptığına ve yapmaya dewam edeceğine eminim ve madenleri kısacağını nerden biliyorsun sen GM yada DEV ekibindenmisin. ;)

Buna kahkaha atarım.Yöneticilerin oyunu geliştirmek için birşeyler yaptığından ve yapacağından bahsetmişsin.Sana en belirgin örneği e pin olarak gösterebilirim.İnsanlar bu kadar isyan etti ama ne oldu yazım yanlışı denildi geçildi.Bumudur oyunu geliştirmek.İnsanlar protesto ediyolar savaşmıyolar.Yönetici savaşmıycaksanız çıkarıyorum sizi diyor.Bumudur oyunu geliştirmek.Şimdi yaptıkları en iyi şey bence bu maden olayı oldu.Ama gel görki eksiler artılardan fazla.Yani bir taraftan yaparken bir taraftan kısıyorlar.Demişsin sen madenleri kısacaklarını nerden biliyorsun.Şimdi mantıklı düşün sen gm olsan ve bir oyuncu madene otursa.Oyunda daha fazla vakit geçirmesi için ben olsam en azından 2 saat saf maden çıkarmam ona.Yönetici madenlere karışacak olsa yani.Gelelim bir diğer yöne.Grup bölgelerinde savaşçı çöp diyor arkadaşlarımız.Eğer arkadaş grubun varsa zırh fln ddüşürebilirsin.Eğer arkadaş grubun yoksa?Benim bikaç arkadaşım var onlar rica ediyor diye şifama girip onlarla grup bölgelerine giriyorum.Benin grup bölgeleri açıldığında sadece savaşçım 49lvldi şifam büyüm 45lvl altıydı.Baktımki böyle olmıycak ikisinide kasıp üstünü dizdim.Arkadaş grubu olmayanlar şuan yan çar kasıyorlar.Bunlara yönetim itiyor.Gelelim yeni bölgelere.Orda savaşçı ii olcak diyorlar.Ama kalkıpta 50tane zırhlı savaşçı varken senin benim dandik itemli savaşçılarımamı bakıcaklar.Hayır.Neyse lafı uzatmıyorum sen anlamışsındır ne demek istediğimi.İyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
Cannibal
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Cannibal »

İşte bu süper olmuş yani eski halinde 25 kişi 1 madende bekliyodu ve sürekli tıklıyolardı :D komikti ama bir okadarda can sıkıcı :)
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Cannibal yazdı:İşte bu süper olmuş yani eski halinde 25 kişi 1 madende bekliyodu ve sürekli tıklıyolardı :D komikti ama bir okadarda can sıkıcı :)
Sorma arkadaşım 1saat madende bekliyordum 2topaz çekersem şanslıydım.Şimdi 1saat maden dolanıyorum.Belki gene 2topaz çekiyorum(Belkide 3) ama en az 2 3 ek maden daha çekmiş oluyorum.(Örn:Topaz çekerken budaksız, mantar, beril, krizoberil vb. madenleride çekmiş oluyorum.)
Kullanıcı avatarı
Marshall
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Marshall »

Felipemassa yazdı:
Cannibal yazdı:İşte bu süper olmuş yani eski halinde 25 kişi 1 madende bekliyodu ve sürekli tıklıyolardı :D komikti ama bir okadarda can sıkıcı :)
Sorma arkadaşım 1saat madende bekliyordum 2topaz çekersem şanslıydım.Şimdi 1saat maden dolanıyorum.Belki gene 2topaz çekiyorum(Belkide 3) ama en az 2 3 ek maden daha çekmiş oluyorum.(Örn:Topaz çekerken budaksız, mantar, beril, krizoberil vb. madenleride çekmiş oluyorum.)
Peki o ek olarak çektiğin madenler işine yarıyor mu? Eskiden bekleyince en azından çekiyordun maden.Örneğin menekşe elmas. Şimdi? Oyunda saf maden satan yok neredeyse.Hepsinin fiyatları arttı. Kafanıza vuracaksınız anladığınız zaman da, çok geç olacak. Maden sisteminin içine edildi, hâlâ farkında değilsiniz.
"İnsanlar için ölebileceksin.Hem de yüzünü bile görmediğin insanlar için.Hem de seni hiç kimse buna zorlamamışken.Hem de en güzel, en gerçek şeyin yaşamak olduğunu bilerek."

Nazım Hikmet.
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Marshall yazdı:
Felipemassa yazdı:
Peki o ek olarak çektiğin madenler işine yarıyor mu? Eskiden bekleyince en azından çekiyordun maden.Örneğin menekşe elmas. Şimdi? Oyunda saf maden satan yok neredeyse.Hepsinin fiyatları arttı. Kafanıza vuracaksınız anladığınız zaman da, çok geç olacak. Maden sisteminin içine edildi, hâlâ farkında değilsiniz.
Yaramaz olurmu.Hiç birşey yapmasam bile satarım parasıyla saf maden almaya çalışırım.Oda olmadı kalsın para bende.Ne olucakki.En kötü item alırım.Aslında maden sisteminin değil akçe gelince eğer gerçek parayla alınırsa oyunun içine edilcek.Neyse bekleyip görücez...