GameX'i kaçıranlara müjde

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
JouRney
Tepegöz Avcısı
Tepegöz Avcısı

Re: GameX'i kaçıranlara müjde

Mesaj gönderen JouRney »

Kadersizxlider yazdı:Gm Bey Ben Size Kradi Karti İle para Yollasam Siz oyun Parası Verirmisiniz
Ne dediğinin farkında mısın ? :geek:
2009-2013
Kullanıcı avatarı
kalenderon06
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kalenderon06 »

:lol: Çok zekisin :)
Eceli gelen windows mavi ekrana düşer ;)
Kullanıcı avatarı
TaTaNgAxEbKK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen TaTaNgAxEbKK »

JouRney yazdı:
Kadersizxlider yazdı:Gm Bey Ben Size Kradi Karti İle para Yollasam Siz oyun Parası Verirmisiniz
:mrgreen: :mrgreen:
Resim
Resim Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
FiaNNa ;)
Resim
[/b][/i]
Kullanıcı avatarı
JouRney
Tepegöz Avcısı
Tepegöz Avcısı

Mesaj gönderen JouRney »

TaTaNgAxEbKK yazdı:
JouRney yazdı:
[GM]'den kredi kartı ile oyun parası... Bu alkışlanır ama :lol:

/alkış
/alkış
2009-2013
Kullanıcı avatarı
TaTaNgAxEbKK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen TaTaNgAxEbKK »

JouRney yazdı:
TaTaNgAxEbKK yazdı:
JouRney yazdı:

/alkış
/alkış
Ayakta alkışlanır... :mrgreen:
Resim
Resim Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
FiaNNa ;)
Resim
[/b][/i]
Kullanıcı avatarı
adresbu
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Sanki Sene 2008

Mesaj gönderen adresbu »

TaTaNgAxEbKK yazdı:
JouRney yazdı:
TaTaNgAxEbKK yazdı:
JouRney yazdı:

/alkış
/alkış
Ayakta alkışlanır... :mrgreen:
İkv o duruma gidiyor Adam Dogruyu demiş Zamanla ßelki öyle olucak :D 3 ayda yenı kutu çıkmya ßaşladı para ßittimi kutumu çıkıor anlamızorz he ßiz zevk alıoruz Helal olsun o yönden ama Haksızlık yaptıkalrında haram olsun :evil: :evil:
"İnsanlar sizi eskisi gibi kullanamadıklarında değiştiğinizi söylerler."
Kullanıcı avatarı
FromXXXhELL
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen FromXXXhELL »

Aslında bu fıkrımı bu duvarda paylasmak nıyetınde degıldım ama destek bolumune asagıdakı gondermıs oldugumuz mesaja karsılık hıc bır cevap gelmedıgı ıcın burdan bır kez daha paylasmak ıstedım.. Umarım yetkılı bır arkadas bu kkonuda bır cevap verebılır...SAYGILAR................................................

DESTEGE GONDERMIS OLDUGUM Mesaj...

SAYIN Yönetici arkadaşım ; Belki fiiliyatta güzel bir çalışma başlatmış olsanızda burada bir çok oyuncunda hakkını vermenizi temeni ederim benim kafamın takıldıgı noktalara bir açıklama getirebilirseniz sevinirim… Oncelıkle fuar’da bıze destek olan oyunculara bır tesekkur olarak bu uygulamayı yaptıgınızı soyledınız ve sımdıde yogun istek üzerine farklı bır fıyatla bu uygulamanın devam ettıgını soyluyorsunuz.. Okey buraya kadar hersey mantıklı ve guzel.. ama sımdı benım sıkıntım baslıyor aylarca oyun ıcınde oyuna destek ol oyuna destekol stok al karlı cık dıye bas bas bagırıyor anonslarınız.. ben hem fıyat makul oldugu ııcn ve sureklı kulanımı oldugu ıcın tam 8 paket surumu aldım ve su an 3 u kullanımda 5 de acılmamıs olarak elımde durmaktadır yanı takbırı olarak 24 aylık plus parasını pesınen vermıs bır oyuncuyum ee sımdı fuara gelen oyuncu sana destek oluyorda bız burada kostekmı oluyoruz yada enayımı tam ayırt edemedım .. Ha tamam konu baslıgında soyle bır baslık olur anlarım elımızdekı kutuları satmak ıcın baksa formul bulduk okey ama sız kacıran arkadaslara kıyak olsun der gıbı yazınca bıızm gıbı nıce arkadasıda bır nebze olsun enayı yerıne koymus olmuyormusunuz .. en azından ısım degıstırme epını satısıda olmalıkı bızım gıbı stoklu alan arkadaslarda yararlansın ..En azından konu hakkında bır fıkır belırtırsenız sevınırm ….Gelısen ve buyuyen ıkv de yapıcagınız bu tıp yenılıklerde gecmıs planlanmıs konularıda dusunerek harekt etmenız dılegıyle… ………………………… wOLFwİNdu

Not : Eger bu kadar paket olup olmadıgını merak edıyorsanız hepsının pınlerını destege gondermem mumkundur………………………………..
[img]img35.imageshack.us/img35/3205/ggfg10.png
[/img]
Kullanıcı avatarı
Sanatkarr
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sanatkarr »

Kusura bakma kardeşim, amacım muhalefet olmak değil ancak!!! seninde içerikte belirttiğin gibi sen 8 tane kutuyu nasılsa ucuz diye almışsın, yanlışım varsa düzelt. İlerde zam olur diyerek gücün var ise 20-50 tanede alabilirdin. Şimdi yönetim o veya başka nedenden dolayı isim e-pin satıyor. Ve rakam fuar fiyatının iki katı, yani gayet makul. Tıpkı senin 8 adet kutu almanı sağladığı gibi bu kutularında asıl amacı oyundaki plus kullanımını artırmaktır. Yani tek başına şifrede satabilirler ama amaç plus paket sayısının fazla olması. Uzun lafın kısası sen ve senin durumundaki yüzlerce kişi hesabına uygun geldiği için toplu kutu alımı yapmıştır. Sizler yani toplu alanlar o an için size mantıklı geleni yapmışsınız ve ucuza almışsınız. Ama bir sonraki kampanyadan faydalanamıyoruz zaten elimde bir sürü kutu var dersen bu yönetimin suçu olamaz. Onlar sürekli kampanyalar ile satışını arttıracaklar. Senin 10 tane almış olman buna engel değil eğer isim şifresi istiyorsan yeni kampanyadan almak zorundasın. Bunun telekom şirketlerinin veya diğer operatör şirketlerinin ilk aboneliklere verdikleri haklar ile eski abonelerin kullanamadığı kampanyalardan farkı yok. Onlarda yeni müşteri için sürekli kampanya yaparlar ama sen eski kullanıcı olarak faydalanamazsın. O sebeple bu mailine bence bir cvp gelsede bu olumlu olmayacaktır. Şöyle bir cvp alsan ne olur. Diyelimki kutular zamlandı ve artık 3 aylık paket 30 lira dediler. Senin elinde 5 kullanılmamış var. Deselerki o 5 taneyi kullanman için bize aradaki farkı ödemen gerekiyor. Sen kabul edermisin ?

İyi forumlar.
Sanatkarr
xXSANATKARXx
xMTNx
Kullanıcı avatarı
XMeLisaaax
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Yasaklardan Doğan Ticaret.

Mesaj gönderen XMeLisaaax »

Emirihares yazdı:Çogu kişi nicklerini İlk harf büyük olması şartını delip özgürce kullanmak için fuarda satılan ve şuan malesef online satılan e -pinleri aldı.Oyun yapımcılarımız ise harf kargaşasını engellemek için böyle bir yasak koydu...Beta oyuncuları ve fuara katılan arkadaşlara özel olarak bu hakkı tanıdılar bunlar ilgi çekmek ve katılım sağlayan kişilere bir ödül olarak sunmak için güzel şeyler olabilir...Fakat İnsanlara karakter açarken yasakladığınız şeyi sonradan para ile satmanız oldukça saçma...bu yasak ya olmamalıydı yada bu satış başlamamalıydı...
:arrow:
Bobmarley yazdı: Telefonla olsunnn

:arrow:

:idea:
*Meran'da yepyeni bir başlangıç . . *

Handan Hanım'ın TatLı kızı MeLLysha
Kullanıcı avatarı
XMeLisaaax
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen XMeLisaaax »

üYELİK AL DAN BİR METİN PAYLAŞMAK İSTEDİM ve ufak bi sorum OLACAK

# Kazı kartı için nasıl ödeme yapabilirim.

* Kazı kartı ödemelerinizi Kredi kartı haricinde banka hesap numaralarımız ve ptt hesabına da ödeyebilirsiniz. Hesap Numaraları

# Kazı kartımı nasıl teslim alabilirim.

* Kazı kartınız vermiş olduğunuz adres bilgileriniz kargo ile adresinize teslim edilecektir.kargo ödemesi firmamıza aittir.

Yetkili Satıcılar LİSTESİNDE BAZI KİŞİLERİN VE İLLERİN YERİ YAZIO

ACABA ORAYA GİDİP ALABİLİYOMUYUZ ????
*Meran'da yepyeni bir başlangıç . . *

Handan Hanım'ın TatLı kızı MeLLysha