Hanedan Loncası

Meran sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
rosana
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Hanedan Loncası Kurulmuştur

Mesaj gönderen rosana »

adam iridyum amdeni başında bana azına geleni söyledi sırf madeni ondan hızzlı çekiyorum die tüm merana onun grçek yüzünü çok yakında göstercem morduman ayrıca tanımıyosan adamı nie yorum yapıon

çatpat
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini

Mesaj gönderen MORDuMan »

rosana yazdı:adam iridyum amdeni başında bana azına geleni söyledi sırf madeni ondan hızzlı çekiyorum die tüm merana onun grçek yüzünü çok yakında göstercem morduman ayrıca tanımıyosan adamı nie yorum yapıon

çatpat
hızlı maden çekiyosunda okumayı bilmiyosun tanımıyorum mu yazıo samimi değilimmi yazıo ?
ResimResim
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Konum: Bursa / Simav-Kütahya DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ-Simav Gençyurdu Spor

Mesaj gönderen Vandervaart »

Hayırlı Olsun
Kullanıcı avatarı
fenomen
Zincir Bozan
Zincir Bozan

Mesaj gönderen fenomen »

Hayırlı ugurlu olsun
handanın ölümü
http://www.dailymotion.com/video/xdb1dm_ikv-handan-olumu-fenomen_videogames

''Okuyun, diyor okuyun. Çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor.''
Kullanıcı avatarı
rosana
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen rosana »

MORDuMan yazdı:
rosana yazdı:adam iridyum amdeni başında bana azına geleni söyledi sırf madeni ondan hızzlı çekiyorum die tüm merana onun grçek yüzünü çok yakında göstercem morduman ayrıca tanımıyosan adamı nie yorum yapıon

çatpat
hızlı maden çekiyosunda okumayı bilmiyosun tanımıyorum mu yazıo samimi değilimmi yazıo ?[/quote

tanımıyosun derken samimi değili kast ettim yani küfür edip etmiceni bilmiosun yine sölüyorum alekto KÜFÜRBAZ VE YALANCIDIR GERÇEK YÜZÜNÜ HERKESE GÖRECEK YAKIN ZAMANDA ama loncadaki diğer insanlar kişilikli ve şahsiyetli insanlar anladığım kadarı ile loncanız tekrar hayırlı olsun
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini

Mesaj gönderen MORDuMan »

rosana yazdı:
MORDuMan yazdı:

çatpat
hızlı maden çekiyosunda okumayı bilmiyosun tanımıyorum mu yazıo samimi değilimmi yazıo ?[/quote

tanımıyosun derken samimi değili kast ettim yani küfür edip etmiceni bilmiosun yine sölüyorum alekto KÜFÜRBAZ VE YALANCIDIR GERÇEK YÜZÜNÜ HERKESE GÖRECEK YAKIN ZAMANDA ama loncadaki diğer insanlar kişilikli ve şahsiyetli insanlar anladığım kadarı ile loncanız tekrar hayırlı olsun
uzatmaya gerek yok hayırlı uğurlu olsun
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Alekto
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Alekto »

MORDuMan yazdı:

çatpat
hızlı maden çekiyosunda okumayı bilmiyosun tanımıyorum mu yazıo samimi değilimmi yazıo ?

rosana - çatpat yada her kimsen , yazdıklarını gülümsiyerek okudum. Amacın nedir ? anlayamadım ama seni oyunda daha önce hiç görmedim ilk defa formda rastlıyorum. Değil sen meran'da küfürlü tek fotomu bu forma taşıyan biri olsun çarımı siler oyunu bırakırım.
Son olarak ; şu anda meranda tek çarım vardır hanedanxalekto ODA MADENCİ DEĞİL SARRAFTIR ARKADAŞIM form kirliliğinden dolayı forma üye arkadaşlardan kendi adıma özür dilerim. Saygılarımla...

hanedanxalekto
FabuLox
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen FabuLox »

Başarılar dilerim.
Kullanıcı avatarı
HAMSTER
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen HAMSTER »

GÜNCEL
Kullanıcı avatarı
HAMSTER
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen HAMSTER »

meran yazdı:Merhabalar....
Uzun zamandan beri birlikte oynadığımız. Oyun içinde birlikte görev yapmaktan, savaşmaktan zevk duyduğumuz kıymetli arkadaşlarımızla aynı isim altında toplanmaya karar verdik. Bu amaçla Hanedan Loncasını hayata geçirdik. Umarım arkadaşlarımıza ve Meran sunucusuna hayırlı olur. Şu anda loncamıza alım yapılmamaktadır. Oyun içinde herhengi bir sebepten ötürü şikayet yada önerileriniz için Hanedanxbilgin'e ulaşabilirsiniz.

Resim