???????? Karşınızda!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Fuerte
Loxosceles Reclusa
Loxosceles Reclusa
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: ???????? Karşınızda!

Mesaj gönderen Fuerte »

İlk olarak Eminönü'nde şu cümle yankılandı GM'nin ağzından.

''İşini bitirdin mi? Evet... Seni gören oldumu? Oldu ama artık yaşamıyorlar... Şimdi git uyu 2 saatin var, tan vaktinde versin son nefesini....''

Bir kaç dakika sonra:
''Kılıçlarınız bilensin Ankalarınız parlatılsın İnatlarınız zehirlensin! Her zamankinden daha fazla korunmaya muhtaç Agah beyiniz.''

O sıralar Migrat'da oldugum için Agah'ın yanına gidemedim ama klanda Agah 90 bin cakıyor gibi şeyler söylendi tam olarak bilmiyorum :D
Teşkilat karışıyor gibim :D
Göster
Eldritch
Fuerte
ProtectorDragon

Oğuzcan
CAMBAZOĞLU
Kullanıcı avatarı
JouRney
Tepegöz Avcısı
Tepegöz Avcısı

Mesaj gönderen JouRney »

ProtectorDragon yazdı:İlk olarak Eminönü'nde şu cümle yankılandı GM'nin ağzından.

''İşini bitirdin mi? Evet... Seni gören oldumu? Oldu ama artık yaşamıyorlar... Şimdi git uyu 2 saatin var, tan vaktinde versin son nefesini....''

Bir kaç dakika sonra:
''Kılıçlarınız bilensin Ankalarınız parlatılsın İnatlarınız zehirlensin! Her zamankinden daha fazla korunmaya muhtaç Agah beyiniz.''

O sıralar Migrat'da oldugum için Agah'ın yanına gidemedim ama klanda Agah 90 bin cakıyor gibi şeyler söylendi tam olarak bilmiyorum :D
Vaay 8-) :lol:
2009-2013
Kullanıcı avatarı
VatanXLydeR
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen VatanXLydeR »

ProtectorDragon yazdı:İlk olarak Eminönü'nde şu cümle yankılandı GM'nin ağzından.

Bir kaç dakika sonra:

İlginç :P
Kullanıcı avatarı
Seyitkara
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Sıkıntı Yok

Mesaj gönderen Seyitkara »

Gerçekten güzel inş itemlerde gzl olur :D
Emeğe her zaman saygı duyarım

SeyitKara

Resim
Kullanıcı avatarı
KaraXHayalet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen KaraXHayalet »

Anlaşılan çemberlitaşla olaylar karışacak belki agah beyi öldür görevini bile alırız çünkü teşkilatta bizden güçlü yok bütün neferleri agah beyi korumaya çağarıyolar demekki teşkilattan ayrılan biz onu öldürmeye çalışacağız nerden bu sonucu çıkardım çembelitaş videosunda karakterimiz artık yaptığı işlerden bunalmış hatta başlardan bir kişi yada kişilerle teşkilatta büyük zararlar vermek istiyolar bunun bir yönüde istanbulun en güvenilir insanını öldürmek tabi daha bir çok tahmin yürütebiliriz ama aklıma gelen en mantıklısı bu galiba.
Kullanıcı avatarı
Kurtlarxfearx
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen Kurtlarxfearx »

KaraXHayalet yazdı:Anlaşılan çemberlitaşla olaylar karışacak belki agah beyi öldür görevini bile alırız çünkü teşkilatta bizden güçlü yok bütün neferleri agah beyi korumaya çağarıyolar demekki teşkilattan ayrılan biz onu öldürmeye çalışacağız nerden bu sonucu çıkardım çembelitaş videosunda karakterimiz artık yaptığı işlerden bunalmış hatta başlardan bir kişi yada kişilerle teşkilatta büyük zararlar vermek istiyolar bunun bir yönüde istanbulun en güvenilir insanını öldürmek tabi daha bir çok tahmin yürütebiliriz ama aklıma gelen en mantıklısı bu galiba.

Valla öyle olursa agahı öldürmem ben o kadar emeği geçti
Kullanıcı avatarı
CoLDxoNe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen CoLDxoNe »

Kurtlarxfearx yazdı:
KaraXHayalet yazdı:Anlaşılan çemberlitaşla olaylar karışacak belki agah beyi öldür görevini bile alırız çünkü teşkilatta bizden güçlü yok bütün neferleri agah beyi korumaya çağarıyolar demekki teşkilattan ayrılan biz onu öldürmeye çalışacağız nerden bu sonucu çıkardım çembelitaş videosunda karakterimiz artık yaptığı işlerden bunalmış hatta başlardan bir kişi yada kişilerle teşkilatta büyük zararlar vermek istiyolar bunun bir yönüde istanbulun en güvenilir insanını öldürmek tabi daha bir çok tahmin yürütebiliriz ama aklıma gelen en mantıklısı bu galiba.

Valla öyle olursa agahı öldürmem ben o kadar emeği geçti
:D yok artık :) görevden mor item versinler bak bakalım nasıl kesiyosun agahı :D
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
xKonsantrasyoNx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen xKonsantrasyoNx »

Hadi diyelim Agahı kestik 1 lwl oyuncular görevleri kimden alacak daha isabetli yorumlar yapın ..
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
KaraXHayalet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen KaraXHayalet »

xKonsantrasyoNx yazdı:Hadi diyelim Agahı kestik 1 lwl oyuncular görevleri kimden alacak daha isabetli yorumlar yapın ..
Domuzdan alırlar domuza katılış diye :lol: bir yandan sen haklısın ama durum bunu gösteriyor
Kullanıcı avatarı
xKonsantrasyoNx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen xKonsantrasyoNx »

Agahı öldürmeyeceğiz belki ama Teşkilata büyük zararlar vereceğiz ..
Resim
Resim