Karakter adı değiştirme pini Hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Tokerx
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Klan: Lodos

Re: Karakter adı değiştirme pini Hk.

Mesaj gönderen Tokerx »

neco yazdı:Bence bu fuar biraz haksız oldu istanbula özel yapılmış gibi diğer illerdede oynanıyor bu oyun herkes isim değiştirmek istiyor bence bu e-pin ler diğer illerde sınırlı şekildede olsa dağıtılmalıydı fuara gelemenleri gözardı ettiniz bu bi kazançmı yoksa kayıpmı?
oyunda parayla satanlar var 80 M ama ... :o
Resim

Resim

!...Üyeliğin Şifresi Değiştirilmiştir İlgililerin Bilgisine...!
Kullanıcı avatarı
Polgara
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Polgara »

istanbul dışındaki illerdede bu oyunu oynayanlar var onlara birşeyler düşünürsünüz umarım.
Φρομ Τηεσσαλονικι..
Ιστανβθλ Κιυαμετ Ωακτι..
Kullanıcı avatarı
olcaytoo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen olcaytoo »

bu oyun neden demokratik olmuyor anlamış değilim eğer böle bir özellik varsa açında herkes kullansın sadece fuara gelenlere ayrıcalık olmuyor yani bunu diyeyim kontürle herkes alabilsin şartlar eşit olsun lütfen...
AtaxOlcaytoo AtaxKafkasHan AtaxDermantoo

Olcay Hangül
Kullanıcı avatarı
Seyitkara
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Sıkıntı Yok

Mesaj gönderen Seyitkara »

Herkesin işi gücü okulu var herkes kalkıpta fuara gelemez biraz oyunculara sayğı gösterin daha birçok ilde kutu bile satılmıyor ...
Emeğe her zaman saygı duyarım

SeyitKara

Resim
Kullanıcı avatarı
Soulbade
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Soulbade »

Online isim değiştirme kutularının satışı yapılacakmı_?
4My
Kullanıcı avatarı
JouRney
Tepegöz Avcısı
Tepegöz Avcısı

Mesaj gönderen JouRney »

Soulbade yazdı:Online isim değiştirme kutularının satışı yapılacakmı_?
Ne yazık ki yapılamayacak. O kutular sadece Fuara özeldi..
Umarım ilerde bu kutular Piyasada yerlerini alır..
2009-2013
Kullanıcı avatarı
Sanatkarr
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Sanatkarr »

şimdi destekten aldığım cevaba göre. İsim değiştirme şifreleri en az iki yıl geçerli olacakmış. sadece fuarda yapılan satışlardan 2 yıl devam etmesi bana biraz tuhaf geldi. belki arda başka bir etkinlikte de bu hediye edilecek olabilir. Ama en azından elimizdeki şifrelerin son kullanma tarihi açısından önemli bir bilgi oldu benim için. O kadar fuara özel hediye dendi bu satten sonra plus paketle satılırsa bu defa da fuara gelenler isyan eder. bencede şifre dağıtımı söz konusu olmayacaktır.
Sanatkarr
xXSANATKARXx
xMTNx
Kullanıcı avatarı
Kurtlarxfearx
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Kurtlarxfearx »

Sanatkarr yazdı:şimdi destekten aldığım cevaba göre. İsim değiştirme şifreleri en az iki yıl geçerli olacakmış. sadece fuarda yapılan satışlardan 2 yıl devam etmesi bana biraz tuhaf geldi. belki arda başka bir etkinlikte de bu hediye edilecek olabilir. Ama en azından elimizdeki şifrelerin son kullanma tarihi açısından önemli bir bilgi oldu benim için. O kadar fuara özel hediye dendi bu satten sonra plus paketle satılırsa bu defa da fuara gelenler isyan eder. bencede şifre dağıtımı söz konusu olmayacaktır.

fuara gidenlerin isyan hakkı yok diye düşünüyorum eğer doğuda oturan veya istanbulda oturup gidemeyenlerin hakkı yeniliyorsa fuara gidenler sırasını bilsin isyan etmesin sizce hangisi daha mantıklı?
Kullanıcı avatarı
Siberianwolf
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Siberianwolf »

Sanatkarr yazdı:şimdi destekten aldığım cevaba göre. İsim değiştirme şifreleri en az iki yıl geçerli olacakmış. sadece fuarda yapılan satışlardan 2 yıl devam etmesi bana biraz tuhaf geldi. belki arda başka bir etkinlikte de bu hediye edilecek olabilir. Ama en azından elimizdeki şifrelerin son kullanma tarihi açısından önemli bir bilgi oldu benim için. O kadar fuara özel hediye dendi bu satten sonra plus paketle satılırsa bu defa da fuara gelenler isyan eder. bencede şifre dağıtımı söz konusu olmayacaktır.

Bugün itibariyle üyelik al'dan 29.90 tl karşılığında 3 aylık plus paket + isim değiştirme satılıyor :D isterlerse isyan etsinler umrumda degil.İşimi mi bırakacaktım bi fuara gelmek icin :?: gelemedim ama şimdi bu kutudan ihtiyacım kadarını alırım.Şahsen çok sevindim.Oyunda çok kişi çok insanı dolandırdı bu yuzden.Fuarda 15tl idi.Şimdi 30tl miş.Seve seve veririm o 30tl leri.Eskiden Ahmet olan isim şimdi bu şifrelerle Oooo Ahmet oooO IIIIXXahmetxxxIIII filan oluyor.İlk işim de şu buyucumdeki ooo ları kaldırmak olacak.