GameX Hediyeleri hakkında bilinmesi gerekenler

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Axiomplace
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: GameX Hediyeleri hakkında bilinmesi gerekenler

Mesaj gönderen Axiomplace »

ben bu yönetime karsıyım 6 aylık plus aldım şimdi isim değiştirmk için bir tane daha mı almam lazım haksızlık bu.Hem almak istesem istanbul şehrin bir ucunda nasıl alacağım bence 3 aylık alanların bu özelli,ğe sahip olması gerekir...Yönetime Duyrulur...Vryahutta başka bir ücretle bu hak verilebilir kutu alırken ayrıyetten para verelim olsun bitsin
MECAZMİRA
MECAZMIRA
BeşiktaşJK
Kullanıcı avatarı
GulfeM
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

Mesaj gönderen GulfeM »

İKv yönetimine hem teşekkürümü hem tebessümümü bildirmek dileğiyle ;
Böyle bir organizasyonu düzenlediğiniz için teşekkür ederim.. Konu başlığından takip ettiğim kadarıyla herkesin problemi ortak;
Bunların yanı sıra eklemek istediğim bi kaç soru daha olacak, Cevaplayabilirseniz ne mutlu bize,

[b]Birincisi[/b] Karakterler için getirilen isim değiştirme hakkı bilhassa oyun içerisinde hırsız diye tabir ettiğimiz kişilere gün doğuracak, farkında olmadan isteğimiz dışında başkalarına kaptırılan çarların bu isim değişikliği ile çalan kişiye karşı çok fayda sağlayacağı şüphesiz.. Bu durumda hakkında uygulayacağınız bir yaptırım olacak mı ?

İkincisi Daha önceden alınan ikv kutularının hiç bir espirisi kalmayacak gibi gözüküyor. Fuarda satılan kutulara gelen yenılıklerden diğer şehirlerden yada fuara gelemeyıpte ikv kutu alan kişilerinde faydalanabılecegı bir etkınlık olacakmı?

Üçüncüsü Oyunu istanbul dışında oynayan oyuncular için; fuara gelemeyen binlerce kişi olacak, onların mağduriyeti giderilebilecekmi, giderilecekse nasıl ve ne şekilde bir çözümlemeniz olacak ?

Çalışmalarınızda başarılar diler, İyi günler dilerim..
Kullanıcı avatarı
Axiomplace
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen Axiomplace »

Gerçekten cok haklısın kardesim şimdi aldığım 3 aylık paketler boşamı gidecek olmaz böyle şey
GulfeM yazdı:İKv yönetimine hem teşekkürümü hem tebessümümü bildirmek dileğiyle ;
Böyle bir organizasyonu düzenlediğiniz için teşekkür ederim.. Konu başlığından takip ettiğim kadarıyla herkesin problemi ortak;
Bunların yanı sıra eklemek istediğim bi kaç soru daha olacak, Cevaplayabilirseniz ne mutlu bize,

[b]Birincisi[/b] Karakterler için getirilen isim değiştirme hakkı bilhassa oyun içerisinde hırsız diye tabir ettiğimiz kişilere gün doğuracak, farkında olmadan isteğimiz dışında başkalarına kaptırılan çarların bu isim değişikliği ile çalan kişiye karşı çok fayda sağlayacağı şüphesiz.. Bu durumda hakkında uygulayacağınız bir yaptırım olacak mı ?

İkincisi Daha önceden alınan ikv kutularının hiç bir espirisi kalmayacak gibi gözüküyor. Fuarda satılan kutulara gelen yenılıklerden diğer şehirlerden yada fuara gelemeyıpte ikv kutu alan kişilerinde faydalanabılecegı bir etkınlık olacakmı?

Üçüncüsü Oyunu istanbul dışında oynayan oyuncular için; fuara gelemeyen binlerce kişi olacak, onların mağduriyeti giderilebilecekmi, giderilecekse nasıl ve ne şekilde bir çözümlemeniz olacak ?

MECAZMİRA
MECAZMIRA
BeşiktaşJK
Kullanıcı avatarı
Kruis
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Kruis »

Axiomplace yazdı:Gerçekten cok haklısın kardesim şimdi aldığım 3 aylık paketler boşamı gidecek olmaz böyle şey
GulfeM yazdı:İKv yönetimine hem teşekkürümü hem tebessümümü bildirmek dileğiyle ;

+1 Katılıyorum Adalet istiyoruz ;)
"Fâniyim, fâni olanı istemem. Âcizim, âciz olanı istemem. Ruhumu Rahman'a teslim eyledim, gayr istemem."
Kullanıcı avatarı
KaRTaLiZMa
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen KaRTaLiZMa »

GameX katılımcılarına Karakter adı değiştirme hediyesi aynı zamanda bir test midir? Daha sonra böyle bir fırsat olacak mı?
Kesinlikle test değildir. GameX'e katılarak bizlerle buluşan ve İKV Standında Özel Sürüm kutu alarak bizlere destek olan İKV oyuncularına bir HEDİYEDİR.
Laf kaşarlığı yapmayın len...

Kargalar sürü ile Kartallar yanlız uçar

[Kahyaa]X[Ecel Getiren]
[Kartalizmaa]X[Ejder Asa]
Kullanıcı avatarı
KaRTaLiZMa
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen KaRTaLiZMa »

Axiomplace yazdı:ben bu yönetime karsıyım 6 aylık plus aldım şimdi isim değiştirmk için bir tane daha mı almam lazım haksızlık bu.Hem almak istesem istanbul şehrin bir ucunda nasıl alacağım bence 3 aylık alanların bu özelli,ğe sahip olması gerekir...Yönetime Duyrulur...Vryahutta başka bir ücretle bu hak verilebilir kutu alırken ayrıyetten para verelim olsun bitsin

dostum ben 12 tane aldım sesimi çıkarmıyom sen 2 tane almışım haksızlık diyon :D
ayrıca fuara istanbul dışından katılanlar bile var sen istanbulun bi ucundayım diye bahane uyduruyon :D
herşey ayağınızamı gelsin diye bekliyonuz
Laf kaşarlığı yapmayın len...

Kargalar sürü ile Kartallar yanlız uçar

[Kahyaa]X[Ecel Getiren]
[Kartalizmaa]X[Ejder Asa]
Kullanıcı avatarı
gizemliask
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen gizemliask »

Burdan Oyunun Kurucusu Olan Mevlüt Dinç Sesleniyorum.1.Bu ikv Oyununuz Sadece İstanbullu arkadaşlarımız Tarafındanmı Oynanıyor.2.Neden Sadece Böle Şeyler İstanbulda Yapiliyor.3. Diger İllerdeki Arkadaşarımız Adamdan Sayılmıyormu.4.Böle oluyosa İstanbul Dışı Oynanmasın.5.Biz veya Bizler Bu Fuardaki Kutuyu Almak İçin G.antepten İstanbulamı gitcez.6.Diyorsunuz Arkadaşınız Varsa Ona söleyin O alır Peki Ama Arkadaşımıza Parayı Nasıl yollayacaz KONTÖRLE OLMAZ DİYOLAR.7.Oyun ParaSı İle Almayız Oyun Kurallarına AyKıRı.8.Neden E-pin KuTusu Gibi Tüm İllerdeki bayiliKlere Vermiyosunuz acaba Normal 3 Aylık Kutu Gibi.Tüm İkv Oyuncuları İSTANBULDAMI OYNUYO biz oynamayalım ozamn?
Rica Ediyorum Dikkate Alırsanız :?:
Getsuga
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Getsuga »

O_O arkadaş bende üzgünüm sizler için.Ama bu etkinlik her yıl istanbul'da oluyor.Umarım bu yıl içinde diğer illerede giderler.Bu arada 12 tane kutu alan arkadaşa çok teşekkürler bu güzel oyunun büyümesinde çok çok ama çok büyük bir katkısı olduğu kesin ^_^
mustangtr
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen mustangtr »

arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum.resmi sitedeki karakter adı değiştirme altında mynet üye girişi istiyo.orda kullanıcı adı mynet kullanıcı adı olacak galiba xxxx@mynet.com bunun gibi.peki şifre bize verilen şifre mi yoksa üyeliğimizin şifresi mi olacak?
Kullanıcı avatarı
angelona
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Jön Türkler

Mesaj gönderen angelona »

Sanırım bu fuar sadece istanbulda ee ben izmirdeyin ben ne yapıcam veyahut benim durumdaki arkadaşlarım ne yapıcak neden bunlar hiç düşünülmedi...
Aldanma insanların samimiyetine
Menfaatleri uğruna gelirler vecde,
Cennet'i vaad etmeseydi eğer
Allah'a bile etmezlerdi secde

M.akif

GalataKULESİ

mFERNANDES

SaaTKULESİ