Eminönü Arzları

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
secret96
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Eminönü Arzları

Mesaj gönderen secret96 »

arzlar hep tırttır uzatmaya gerek yok yılda 1 kaleyi basarlar bız hergun arz kale sancak akarız :D :D :D
ครкєгא-ครкєгאşเŦค-ĸօოսէձռ×ձรĸεг×
є๓เภöภü

Resim
eLeaNoR
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen eLeaNoR »

secret96 yazdı:arzlar hep tırttır uzatmaya gerek yok yılda 1 kaleyi basarlar bız hergun arz kale sancak akarız :D :D :D

Peki ya sonuç ? Senin içinde oldugun bi Handan Kesimi fotoğraflarını yollar mısın ?
YalnızYolcu
Kullanıcı avatarı
ChildrenOfArz
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ChildrenOfArz »

Eminönü Arzları sağlamdır ki etkinlikler bunu gösteriyor.Ben eski bir Teşkilat Arzı olarak söyleyebilirim ki Teşkilattaki sağlam Arzlar ve dostluk , kardeşliği ben hiç bir yerde görmedim.Az ama özler.Paşa ve Çarşı grupları tüm Lodoslara yetiyor.Lodoslara biz kuru kalabalık derdik Teşkilatta.Birebirde kaçarlardı.Az olmamıza rağmen İsmet'i defalarca yatırmıştık fakat onların Handan Hanım'ı sadece bir kere GM yardımıyla yatırdıklarını hatırlıyorum.Burdaki Arzlara sesleniyorum.Oyunda ruh arıyorsanız.5 ile 9 arası girin Teşkilata açın bi karakter izleyin savaşları.Ve gurur duyun kendinizle iyi ki Arzım diye.
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Felipemassa »

ChildrenOfArz yazdı:Eminönü Arzları sağlamdır ki etkinlikler bunu gösteriyor.Ben eski bir Teşkilat Arzı olarak söyleyebilirim ki Teşkilattaki sağlam Arzlar ve dostluk , kardeşliği ben hiç bir yerde görmedim.Az ama özler.Paşa ve Çarşı grupları tüm Lodoslara yetiyor.Lodoslara biz kuru kalabalık derdik Teşkilatta.Birebirde kaçarlardı.Az olmamıza rağmen İsmet'i defalarca yatırmıştık fakat onların Handan Hanım'ı sadece bir kere GM yardımıyla yatırdıklarını hatırlıyorum.Burdaki Arzlara sesleniyorum.Oyunda ruh arıyorsanız.5 ile 9 arası girin Teşkilata açın bi karakter izleyin savaşları.Ve gurur duyun kendinizle iyi ki Arzım diye.
Arkadaşım bence etkinliklere bakılmaz.Şöyle bir etkinlik olabilir ama.Herkesin katılabileceği bir savaş gerçekleştirilir.Bir Gm arz diğeri lodos olur.2klan bir yerde çarpıştırılır.İlk önce kaleye çekilen taraf mağlup olur.Bunu söylememin nedeni:
1)Sancak savaşlarında bir arz bir lodos yeniliyo tam bir sonuç ortaya çıkamıyor.
2)Bu etkinliğe şansa göre 6grup katılıyor bu nedenle bağzıları dışarda kalıyor.
3)O bölgeye alınınca düşenler oluyor bu nedenlede tam bir üstünlük söz konusu değil.
Kullanıcı avatarı
Sagopakajmeran
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Ferday-i kyamet

Mesaj gönderen Sagopakajmeran »

1 aydır ortalama 100 den fazla em attım eminönünde. ve bunun yaklaşık %90 ını kazandık. lodoslar bizden fazla ama bizden güçlü değil. Sagopakajmeran
Kullanıcı avatarı
Sifacixhezae
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Sifacixhezae »

Büyücümle bu güne kadar pek sevmesem de arkadas hatrına girdiğim bi 20 em vardır. bunların 15i şifacısız 4buyu 2 savascı şeklindeydi.Lodoslarda ejderli 3 buyu,ashaplı 1 şifa 2 ecelli savascı yada 2 şifacılı gruplara denk geldim sonunda yenen biz olduk.
Daha bugun savaşcımla yasadıgım ise pek bir komikti :) Savascım tank ve gece zırhı eceli filan yok :) Bir ofansif herseyini dizmiş saglam oldugunu bildigim lodos bir savascı beni hasekinin arka tarafında baya kovaladı sert agır bi daldı kesemedi bi turlu.sonra ben hasekiye gittim yaklasık 9-10 kişi bana daldı tam girecektim canım 50di zihin tutulmasından giremedim :) öldüm. o 9 kişinin beni öldürmesini kendisine pay bicti kestim seni yok ezik filan dedi :D resmen komediydi :)
Aslında güzel de eğlence oluyor lodoslar olmasa nasıl eğlenirdik :)
Kullanıcı avatarı
Darkorbitbir
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Darkorbitbir »

NE LoDoS Ne ArZ En BüYüK GaLaTaSaRaY 8-)
EN İYİ ARZ ÖLÜ ARZDIR İSMET BEY|Muhafız Handan Farketmez Lodos Koyar Affetmez
Kullanıcı avatarı
Splash
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Sunucu: Kuklacı
Lonca: <Game Master>
İletişim:

Mesaj gönderen Splash »

Sagopakajmeran yazdı:1 aydır ortalama 100 den fazla em attım eminönünde. ve bunun yaklaşık %90 ını kazandık. lodoslar bizden fazla ama bizden güçlü değil. Sagopakajmeran
Em Lerde Neden Hiç Arz Bulunmuo DÜşündünmü?
Neden Her zaman Lodoslar Bölgeye Ve Klana Em e Arz Die Seslenior..
Neden Arzlar Sadece Komutanda?
Neden Arzlar Em ATarken İlk 10 DK da Kaçıor..
Neden Arzların %60 I Oyunu Bilmiyor
Neden Oyundaki Arz Sayısı Çoook Düşük
Bunların Cevabını Düşün O Zaman Gerçekleri ANlarsın
Kullanıcı avatarı
Splash
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Sunucu: Kuklacı
Lonca: <Game Master>
İletişim:

Mesaj gönderen Splash »

Darkorbitbir yazdı:NE LoDoS Ne ArZ En BüYüK GaLaTaSaRaY 8-)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Galatasaray Bank Asya :D
Kullanıcı avatarı
Sagopakajmeran
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Ferday-i kyamet

Mesaj gönderen Sagopakajmeran »

Splash yazdı:
Sagopakajmeran yazdı:1 aydır ortalama 100 den fazla em attım eminönünde. ve bunun yaklaşık %90 ını kazandık. lodoslar bizden fazla ama bizden güçlü değil. Sagopakajmeran
Em Lerde Neden Hiç Arz Bulunmuo DÜşündünmü?
Neden Her zaman Lodoslar Bölgeye Ve Klana Em e Arz Die Seslenior..
Neden Arzlar Sadece Komutanda?
Neden Arzlar Em ATarken İlk 10 DK da Kaçıor..
Neden Arzların %60 I Oyunu Bilmiyor
Neden Oyundaki Arz Sayısı Çoook Düşük
Bunların Cevabını Düşün O Zaman Gerçekleri ANlarsın
böle bi şey hiç bir zaman gerçek olmadı eminönü sunucusunda. asıl lodosların hepsi 12 yaş altında olduğu için arzlar bıkıo artık bu oyundan